Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"SEB banka" atbalsta veikala "Sils" atvēršanu arī Liepājā


atlikušas 250 zīmes


"SEB banka" atbalsta veikala "Sils" atvēršanu arī Liepājā

Otrdienā, 07. oktobrī, 2014 | BIRKAS: Sils , SEB banka
Izdrukāt Ziņot

Atbalstot dārza un meža tehnikas tirgotāja SIA "HPJ" attīstību, "SEB banka" piešķīrusi aizdevumu 205 000 eiro apmērā darbības paplašināšanai Latvijas reģionos, arī Liepājā.

Drīzumā durvis vērs jauni dārza un meža tehnikas veikali "Sils" Liepājā un Valmierā. Patlaban Rīgā darbojas trīs dārza un meža tehnikas veikali "Sils". Veikals Liepājā atradīsies Loku ielā 4, un to plānots atvērt pēc aptuveni divām nedēļām.

"HPJ" valdes locekle un vienīgā īpašniece Anita Apine paziņojumā medijiem informē, ka "SEB banka" ir uzņēmuma finanšu partneris jau vairākus gadus un šajā laikā bankas konsultanti vienmēr spējuši atrast uzņēmuma vajadzībām piemērotākos finanšu risinājumus. Arī pieņemot lēmumu par veikalu tīkla attīstību, uzņēmums vērsās ar šo plānu savā filiālē. Izmantojot finansējumu, jau ir iegādāts nekustamais īpašums Liepājā, un šogad šajā pilsētā tiks atvērts pirmais "Sila" veikals Latvijas reģionos. Savukārt Valmierā sākti būvniecības darbi, lai nākamgad atvērtu otru reģionālo veikalu.

"HPJ" ir dārza un meža tehnikas tirgotājs un veikalu tīkla "Sils" īpašnieks. Uzņēmums darbojas dārza tehnikas tirdzniecības nozarē kopš 1991.gada. Savukārt pirmais veikals "Sils" tika atvērts 2000.gadā. Veikalu tīklos pieejama tehnika no populārākajiem un atzītākajiem ražotājiem, kā arī aksesuāri un tehnikas serviss.

Kā liecina "Firmas.lv" dati, uzņēmuma "HPJ" apgrozījums pērn bija 4,65 miljoni eiro, bet peļņa – 208 706 eiro.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki