Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Var pieteikties biznesa inkubatora gadskārtas brokastīm


atlikušas 250 zīmes


Var pieteikties biznesa inkubatora gadskārtas brokastīm (2)

Otrdienā, 13. februārī, 2018 | BIRKAS: Biznesa inkubators
Izdrukāt Ziņot

Par godu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Liepājas biznesa inkubatora pirmajam darbības gadam 15.februārī notiks dizaina pusdienas ar Miķeli Baštiku.

Maizīšu vietā būs dalīšanās zināšanās, pieredzē un iedvesmā. Pasākums notiek Liepājas biznesa inkubatorā Dārza ielā 4/8 pulksten 12.

Miķelis Baštiks ir grafiskā dizaina biroja "Asketic" un zīmola "Miesai" dizaineris. Kā raksta Latvijas radošo industriju apskatnieks Fold.lv, tad "Asketic" darbi pierāda, ka latvisks var būt mūsdienīgs, atturīgs, bet reizē košs. "Asketic" portfolio ir pārtikas produktu "The Beginnings" vizuālā identitāte, "Rīga" krekli, Rīgas apkaimju karte, Liepājas Olimpiskā centra identitātes atjaunošana, Latgales vēstniecības "Gors", Latvijas Radio, Jūrmalas pašvaldības, Latvijas paviljona EXPO 2010 vizuālā identitāte u.c. Pēdējais redzamākais darbs, ko "Ascetic" veikusi, ir burtveidols "Cīrulis Display", kuru iedvesmojis ievērojamā latviešu mākslinieka, grafiķa, gleznotāja un lietišķās mākslas meistara Anša Cīruļa rokraksts. Nupat M. Baštiks ir saņēmis arī jaunais ir saņēmis arī Dienas kultūras balvu 2017 par jauno burtveidolu "Cīrulis Display".

LIAA Liepājas biznesa inkubators tika atklāts 2017. gada 16. februārī, uzsākot jaunu inkubācijas programmu, kuras ietvaros visā Latvijā ir izveidoti 14 reģionālie un 1 radošo industriju inkubators. Jaunajā inkubatora programmā uzņēmēji var saņemt apmācības, mentora konsultācijas, pieeju kopstrādes telpai, kā arī atbalstu citu pakalpojumu, piemēram, mārketinga, grāmatvedības, prototipēšanas, telpu nomas u.c. izmaksu segšanai 50% apmērā līdz pat EUR 20 000. Biznesa ideju autoriem ir pieejama arī tā sauktā pirmsinkubācija, kuras ietvaros var testēt savas idejas un saņemt konsultācijas biznesa attīstībai.

Pirmajā darbības gadā Liepājas biznesa inkubators ir uzņēmis vairāk nekā 20 jaunos komersantus un atbalstījis vairāk nekā 30 biznesa ideju autorus pirmsinkubācijā. Gada laikā ir sniegtas vairāk nekā 400 konsultācijas biznesa uzsākšanā un uzņēmējdarbības atbalstā. Inkubators ir bijis arī aktīvs dažādu pasākumu, lekciju un semināru organizēšanā. Kopā pirmajā darbības gadā notikuši 120 pasākumi.

"Esam viens no lielākajiem biznesa inkubatoriem Latvijā ne tikai teritorijas, bet arī rezultātu ziņā. Liepājas biznesa inkubators ir kļuvis par nozīmīgu jauno uzņēmēju atbalsta instrumentu. Taču bez finansējuma pieejamības jaunajiem uzņēmumiem, kas ir viena no tiešajām biznesa inkubatora funkcijām, esam veicinājuši diskusijas reģionā par uzņēmējiem nepieciešamo atbalstu, uzņēmējdarbības vidi un reģiona attīstības perspektīvām," uzsver Liepājas biznesa inkubatora vadītājs Atis Egliņš-Eglītis. "Pirmajā darbības gadā mēs un mūsu kolēģi ir darījuši maksimālo, lai pēc iespējas ātrāk uzņēmēji varētu piekļūt finanšu injekcijām uzņēmumu attīstībai. Esam bijuši drosmīgi, piesakot jaunas tēmas. Savukārt otrais darbības gads iezīmē starptautisku sadarbību ar dažādiem biznesa akselerācijas fondiem no visas Eiropas. Gribam būt investīciju un starptautisku jaunuzņēmēju magnēts," turpina A.Egliņš-Eglītis.

Pieteikties uz pasākumu var Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras mājas lapā.

Pasākums ir bezmaksas.

LIAA Liepājas biznesa inkubatora darbības teritorija ietver Liepājas pilsētu, Aizputes, Brocēnu, Durbes, Grobiņas, Nīcas, Pāvilostas, Priekules, Rucavas, Saldus un Vaiņodes novadu.

LIAA Biznesa inkubatori tiek finansēti ERAF projekta "Reģionālie biznesa inkubatori un radošo industriju inkubators" ietvaros.


Sludinājums

unique2aal@gmail.com
17:57 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com

unique2aal@gmail.com
17:57 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki