Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

SEB bankas filiāle turpmāk atradīsies Zivju ielā 11/13


atlikušas 250 zīmes


SEB bankas filiāle turpmāk atradīsies Zivju ielā 11/13 (1)

Ceturtdienā, 17. jūlijā, 2014 | BIRKAS: SEB banka , Zivju 11/13 , Baznīcas 4/6 , Ulrika Gēce
Izdrukāt Ziņot

SEB bankas filiāle, kura līdz šim atradās Baznīcas ielā 4/6, no 14.jūlija gaida klientus Zivju ielā 11/13, kas piedāvā iespēju pie filiāles ērti novietot auto, informē uzņēmums.

SEB bankas Liepājas filiāles vadītāja Ulrika Gēce uzsver, ka Liepājas filiāle ir viena no lielākajām SEB bankas filiālēm – tajā ik mēnesi apkalpojam ap 5000 klientu. "Lielākā daļa no filiāles klientiem ir privātpersonas, kā arī mazie un vidējie uzņēmumi, kuriem galvenā nepieciešamība ir ērta piekļuve un iespēja saņemt vērtīgu konsultāciju. Tieši tāpēc raudzījāmies, lai jaunā filiāles atrašanās vieta ir tuvāk centram, kas nozīmē, ka klientiem to ir vieglāk sasniegt, un, lai klientiem būtu iespējams ērti novietot auto. Turklāt klientu ērtībai ir izveidotas vairākas atsevišķas tikšanās telpas sarunu norisei. Papildus tam esam ierīkojuši diennakts pašapkalpošanās zonu, kur iedzīvotāji un uzņēmēji paši var veikt ikdienas finanšu darījumus sev izdevīgā laikā 24 stundas 7 dienas nedēļā," – stāsta U. Gēce.

SEB bankas filiāles Liepājā darba laiks:
Darba dienās: 9.00–17.00
Sestdienās un svētdienās: brīvs
Pašapkalpošanās zonas pieejamība: 24 stundas 7 dienas nedēļā


Sludinājums

Pats centrs
08:30 | 18/07/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Džeriņam un Co vismaz būs normāli ienākumi, nezinu vai šī vieta ir lielāks centrs par iepriekšējo, bet to jau tik zin Ulrika un Džeriņš!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki