Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Uzsākta katlu mājas jaunā skursteņa uzstādīšana


atlikušas 250 zīmes


Uzsākta katlu mājas jaunā skursteņa uzstādīšana (2)

Otrdienā, 11. augustā, 2015 | BIRKAS: Liepājas enerģija , rekonstrukcija , UPB , Tukuma 2
Izdrukāt Ziņot

Turpinot SIA "Liepājas enerģija" gāzes koģenerācijas stacijas skursteņa rekonstrukciju, AS "UPB" šonedēļ uzsākusi jaunā skursteņa uzstādīšanas darbus Tukuma ielā 2a.

Līdz ar darbu noslēgumu abu uzņēmuma  staciju darbību nodrošinās moderni nerūsējoša tērauda dūmeņi. Jaunais skurstenis tiks uzstādīts un pievienots dūmgāžu novadīšanas sistēmai līdz augusta beigām, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

Skurstenis būs 30 metru augsts – tieši tik augsts bija arī vecais mūrētais ķieģeļu dūmenis, kurš nodrošināja ūdenssildāmo katlu darbību aptuveni pēdējos 50 gadus. Nerūsējošā tērauda skursteņa izgatavošanā izmantoti moderni un augstvērtīgi materiāli, kas nodrošinās tā ilgu un efektīvu kalpošanu; dūmenis izgatavots Dānijā. Arī "Liepājas enerģijas" biomasas koģenerācijas stacijā uzstādīti un darbojas līdzīgi skursteņi.  

Dūmeņa rekonstrukcija nepieciešama, jo tas ir tehniski nolietots un neapmierinošā stāvoklī, kā arī ilgtermiņā nevar nodrošināt gāzes ūdenssildāmā katla darbību, kura saražotā siltumenerģija tiek izmantota Liepājas centralizētās siltumapgādes sistēmā.

Skursteņa rekonstrukcija neietekmē pakalpojuma nodrošinājumu klientiem, jo vasaras laikā gāzes ūdenssildāmais katls netiek izmantots, bet siltumenerģiju karstā ūdens piegādei pilnībā nodrošina koģenerācijas iekārtas. Skursteņa rekonstrukcija noritēs līdz augusta beigām.

Dūmeņa rekonstrukcijas darbus nodrošina AS "UPB", kuras piedāvājums tika atzīts par atbilstošāko "Liepājas enerģijas" februārī izsludinātajam iepirkumam.


Sludinājums

Iemesls
09:27 | 11/08/15
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Nopietns iemesls tarifu celšanai !
Nesaprotu, ja renovētās mājās samazinās siltuma patēriņš, tad tak zaudē ieņēmumus Liepājas enerģija ?! Un tarifi jāceļ !

Kaut kā tā
09:34 | 11/08/15
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/bizness/liepajas-energija-varetu-samazinat-tarifu-par-19/

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki