Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

VARAM aicina uz semināru par uzņēmējdarbības veicināšanu


atlikušas 250 zīmes


VARAM aicina uz semināru par uzņēmējdarbības veicināšanu (1)

Otrdienā, 27. janvārī, 2015 | BIRKAS: VARAM , seminārs , uzņēmējdarbība
Izdrukāt Ziņot

Februārī un martā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija aicina piedalīties "Zināšanu eņģeļu" apmācības programmas seminārā par uzņēmējdarbības veicināšanu.

Tie Latgales un Kurzemes reģionā notiks ar Norvēģijas finanšu instrumenta atbalstu, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM).

Apmācību programma ietvers lekcijas, labās prakses piemērus, radošās domāšanas metodes, simulāciju spēli, praktisku darbu komandās, komandu darbu prezentācijas un diskusijas.

Pēc semināru apmeklēšanas, to dalībnieki spēs patstāvīgi sniegt konsultatīvu atbalstu par konkurētspējīgas uzņēmējdarbības izveides un attīstības pamatprincipiem, jaunu biznesa modeļu formām idejas komercializēšanai, risku pārvaldību uzņēmējdarbībā, radošas domāšanas metodēm biznesa idejas pilnveidei, investīciju piesaistes un inovācijas atbalsta instrumentiem u.c. jautājumiem.

Dalībai semināros aicināti Latgales un Kurzemes plānošanas reģionu, pašvaldību, nevalstisko organizāciju darbinieki un profesionālo izglītības iestāžu un augstskolu mācībspēki un vecāko kursu audzēkņi.

Plānotie semināri:
4. februārī un 4. martā – Ludzā;
5. februārī un 5. martā – Rēzeknē;
13. februārī un 11.martā – Liepājā;
12. februārī un 12. martā – Kuldīgā;
19.februārī un 19.martā – Talsos.

Semināru ilgums ir divas dienas. Lai pilnvērtīgāk un efektīvāk apgūtu zināšanas par tematiku un saņemtu apliecinājumu par apmācību semināru noklausīšanos, dalībniekiem ir jāapmeklē abas semināru dienas.

Par dalību seminārā jāpiesakās, zvanot vai rakstos Edgaram Spruktam – tālr. 66016768, e–pasts Edgars.Spruksts@varam.gov.lv.

Apmācību tiek finansētas ar Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programmas "Kapacitātes stiprināšana un institucionālā sadarbība starp Latvijas un Norvēģijas valsts institūcijām, vietējām un reģionālām iestādēm" projekta "Reģionālās politikas aktivitāšu īstenošana Latvijā un reģionālās attīstības pasākumu izstrāde" (turpmāk – projekta) ietvaros. Šī projekta mērķis ir stiprināt Latvijas pašvaldību un reģionu kapacitāti un sniegt atbalstu uzņēmējdarbības veicināšanas jautājumos.

Projekta īstenotājs ir VARAM sadarbībā ar Latgales, Vidzemes, Rīgas, Zemgales un Kurzemes plānošanas reģioniem. Projekta partneri Norvēģijā – Norvēģijas Pašvaldību un reģionālās attīstības ministrija, Oppland reģionālā līmeņa pašvaldība un Aust–Agder reģionālā līmeņa pašvaldība. Kopējās projekta izmaksas – 1 172 029 EUR.


Sludinājums

doma
21:50 | 27/01/15
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Vai bezdarbnieki arī var apmeklēt seminārus?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki