Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Universitāte nostiprina sadarbību ar uzņēmējiem


atlikušas 250 zīmes


Universitāte nostiprina sadarbību ar uzņēmējiem (5) LTRK Kurzemes reģionālās padomes sēde Liepājas Universitātē

Otrdienā, 05. decembrī, 2017 | BIRKAS: LiepU , LTRK , Dace Markus , Jānis Vilnītis
Izdrukāt Ziņot

Šodien Liepājas Universitātē notiek Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģionālās padomes sēde, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Pasākumu atklāja Liepājas Universitātes rektore Dace Markus, prezentējot universitātes iespējas un sasniegumus. Vadības un sociālo zinātņu fakultātes dekāne Inta Kulberga aicināja sapulcējušos uz sadarbību: "Gribam zināt, kādi speciālisti ir nepieciešami Kurzemes uzņēmumos, lai varētu izveidot attiecīgas speciālistu sagatavošanas programmas. Tāpat mūs interesē prakses iespējas, kā arī iespēja izmantot uzņēmēju pieredzi un zināšanas, aicinot lasīt vieslekcijas."

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Kurzemes reģionālās padomes sēdes dalībnieki atzinīgus vārdus teica par Liepājas Universitātes studentiem, kuri ir bijuši pie viņiem praksē, interesējās par mehatronikas programmas iespējām un nepilna laika studijām strādājošajiem. Savstarpējo sarunu rezultātā varētu veidoties laba sadarbība nākotnē, no kuras ieguvēji būtu studenti.Attēli:

Sludinājums

jjh
13:38 | 05/12/17
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Vilnītis drīz būs mērs
Tad tiki sāksies visiem dzīve

ceru
15:35 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ka tā būs. Sen jau esam pelnījuši citu mēru

hhj
18:36 | 05/12/17
ZIŅOT
(-5)
(6)
+

Vilnītis nekad nebūs mērs.

bertina
16:16 | 07/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ludzu, sazinieties ar mums, lai iegutu plašaku informaciju, izmantojot musu e-pasta Adresi: servicepeakgroup@hotmail.com ,
par visam jusu vajadzibam aizdevumu un finansešanas sakot no 5000 € ir 150.000000 eiro

Sharon George Credit
01:25 | 11/12/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Mēs izsniedzam garantijas uzņēmējdarbības aizdevumus, automobiļu pirkuma aizdevumus, māju pirkšanas aizdevumus un citus personas aizdevumus un vēl daudz ko citu. Mēs izsniedzam ilgtermiņa aizdevumu no 1 līdz 50 gadiem maksimāli ar 3% procentu likmi. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties pa e-pastu: sharon_solution@hotmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki