Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tirdzniecības centru "Ostmala" slēgs nākamā gada sākumā


atlikušas 250 zīmes


Tirdzniecības centru "Ostmala" slēgs nākamā gada sākumā (7)

Ceturtdienā, 06. decembrī, 2018 | BIRKAS: Rimi , rekonstrukcija , t/c Ostmala
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Uz rekonstrukcijas laiku nākamā gada sākumā tiks slēgts tirdzniecības centrs "Ostmala", irliepaja.lv informēja "Rimi Latvia" sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

"TC "Ostmala" tiks slēgts rekonstrukcijai nākamā gada sākumā, lai padarītu šo tirdzniecības centru ērtāku un gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Uzlabojumi tiks veikti vairāku mēnešu garumā, tikmēr Liepājas iedzīvotājiem būs pieejams gan "Rimi Rietumu cents", gan vairāki "Supernetto" veikali. Pēc rekonstrukcijas jaunatvērtajās telpās sagaidāmi arī jauni nomnieki papildu esošajiem. Savukārt "Ostmalas" darbiniekiem tiek nodrošināts darbs citos Liepājā esošajos "Rimi" tīkla veikalos," sacīja Preisa.

Pērn okobra nogalē irliepaja.lv jau rakstīja, ka top "Ostmalas" rekonstrukcijas plāns.

Atvaļinājumā esošās "Rimi Latvija" reģionālās vadītājas Ievas Vītiņas aizvietotāja toreiz portālam apstiprināja "Rimi Latvija" nodomu rekonstruēt "Ostmalu":

"Pagaidām visas runas par iespējamo rekonstrukciju ir baumas. Jā, mēs strādājam pie rekonstrukcijas plāna, un, ja mūsu mātesuzņēmums Zviedrijā to apstiprinās, savlaicīgi par to brīdināsim juridiskās personas, kam ir savas tirdzniecības vietas "Ostmalā". Taču šobrīd rekonstrukcijas plāns vēl nav apstiprināts."

Sludinājums

oipoi
12:54 | 06/12/18
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Tad jau kādi brīnumi atkal būs sataisīti . Ko tur rekonstruēt ?

Mamma
07:50 | 07/12/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Kur remonta laikā būs Lindex? Jeb aizklapēs ciet un viss? Varēsim atkal uz Lietuvu braukāt?

Es atvainojos
17:50 | 07/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Lindex? Tādas briesmīgas lupatas

Tip tap
21:22 | 08/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Tak, ja paskaties apakšzemes stāvvietā, turir lielas plaisas. Sēžot auto un redzot to, palika pat bail.

Mammai
11:50 | 09/12/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Lindex šorīt atsūtīja sms, ka sakarā ar veikala rekonstrukciju, no šodienas līdz nākamā gada maijam, iepērkoties internetā virs 40 EUR ir bezmaksas piegāde. Domāju, ka veikalu nekur uz doto brīdi pārcelt netaisās.

Vajag
11:54 | 09/12/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Parādiet man kaut vienu apğērbu veikalu, kur es kā vidusmēra cilvēks bez Lindex varētu iepirkties? Zapping un Newyorker ar savām lupatām neinteresē. Lindex vismaz ir jēdzīga kvalitāte un apğērbs nemēdz izjukt pēc pāris mazgāšanas reizēm.

EllinasFinances@gmail.com
09:23 | 11/12/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 2.%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com
Please Fill the Application Form Below:- Complete Name:- Loan Amount Needed:- Loan Duration:- Purpose Of Loan:- City / Country:- Telephone:- How Did You Hear About Us:
If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki