Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Rožu laukumā ar andeli svin Saimnieču dienu


atlikušas 250 zīmes


Rožu laukumā ar andeli svin Saimnieču dienu (9)

Autors: Madara Lubāne, Annas dienas koordinatore
Piektdienā, 21. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Rožu laukums , Annas diena , gadatirgus , tirdziņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Atzīmējot Annas jeb Saimnieču dienu, 21. jūlijā Rožu laukumā no pulksten 10 līdz pulksten 17 notiks amatnieku un mājražotāju tirdziņš, lai celtu godā darba tikumu.

Tirdziņā varēs iegādāties ar mājas smeķi pagatavotus gardumus un amatnieku meistardarbus. Rožu laukumā būs rodami smalki rokdarbi, apģērbi, rotas lietas, izšuvumi ar etnogrāfiskiem rakstiem, kā arī ikdienā neredzēti gardumi – tas viss būs čaklo meistaru rokām izlolots un ar mīlestību pagatavots veltījums tirdziņa apmeklētājiem.

Annas dienas tirdziņa amatnieki un tirgotāji būs sarūpējuši dažādus gardumus un acis priecējošus labumus. Galdā tiks celti mājas sieri, žāvētas zivis, kūpināta gaļa, garšvielas, smiltsērkšķu un unikāla biškopības produkcija, zāļu tējas, konditorejas izstrādājumi, no sezonas ogām gatavoti pašmāju vīni. Pie amatniekiem varēs iegādāties smalkus izšuvumus, adījumus, rotas, lina un trikotāžas cepures, kleitas, kā mazākiem tā lielākiem bērniem piedāvājumā būs arī “Javer” modernie dizaina apavi.

Sortimentā atradīsies arī dažādi suvenīri, ekokosmētika, tamborētas rotaļlietas, dekoratīvie un rožu stādi, kā arī meistardarbi no koka un ādas.

Kopš seniem laikiem kalendārā Annas tiek atzīmētas kā saimnieču dienas un tur pat līdzās esošā Jēkaba diena – saimnieka diena, kad izsenis notika lieli gadatirgi, kur satikās pārdevēji ar pircējiem, galdā pirmoreiz ceļot jaunos kartupeļus un no jaunās ražas cepto rudzu maizi, tāpēc, kuplinot tautu tradīcijas, biedrība "ETNO Liepāja" aicina uz Annas dienas tirdziņu Rožu laukumā.

Baudīsim mājražotāju sagatavotos labumus, iegādāsimies ar rokām darinātas skaistumlietas, atpūtīsimies un svinēsim svētkus kopā!

Sludinājums

Kumode
09:09 | 21/07/17
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Kad beidzot to balagānu no pilsētas centra aizvāks? Kāds vispār seko līdzi, kādus štruntus tur pārdod? Kauns no malas uz šo sagāzelējušos telšu taboru skatīties! Tādam balagānam nav jābūt pašā Liepājas sirdī.

Kumodei PIEKRītu
11:26 | 21/07/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Vai tiešām tik bieži pilsētas skaistākajā( ievērojamākajā ) vietā jārīko andele ? Laikam citādi neprot iegūt naudu kā par tirgošanās placi ! FUI !

kā tad
13:02 | 21/07/17
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

labāk ir tā kā ikdienā - pilsētas skaistākajā( ievērojamākajā ) vietā - bomži tusējas. Tas patiešām ir superīgi :)

to kā tad
17:05 | 21/07/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Bomži tur tusēsies tik un tā, neatkarīgi vai centrā tiek rīkots tas prastais balagāns vai nē!

kā tad
17:15 | 21/07/17
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

.....tā dīvaini sanāk- bomži ir labāki skatam nekā "prastais balagāns"?!

lai
06:03 | 22/07/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

bomzi tur netusetu tam ir domata policija lai vinus iztrenkatu

Jāā
10:10 | 23/07/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mūsu pilsētas policijā strādā ļoti drosmīgi frukti, kuri iztaro bezbailību, inteliģenci un neaizvietojamību. Ne kurš katrs uzdrošinātos mērīt zāli!

mudzis
08:50 | 23/07/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Bomži ir "pilsētas saimnieki", karaļi. Vismaz Liepājā
Uz ielas, tramvajos, stacijas laukumā, no agra rīta līdz vakaram...

08:56 | 22/07/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Nejauc! Pašvaldības policija nav domāta bomžu trenkāšanai. Viņu misija ir daudz augstāka. Viņiem jāmēra, vai kāds vecs pensionārs nav pie savas mājas žoga izaudzējis pārāk garu zāli.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki