Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Salons "Mana kleita” vēris durvis Romas dārzā


atlikušas 250 zīmes


Salons "Mana kleita” vēris durvis Romas dārzā (5) Salona

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 08. martā, 2017 | BIRKAS: Romas dārzs , Linda Burlova , Mana kleita , Zivju 3
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Trešdien, 8.martā, svētku noskaņā savu pirmo darba dienu aizvadīja vakarkleitu un kāzu tērpu nomas un tirdzniecības salons "Mana kleita”, kas atrodas Romas dārzā, Zivju ielā 3.

Turpmāk tas būs atvērts ikdienas no 12 līdz 18, izņemot svētdienas.

Salona īpašniece Linda Burlova ar svētku tērpu nomu sāka nodarboties pirms pieciem gadiem.

Šobrīd salons nolēmis paplašināties, tāpēc atvērtas telpas Romas dārzā, un arī šīs telpas turpmāk vēl tiks paplašinātas.

"Mana kleita" nav tikai tērpu nomas salons, tajā iespējams arī nopirkt kāzu kleitas (350 – 900 eiro) un uzvalkus. Pārējie tērpi gan paredzēti iznomāšanai.

Salonā iespējams iegādāties (to cena – ap 100 eiro) vai iznomāt arī dizaineres Madaras Uburģes (sk.www.crownme.lv) ārkārtīgi populāros un pieprasītos līgavu kroņus, ko līdz šim piedāvāja tikai viens vienīgs salons  Rīgā. Kroņi ir universāli, tos var nēsāt arī kā kaklarotu vai jostu, tāpēc tie der ne tikai līgavām, stāsta salona īpašniece.

Portāls jau rakstīja, ka Linda Burlova, kas ir arī etiķetes pasniedzēja Liepājas Modes un mākslas studijā, sola klientiem arī konsultācijas par ģērbšanos, uzvedību un visu pārējo, ko prasa katra svinīga notikuma atbilstošā etiķete.


Attēli:

Sludinājums

Liepājnieks
01:19 | 09/03/17
ZIŅOT
(-6)
(18)
+

Jauki, ka labas lietas rodas no radošiem un gaišiem cilvēkiem. Vieta arī šim salonam ir izvēlēta atbilstoša. Lai veicas.

tulpe
11:23 | 09/03/17
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Kroņi , ja par kroņiem to drāšu pinumu vispār var nosaukt, pa 100eur? Es arī tādus taisu. Pašizmaksa ir max 5eur. Saprotu, ja mazliet naudu paprasa uz virsu par darbu, bet ne jau tik nenormāli augstu cenu prasīt. Tādi drāšu pinumi nav to vērti. Bet kleitas ir glītas. Tikai vajadzēja likt celofānā, lai visi neapgrābsta ar netīrām rokām, kā tas jau bildēs redzams.

pustops
18:59 | 09/03/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Bet kāpēc jāpērk tos kroņus-uztaisi pats tos no metāllūžņiem un dāvini savai iecerētai, ja Tev tāda ir.

Juris
12:07 | 09/03/17
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

Smuka meitene, un jau ietērpta kāzu kleitā. Precamies?

kaiminos
19:47 | 09/03/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Skaisti! Lai veicas priecējot liepājniekus ar skaisto! Uzlūkojot un atrodoties skaistā vidē un starp skaistiem, harmoniskiem cilvēkiem, gars kļūst spēcīgāks!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki