Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tirdzniecības centram "Gallery" nomaina izsistos fasādes logus


atlikušas 250 zīmes


Tirdzniecības centram "Gallery" nomaina izsistos fasādes logus (1)

Autors: Kaspars Migla
Ceturtdienā, 15. martā, 2012 | BIRKAS: Aile , Gallery , Top! , Jūras 25/27 , Aldis Ābols
Izdrukāt Ziņot

Kaut arī fasādes logu stiklus tirdzniecības centram "Gallery" automašīnas avārijas rezultātā izsita jau 8.oktobrī, to nomaiņu pret jauniem varēja sākt tikai šodien.

Darbus veic Liepājas firmas "Aile" vīri. Kā portālam pastāstīja uzņēmuma projektu vadītājs Aldis Ābols, centram "Gallery" jānomaina ir speciālais fasādes stiklojums. Tie nav parasti pakešu logi, bet gan visai specifiski, kuriem ārējais stikls drošības apsvērumu dēļ ir rūdīts (lai cilvēki nesagrieztos).

Daudz laika aizņēma dažādas saskaņošanas un darbs ar apdrošinātājiem. Stiklus tikai janvārī varēja pasūtīt izgatavotājiem Vācīja. Viens tāds maksā vairāk nekā tūkstoš eiro.

Šobrīd veikti nomaiņas ārējie darbi, bet vēl ir jāastrādā lielās stikla ēkas iekšpusē, jo avārijas rezultātā ir netikai plīsis stikls, bet arī bojātas logu konstrukcijas.

Jau rakstījām, ka 8.oktobrī naktī autovadītājs iebraucis veikala "Top!" vitrīnā ar automašīnu "Mercedes Benz 220". Šoferis  no notikuma vietas aizgājis, pametot automašīnu. Kā fasāde izskatījās pēc avārijas, var redzēt šeit.


Sludinājums

Juris
15:17 | 15/03/12
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu smuki!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki