Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uzņēmēju projektu konkursā iesniegts 31 projekts


atlikušas 250 zīmes


Uzņēmēju projektu konkursā iesniegts 31 projekts

Pirmdienā, 04. martā, 2019 | BIRKAS: MVK , projekts , uzņēmējdarbība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas pašvaldības administrācijas izsludinātajā mazo un vidējo komercsabiedrību (MVK) projektu līdzfinansēšanas konkursā iesniegts 31 projekts par kopējo summu 515 tūkstoši eiro.

Lielākoties iesniegtie projekti paredz tūrisma pakalpojumu attīstību un jaunu iekārtu iegādi uzņēmumu ražošanas paplašināšanai, kā arī jaunu darba vietu radīšanu, informē domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Lai lemtu par atbalstāmajiem projektiem, uzņēmēji būs aicināti ekspertu komisijai prezentēt savus iesniegtos projektus. Gala lēmums par līdzfinansējuma piešķiršanu tiks pieņemts domes sēdē.  

2019.gadā konkursam atvēlētais budžets ir 100 000 eiro. Vienam projektam pieļaujamais minimālais līdzfinansējuma apmērs ir 2 500 eiro, bet maksimāli pieļaujamais līdzfinansējums – 15 000 eiro (līdz 50% no kopējā projekta budžeta).

Piešķirot finansējumu, priekšroka tiks dota tādiem projektiem, kuri paredzēs veicināt nodarbinātību, nodrošinās projekta ilgtspēju, veicinās infrastruktūras attīstību teritorijās, kurās pašvaldība piesaista Eiropas Savienības fondu līdzekļus vai pašvaldības budžeta līdzekļus, veicinās kvalitatīvu pakalpojumu vai produktu attīstību, veicinās jaunu IKT risinājumu – infrastruktūras, aprīkojuma vai programmatūras izstrādi, testēšanu un ieviešanu, kā arī nodrošinās profesionālu projekta īstenošanu un kvalitāti.

Mazo un vidējo komercsabiedrību jeb MVK projektu konkursu Liepājas pašvaldība izsludina jau trīspadsmito gadu, paredzot piešķirt pašvaldības līdzfinansējumu uzņēmēju ideju atbalstam.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki