Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Romas dārzā durvis ver salons "Mana kleita"


atlikušas 250 zīmes


Romas dārzā durvis ver salons "Mana kleita" (3)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 07. martā, 2017 | BIRKAS: Mana kleita , Romas dārzs , Linda Burlova , Zivju 3
Izdrukāt Ziņot

Trešdien, 8.martā, no pulksten 12 līdz 18 Romas dārzā, Zivju ielā 3, savus nākamos klientus ciemos gaida jaunais salons "Mana kleita".

"Nāciet ciemos, lai iedvesmotos pavasarim un noķertu svētku sajūtu! Saskandināsim glāzi šampanieša, baudīsim franču saldumus un apskatīsim jauno 2017. gada kāzu kleitu, vakartērpu un izlaidumu kleitu kolekciju!" aicina salona īpašniece Linda Burlova.
Linda Burlova liepājniekiem ir pazīstama – piecus gadus viņa Latviešu biedrības nama telpās piedāvāja tērpus nomāšanai – gan vakarkleitas, gan kokteiļkleitas, gan uzvalkus. Bija pieejami tērpi  gandrīz visiem dzīves gadījumiem – no izlaidumiem līdz svinīgiem vakariem un ballēm.

"Pienācis laiks paplašināties," salona atvēršanu komentē Linda. "Mana kleita" nebūs tikai tērpu nomas salons, tajā būs iespējams arī nopirkt kāzu kleitas un uzvalkus. Pārējie tērpi gan paredzēti iznomāšanai.

"Salonā būs iespēja iegādāties ar šobrīd aktuālos kroņus, ko izgatavo dizainere Madara Uburģe (sk.www.crownme.lv) – nebija viegli viņu pierunāt! Kroņus iecienījušas ne tikai līgavas – tie ir universāli, un tos var lietot arī kā kaklarotu vai jostu."

Linda Burlova, kas ir arī etiķetes pasniedzēja Liepājas Modes un mākslas studijā, sola, ka palīdzēs klientiem arī ar konsultācijām par ģērbšanos, uzvedību un visu pārējo, ko prasa katra svinīga notikuma atbilstošā etiķete.

Bet trešdien pulksten 12, salona atklāšanā, gaidāms arī kāds pārsteigums!


Sludinājums

Zane
15:59 | 07/03/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Esmu ieinteresēta...

!?
22:18 | 07/03/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Kroņi? Tas ir kas jauns

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki