Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

''Tolmets'' būtu gatavs sadarboties ar "KVV Liepājas metalurgs"


atlikušas 250 zīmes


''Tolmets'' būtu gatavs sadarboties ar "KVV Liepājas metalurgs"

Otrdienā, 02. decembrī, 2014 | BIRKAS: Inta Ozoliņa , metāllūžņi , Tolmets , Liepājas metalurgs , KVV Liepājas metalurgs
Izdrukāt Ziņot

Metāllūžņu pārstrādātājs un vairumtirgotājs ''Tolmets'' būtu gatavs sadarboties ar kompāniju "KVV Liepājas metalurgs", kas iegādājusies "Liepājas metalurga" ražotni.

Par to aģentūrai BNS pastāstīja ''Tolmets'' valdes priekšsēdētāja Inta Ozoliņa.

''Ja tādi piedāvājumi būs, tad pilnīgi noteikti mēs esam gatavi arī darboties ar viņiem,'' teica Ozoliņa, piebilstot, ka tas būs atkarīgs no piedāvājuma, tirgus, cenām un noteikumiem.

Tāpat viņa pastāstīja, ka līdz šim uzņēmumam nav bijušas sarunas ar "KVV Liepājas metalurgu" par sadarbības sākšanu.

Ozoliņa skaidroja, ka "Tolmets" nepieciešams laiks, lai mainītu preču loģistikas virzienus un pārkārtotos uz citu pusi. ''Mums ļoti ātrā tempā, kad gājām prom no Liepājas ostas, bija jāpārkārtojas uz Rīgu. Tagad esam tā kā visu sakārtojuši un, ja nebūs kāds ļoti būtisks iemesls kāpēc visu mainīt, tad, protams, mēs to nedarīsim,'' teica kompānijas valdes priekšsēdētāja.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka šogad 2.oktobrī tika parakstīts līgums par "Liepājas  metalurga" pamatražotnes pārdošanu Ukrainas "KVV Group". Ukrainas kompānija par "Liepājas  metalurga" pamatražotni maksās 107 miljonus eiro vairākos maksājumos 10 gadu laikā. "KVV Liepājas metalurgs" ražošanu plāno sākt šogad.

"Tolmets" 2013.gadā strādāja ar 148,544 miljonu eiro apgrozījumu, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,775 miljoni eiro. Uzņēmums ir viens no lielākajiem metāllūžņu tirgotājiem Baltijas valstīs. Savulaik "Tolmets" sadarbojās ar "Liepājas metalurgu".

"Tolmets" dibināts 1998.gadā. Kompānijas pamatkapitāls ir 200 tūkstoši latu (284,6 tūkstoši eiro) un tā pieder trim privātpersonām, liecina informācija datubāzē "Lursoft". "Tolmets" ir lielākais metāllūžņu savākšanas un pārstrādes uzņēmums Baltijas tirgū.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki