Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākusies pieteikšanās Ziemassvētku tirdziņam


atlikušas 250 zīmes


Sākusies pieteikšanās Ziemassvētku tirdziņam (1)

Trešdienā, 26. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Ziemassvētki , gadatirgus , Kultūras pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Sākusies tirgotāju pieteikšanās Ziemassvētku ieskaņas tirgum, kas notiks 3.decembrī Rožu laukumā, aģentūru LETA informēja Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Daira Bērtule.

Reizē ar galvenās pilsētas egles iedegšanas pasākumu Liepājas Kultūras pārvalde ik gadu organizē arī Ziemassvētku ieskaņas tirgu. Šogad tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikties tirgum, kas norisināsies 3.decembrī no pulksten 12 līdz 19.

Ziemassvētku ieskaņas tirgū aicināti piedalīties amatnieki, individuālie komersanti, zemnieku saimniecības un mājražotāji, kuri ražo pārtikas preces, dažādus pašu gatavotus izstrādājumus, mājas vīnus vai citus vieglos alkoholiskos dzērienus atbilstoši ziemas sezonai un gada nogales svētku noskaņai.

Lai visi kopā varētu baudīt svētku atmosfēru, tirgotājiem ir jāparūpējas arī par savas produkcijas stenda Ziemassvētku noformējumu, izmantojot zaļās un sarkanās krāsas. Tirgošanās norisināsies apsildāmā teltī.

Informācija par pieteikšanos tirgum atrodama Liepājas Kultūras pārvaldes mājaslapā. Pieteikties iespējams līdz 20.novembrim.


Sludinājums

Varis Daugavietis
22:41 | 26/10/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tīri psiholoģiski zaļa un sarkana krāsa izsauc trauksmi un viegli plūstošās šizofrēnijas simptomus, kuri summējoti var izraisīt ķēdes reakciju agresīvai videi visā pilsētas, tīri psiholoģiskā centrā, kā rezultātā var ciest Liepājas sabiedrības intelektuālais zieds, kas piedalās šādos Adventes pasākumos.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki