Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"UPB" grupai pievienots inženieru birojs "Būve un forma"


atlikušas 250 zīmes


"UPB" grupai pievienots inženieru birojs "Būve un forma" (3)

Ceturtdienā, 25. oktobrī, 2018 | BIRKAS: UPB , Dainis Bērziņš
Izdrukāt Ziņot
"Design&Build" aktuālais projekts Latvijā šobrīd ir tenisa halle Liepājā.
"Design&Build" aktuālais projekts Latvijā šobrīd ir tenisa halle Liepājā.
FOTO: Edgars Pohevičs

Koncerna "UPB" grupai ceturtdien pievienots uzņēmums "Inženieru birojs "Būve un forma"", aģentūru LETA informēja "UPB" Mārketinga un komunikāciju departamenta direktore Ilze Rosicka.

Viņa norādīja, ka abu uzņēmumu iespēju un pieredzes apvienošana ļaus realizēt lielākus "D&B – "Design&Build" jeb apvienotos projektēšanas un būvniecības projektus un ieviest BIM (būvniecības informācijas modeļa) principus praksē, strādājot projektos gan Latvijā, gan ārvalstīs.

"Ar "Būve un forma" esam strādājuši jau četrus gadus un esam pārliecinājušies par projektētāju kompetenci, kas papildinās mūsējo. Kopā ar "Būve un forma" mums ir potenciāls attīstīt BIM un projektēšanas automatizācijas virzienus," norādīja "UPB" valdes priekšsēdētājs Dainis Bērziņš.

"Būve un forma" inženieru birojam ir būtiska pieredze kompleksās projektēšanas jomā, strādājot ar sarežģītiem projektiem gan Latvijā, gan ārvalstīs.

"Inženieru birojs "Būve un forma"" īpašnieki ir Jānis Prauliņš (40%), Sanita Prauliņa (20%), Jānis Krasts (20%), Māris Grāvītis (20%), liecina "Firmas.lv" informācija. 2017.gadā uzņēmuma apgrozījums bija 1,087 miljoni eiro, bet peļņa bija 72 633 eiro.

Pērn industriālā holdinga "UPB" konsolidētais apgrozījums auga par 1,4% un sasniedza 149 miljonus eiro. Holdinga māteskompānijas AS "UPB" apgrozījums 2017.gadā bija 126,502 miljoni eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2016.gadā, bet māteskompānijas peļņa nedaudz samazinājās un bija 6,003 miljoni eiro.

"UPB" ir viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā, kas darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos. "UPB" pamata darbības nozares ir būvkonstrukciju projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība, montāža, tirdzniecība un serviss. Holdingā ietilpst vairāk nekā 40 uzņēmumu un ražotņu, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās, no kurām lielākās ir "MB Betons grupa", "RK Metāls grupa", "Aile grupa", "UPB Energy grupa" un "UPB nams grupa".
Uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju. Uzņēmumu grupā ietilpst "UPB" uzņēmumi Latvijā, Zviedrijā, Apvienotajā Karalistē, Norvēģijā, Dānijā, Islandē, Vācijā, Šveicē, Baltkrievijā un Azerbaidžānā, liecina informācija "UPB" mājaslapā.


Sludinājums

s
12:50 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Pīlēns malacis, tādus vairak mums vajag

Tikai
15:29 | 25/10/18
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

tagad malacis

Barclays loan
03:42 | 10/11/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Labdien pieteikties aizdevumam tagad
Es izsniedz aizdevumus no 1000 līdz 10000000 rubļu, dolāru un eiro privātpersonām,
profesionālas organizācijas, uzņēmumi, nekustamā īpašuma investori un citi
laba personība, kurai ir vajadzīga nauda. Es esmu a
BARCLAYS AIZDEVUMU UZŅĒMUMS, kurš vēlas jums finansiāli palīdzēt, neatkarīgi no jūsu
problēma, kamēr jūs esat šķīdinātājs. Jūtieties brīvi sazināties ar mani
customercareatstandardloans@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki