Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sezonai sākoties, aktivizējies īres dzīvokļu piedāvājums


atlikušas 250 zīmes


Sezonai sākoties, aktivizējies īres dzīvokļu piedāvājums

Ceturtdienā, 18. maijā, 2017 | BIRKAS: Jūras 5 , Viršu 7A , Bāriņu 16 , Reiņu meža 9 , Mežu 29 , nekustamais īpašums , tūrisms
Izdrukāt Ziņot
Bāriņu iela 16
Bāriņu iela 16
FOTO: ss.lv
Bāriņu iela 16 Jūras iela 5 Reiņu meža iela 9 Viršu iela 7A

Uz diennaktīm iespējams īrēt 55 dzīvokļus, uz nedēļām divus, bet uz mēnesi 34 dzīvokļus cenu amplitūdā no 7 eiro par diennakti, līdz 500 eiro par mēnesi, liecina informācija portālā ss.lv.

Sludinājumu portālā ss.lv redzams, ka šobrīd dārgākais īpašums, kuru iespējams īrēt par 500 eiro mēnesī, atrodas Jūras ielā 5. Ekskluzīvajam dzīvoklim ir četras istabas 84 kvadrātmetru platībā ar visām ērtībām un kvalitatīvām mēbelēm.

Īpašumā Viršu ielā 7a, kurā ilgākā laika posmā izsolēs tika pārdota virkne ar dzīvokļiem par zemām cenām, šobrīd tiek izīrēti 5 dzīvokļi par augstu cenu, no 484 eiro mēnesī par divu istabu dzīvokli līdz 363 eiro mēnesī par vienas istabas dzīvokli. Sludinājumos teikts, ka dzīvokļus izīrē juridiskām personām kā dienesta apartamentus.  

Tikai par nedaudz zemāku cenu izīrē īpašumu Bāriņu ielā 16. Par 380 eiro mēnesī iespējams īrēt pilnībā mēbelētu 64 kvadrātmetru plašu divu istabu dzīvokli ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku.

Lētākais īres dzīvoklis mēnesī maksā 70 eiro.

Sludinājumu vietnē ss.lv iespējams izdalīt arī dzīvokļus, kurus izīrē uz nedēļu. Tādi ir tikai divi. Viens no tiem atrodas Reiņu meža ielā 9 un to iespējams īrēt par 150 eiro nedēļā. Otrs ir Mežu ielā 29 un tā īres cena ir 100 eiro nedēļā.

Savukārt, dzīvokļu cenas, kurus iespējams īrēt uz dienām, ir sākot no 7 līdz pat 120 eiro. Īres cenu amplitūda ir pietiekami plaša, un arī dzīvokļu atrašanās vietas ir visā pilsētā.

Pagājušajā gadā, kad rakstījām par dzīvokļu īres cenām, situācija Liepājā bija sekojoša: dienā telpu dzīvošanai varēja izīrēt no 5 – 45 eiro, bet mēnesī no 50 – 600 eiro.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki