Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Valsts svētkos uz cepeti aicina "Lauku sēta pilsētā"


atlikušas 250 zīmes


Valsts svētkos uz cepeti aicina "Lauku sēta pilsētā" (1)

Ceturtdienā, 16. novembrī, 2017 | BIRKAS: lauku sēta pilsētā , 18.novembris , tirdziņš , Skuju 5/7
Izdrukāt Ziņot

Valsts svētkos, 18.novembrī, pulksten 11 Velnciema Zaļajā tirdziņā uz Ģimenes svētkiem aicina biedrība "Lauku sētā pilsētā".

Šajā reizē zaļajā tirdziņā Skuju ielā 5/7 būs iespēja iegādāties ne tikai ierastos lauku produktus, bet arī degustēt svētku cepeti un citus zemnieku sarūpētus cienastus.

"Laukus sēta pilsētā" piedāvā piena produktus no zemnieku saimniecībām "Strēlnieki" (Vecpils) un"Ezervēji" (Durbe), un piemājas saimniecības "Paskas"; mājražotāju gaļas produktus no Saldus, "Druvas Unguri" un SIA "Belinka" (Liepāja); mājražotāju Olgas Dūrējas (Rucava) un Danutes Kaires (Jūrmalciems)  maizes un konditorejas produktus; zvejnieka Ulda Freimaņa un Vērgales "LīgaG" svaigas, kūpinātās un žāvētas zivis; zemnieku saimniecības "Laukrozes" (Nīca) un piemājas saimniecību "Mežnieki" (Bernāti), "Cukuriņi" (Nīca), "Ievas" (Dunalka), "Ziedoņi" (Otaņķi) ogu, augļu un dārzeņu daudzveidību; dravnieku Ivara un Aināra Medņu (Kalēti) bišu produktus.

Tirdziņa vārti būs vaļā jau no pulksten 9!


Sludinājums

Gods kalpot Latvijai!
09:22 | 16/11/17
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Saules mūžu lauku sētām! Un tikpat ilgu - Lauku sētai un tās cilvēkiem. Sviests pēc sviesta, krējums pēc krējuma un medus pēc medus smaržo un garšo vienīgi lauku sētās. Veikalos ir masa un nosaukums - bez garšas un bez smaržas. Un nav ne jausmas, kur un kāpēc tās pazūd produktiem veikalos.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki