Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rokkafejnīcas vietā durvis vērs naktsklubs "Cukurfabrik’"


atlikušas 250 zīmes


Rokkafejnīcas vietā durvis vērs naktsklubs "Cukurfabrik’" (9)

Pirmdienā, 29. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Stendera 18/20 , Latvijas 1. rokkafejnīca , Tiamo grupa , Cukurfabrik' , Čili Pizza , Hesburger
Izdrukāt Ziņot

4. maijā pulksten 22 bijušās Latvijas 1.rokkafejnīcas telpās Stendera ielā 18/20 durvis vērs jaunais naktsklubs – "Cukurfabrik’".

Atklāšanas pasākumā varēs iemēģināt kluba terasi, baudīt atzītu DJ un mūziķu priekšnesumus, bez maksas nogaršot saldus pārsteigumus. Pasākuma laikā viesus izklaidēs DJ Markus Riva, Spinga un Zane Stocka, Oskara Deko perkusijas, kā arī īpašs gaismu šovs. Pirmajiem apmeklētājiem būs iespēja noķert saldākos mirkļus fotogrāfijās, kā arī nogaršot kokteiļus, karameles un cukurvati. Klubs "Cukurfabrik’" sola arī turpmāk lutināt apmeklētājus ar metropoles atmosfēru un īpašu skatu uz Liepāju no plašās terases, pastāstīja "Cukurfabrik’" mārketinga vadītājs Toms Zukulis.

"Cukurfabrik’" izvietots divos stāvos Liepājas leģendārās Rokkafejnīcas telpās. Teju 400 m² plašais klubs būs atvērts ceturtdienās no 21 līdz 4, savukārt piektdien un sestdien no 21 līdz 6. Galdiņa rezervācija, zvanot +371 20220685.

Ieeja bez maksas un tikai no 21 gada vecuma.  

Ēkas pirmajā stāvā saimniekos restorāni "Hesburger" un "Čili Pizza", otrajā stāvā atradīsies naktsklubs "Cukurfabrik'", bet trešajā "Cukurfabrik'" terase, pastāstīja Zukulis.

"Varu apstiprināt, ka turpinām restorāna izveides darbus Stendera ielā 18 un plānojam to atvērt līdz 2018. gada beigām," portālam irliepaja.lv pērn novembrī sacīja telpu īpašnieces "Hesburger" attīstības direktore Ieva Salmela. Savukārt decembrī tika paziņots, ka līdzās "Hesburger" restorānam ēkas 1. stāvā atradīsies arī "Čili Pizza" picērija, un ka abas durvis vērs šā gada pavasarī.

"Cukurfabrik’" ietilpst "Tiamo grupā". "Tiamo" ir viens no vadošajiem ēdināšanas uzņēmumiem Latvijā ar vairāk nekā 20 sabiedriskās ēdināšanas vietām un 500 darbiniekiem. Grupā, kas darbojas jau ilgāk nekā 15 gadus, ietilpst restorāni "MO", "Barons", "Olive", "Čello" un "Sushi Boom", kafejnīcas Lotte caffe, Teātra kafejnīca, klubs un pludmales bārs "Cukurfabrik’" Liepājā, kā arī "Čili Pizza" picērijas vairākās Latvijas pilsētās.


Sludinājums

Baiba
23:17 | 29/04/19
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Kāpēc liepājnieki negrib atbalstīt mazos uzņēmējus? Neatbalstīt tos kuri degradē nozari,

guio
07:30 | 30/04/19
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Kurš būtu jāatbalsta?

Jautājums
09:36 | 30/04/19
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Diez kā šī iestāde sadzīvos ar Romas viesnīcu?

yuiy
07:22 | 02/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Cukurfabrik jau sen pieder citiem īpašniekiem Tikai nosaukums , cits nekas . Tie jau pacels i kvalitāti i konceptu

mhmm
17:02 | 30/04/19
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Cukurpublikas ūrmalas tusa uz tur neies ( un pēdēja sezona ar bija vāja), būs čupa sīču kas taisīs tradicionālas ielas cīņās padzēruši jēgu, tai vietai aura fuu!

hmm
16:26 | 30/04/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Kads sakars nakts klubam ar Romas viesnicu? Tur pa vidu vesele liela un gara eka. Un diez vai ka muzika bus tik skala ka to dzirdes pa gabalu, musdienas tas vairs nav gaumigi un Cukurfabrik vismaz no pludmales skita gaumiga vieta

"Vecais"
13:58 | 30/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Kurš te ir mazai uzņēmējs?

hexe
08:42 | 04/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

jā tik vien kā tusiņu vietu nosaukumos tiek saglabāta pagatnes liecība par kādreiz darbīgo pilsētu.Nākamie nosaukumi ,kas būtu jāiemūžina metalurgs,piena kombināts,maizes cetuve utt Skumji,lai neteiktu vairāk.Ir lietas no kurām pat robotizācija mūs neglābs,ja nu vienīgi sāksim klonēt bērnus mēģenēs un paši bezjūtīgi domāsim tikai kā pavadīt laiku izklaidēs, neradot ne materiālas ne kādas citas vērtības.

Lauren Snel
04:50 | 12/05/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mans vārds ir Lauren Es iesaku ikvienam sazināties ar Dr.Kumolu pa e-pastu (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) par steidzamu un ātru mīlestības burvestību. Mans vīrs pēc atdalīšanas ir atgriezies mājās ar Dr.Kumola palīdzību. Es esmu tik laimīgs, ka mana ģimene atkal ir laimīga. Es ļoti ieteiktu viņam ikvienam, kuram nepieciešama palīdzība, lai atrisinātu šādu jautājumu:

Vai jums ir nepieciešama augu ārstēšana?
Vai jums ir nepieciešama konsultācija vai palīdzība?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai saņemtu savu ex-mīļāko?
Vai jums ir nepieciešama burvestība, lai iegūtu bērnu?
Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai saņemtu darbu birojā vai biznesā? e.t.c ..

viņa e-pasts atkal ir (Dr.Kumola_lovespell@outlook.com) paldies.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki