Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Promenade Hotel" svētku akcijā būs iespēja rezervēt nakšņošanu par svētku cenu


atlikušas 250 zīmes


"Promenade Hotel" svētku akcijā būs iespēja rezervēt nakšņošanu par svētku cenu (4)

Otrdienā, 08. decembrī, 2015 | BIRKAS: Promenade Hotel , akcija , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Tikai 24 stundas – sākot no pirmdienas, 14.decembra pulksten 12, līdz 15.decembra pulksten 12 viesnīca "Promenade Hotel" piedāvā 50% atlaidi numuru rezervācijai.

Kā portālu informēja viesnīcas vadītājs Mārtiņš Veiss, viesnīca "Promenade Hotel" piedāvā vienreizēju svētku akciju – iespēju uzdāvināt sev vai kādam citam lielisku un neaizmirstamu dāvanu Ziemassvētkos – nakšņošanu viesnīcā "Promenade Hotel".

Ienāc www.promenadehotel.lv, ievadi atlaides kodu PHZS50 rezervācijas sistēmā un veic rezervāciju.

Nenokavē! Svētku izpārdošana darbosies tikai 24 stundas.

Mārtiņš Veiss: "Tuvojoties svētku laikam un gaidāmajām brīvdienām, tā ir lieliska iespēja saviem draugiem un mīļajiem dāvāt skaistu piedzīvojumu Liepājā, izjust viesnīcas "Promenade Hotel" viesmīlību, nobaudīt mūsu gardās brokastis, kā arī branču katru svētdienu, nogaršot kādu no mūsu jaunajiem karstajiem dzērieniem un iepazīt pasakaino Liepāju svētku laikā. Ja vēlaties uzzināt vairāk par pasākumiem, koncertiem gan lieliem, gan maziem  – jautājiet mums, labprāt pastāstīsim!"

Uzturēšanās viesnīcā būs pieejama no 17.decembra līdz 31.martam.

Nebūs iespējams rezervēt numurus: šā gada 31.decembrī, nākamā gada 28. un 29.janvārī 1. līdz 6.februārī, 18. un 19.februārī, 21. un 22.martā.


Sludinājums

Cēsis
12:21 | 08/12/15
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Nu forši! Jābrauc uz Liepāju

Popervaale
14:20 | 08/12/15
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Nu un to, ka reklama no zinjaam taa kaa butu jaatdala vismaz ar ipashu noraadi, to, protams, shaja portaalaa neviens nezina.

uts
14:28 | 08/12/15
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Tā jau ir sliktā ziņa, kā jau viss, šajā portālā.

Varis Daugavietis
16:15 | 08/12/15
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Pēc manas ilgadīgiem novērojumiem ir ļoti svarīga aura, kura būs tanī Vecgada vakarā. Cilvēku dvēseles alkst nevies pēc fiziskām vajadzībām, bet pēc daudz dziļākām dzvēseles dzīlēm nevis pēc palagotām gultām un cūkas ribiņām, kuras vēl jārezervē par svētku cena. Kā var runāt par cenu, ja mēs nezinām kā mūsu dvēseles tiks pabarotas.Patērētāju sabiedrība lien laukā pa visiem pakšiem un caurumu caurumiem kā nebeidzams konceijers, ka komercijas bezgalība.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki