Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Tosmares kuģubūvētavai" piemērots aizliegums


atlikušas 250 zīmes


"Tosmares kuģubūvētavai" piemērots aizliegums (1)

Ceturtdienā, 14. jūnijā, 2018 | BIRKAS: Tosmares kuģubūvētava
Izdrukāt Ziņot

Kuģu būves un remonta firmai "Tosmares kuģubūvētava" piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā.

Par to liecina "Firmas.lv" informācija, ziņo aģentūra LETA.

"Tosmares kuģubūvētavai" aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai Uzņēmumu reģistra komercķīlu reģistrā piemērots pamatojoties uz Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes 2018.gada 12.jūnija lēmumu.

Pēc VID datiem, šogad 7.jūnijā "Tosmares kuģubūvētavas" nodokļu parāds bija 382 869 eiro apmērā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka šogad divas reizes tiesā prasīts atzīt "Tosmares kuģubūvētavu" par maksātnespējīgu, bet abas reizes kompānija panākusi vienošanos ar prasības iesniedzēju par parāda saistību dzēšanu.

2017.gada deviņos mēnešos "Tosmares kuģubūvētava" strādāja ar 2,956 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,1% mazāk nekā 2016.gada deviņos mēnešos, savukārt kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 2119 eiro, liecina jaunākie kompānijas publiskotie finanšu rezultāti.

"Tosmares kuģubūvētavas" akcijas kotē biržas "Nasdaq Riga" otrajā sarakstā. Tā lielākā īpašniece ir "Rīgas kuģu būvētava", kurai Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 2018.gada maija beigās ierosinājusi tiesiskās aizsardzības procesa lietu.


Sludinājums

Justin
08:37 | 24/06/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs piedāvājam individuālus, komerciālus un biznesa aizdevumus ar ļoti minimālām ikgadējām procentu likmēm, kas ir 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam aizdevumus robežās no €5,000 līdz €10,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Ieinteresētajām personām vajadzētu sazināties ar mani pa e-pastu zemāk.

Aizdevēja e-pasts: sloanslimited@gmail.com

INFORMĀCIJA PAR AIZŅĒMĒJIEM:

NAME:
AIZDEVUMA SUMMA:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki