Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Tirgotāji aicināti pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā


atlikušas 250 zīmes


Tirgotāji aicināti pieteikt dalību tirdziņam Rožu laukumā (1)

Autors: Madara Lubāne
Otrdienā, 05. decembrī, 2017 | BIRKAS: tirdziņš , Rožu laukums , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Ik gadu Liepājā koši un atraktīvi tiek sagaidīts Ziemassvētku laiks, tāpēc tiek organizēts Ziemassvētku tirdziņš Rožu laukumā 22. un 23.decembrī no pulksten 10 līdz 16.

Tajā aicināti piedalīties visu veidu tirgotāji – ražotāji, amatnieki, mājražotāji un ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji, kas gatavo, veido un rada skaistas, gardas un noderīgas lietas, ko liepājnieki un pilsētas viesi varētu iegādāties gardam svētku mielastam, mīļām veltēm tuviniekiem un baudīt paši savam priekam.

Pati Liepājas sirds – Rožu laukums dažas dienas pirms svētkiem būs īstā vieta, kurā varēs iedvesmoties svētkiem – atrast dāvanas, našķus svētku galdam un cienastiem. Ziemassvētku brīnumu laikā tirdziņš karstvīna vīrakā tinies kārdinās ar cūku šņukuriem un  mājražotāju delikatesēm,  piparkūku sirdīm un saldumu kalniem, krellēm, lellēm, cimdiem, šallēm un citām brīnumjaukām lietām. Tirgotāji piedāvātās preces būs sagatavojuši ar vislielāko mīlestību un tiks sagādātas gan gardas, gan praktiski noderīgas dāvanas.

Tirdziņā ir aicināti pieteikties mājražotāji un dažādu amatu meistari,  lai liepājniekiem un pilsētas viesiem nodemonstrētu vietējo mākslinieku un daiļamatniecības meistaru idejas un pārsteidzošo izdomu, materiālu un formu bagātību. Ik viens īpaša aroda meistars, kura klāstā ir mājražotāju gardumi, juvelierizstrādājumi, interjera priekšmeti, oriģinālas dāvanas un rotājumi ir aicināts pieteikt savu dalību tirdziņam līdz 15.decembrim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu: http://ej.uz/PieteikumsRozuLaukuma


Sludinājums

Andzis
23:56 | 05/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Katru gadu viens un tas pats! Līdz apnikumam! ar ko algu saņem tie dīkdieņi? Būtu vismaz sakopuši mūžam netīro un piegružāto teritoriju pretī kino teātrim,mūžīgā izgāztuve zālājā starp stalaukumu un Klondaiku! Rožu laukums vienmēr izpucēts,bet blakus izgāztuve!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki