Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vasarā "British Steel" atteicās pirkt "Liepājas metalurgu"


atlikušas 250 zīmes


Vasarā "British Steel" atteicās pirkt "Liepājas metalurgu" (5)

Sestdien, 21. aprīlī, 2018 | BIRKAS: Liepājas metalurgs , British Steel
Izdrukāt Ziņot

Pēc tikšanās pagājušā gada augustā Lielbritānijas uzņēmums "British Steel", kas pašlaik izrāda interesi par Liepājas uzņēmumu, atteicās pirkt AS "KVV Liepājas metalurgu".

To aģentūrai LETA apgalvoja domes priekšsēdētāja padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Šonedēļ Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (Liepājas partija) pauda vēlmi atturēties plašāk komentēt "British Steel" ieceres iegādāties Liepājas uzņēmumu un atsākt tajā ražošanu, jo sarunu ar britu uzņēmumu neesot bijis. Savukārt aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka 23.augustā tikšanās ir notikusi, un uzņēmuma pārstāvji apmeklējuši arī pašu rūpnīcu.

Rjabcevs apstiprināja, ka šāda tikšanās tiešām ir bijusi, un to Privatizācijas aģentūra organizēja visiem pretendentiem rūpnīcas pārdošanai kā vienotu veselumu. "Toreiz uzņēmums oficiāli atteicās piedalīties procesā, un kopš tā laika mums nav nekādas informācijas par tālākiem notikumiem. Tagad ir iesniegts jauns piedāvājums," apgalvoja domes pārstāvis.

Jaunajam piedāvājumam neesot saistības ar pašvaldību, tā neesot iesaistīta saziņā ar iespējamo investoru un pašvaldībai "pat nav pamata to darīt".

Jau vēstīts, ka Lielbritānijas uzņēmuma "British Steel" vadīts konsorcijs atkārtoti paudis vēlmi iegādāties visu maksātnespējīgās AS "KVV Liepājas metalurgs" mantu kopumā.

Konsorcijs, kurā ietilpst Lielbritānijas uzņēmumi "British Steel", "Greybull Capital" un Igaunijas uzņēmums "Baltic Metal Holding" 17.aprīlī vēstulē "KVV Liepājas metalurga" administratorei Vitai Dikai, Privatizācijas aģentūras meitasuzņēmuma "FeLM" valdes loceklim Jānim Rībenam un bankai "Citadele" apliecinājis savu ieinteresētību iegādāties visus maksātnespējīgā uzņēmuma aktīvus kopumā.

Vēstulē teikts, ka "British Steel" konsorcijs ir gatavs parakstīt nodomu protokolu ar pašreizējiem "KVV Liepājas metalurga" īpašniekiem par uzņēmuma aktīvu iegādi.

Liepājas pašvaldība atturējās komentēt uzņēmuma ieceres, jo nekādu sarunu ar britu uzņēmumu neesot bijis, un pašvaldības rīcībā neesot pilnīgas informācijas. Turklāt arī pašvaldībā uzņēmuma pārstāvji neesot bijuši.


Sludinājums

Realitate
13:11 | 21/04/18
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Atteikusies pirkt ka veselumu pilnigi visi, jo tika pieprasita kosmiska neadekvata summa. Uznemuma bija jaiegulda iekartaas un apgrozamajos kopuma ap 50-60 citroniem, savukart valdiba velejas noplest tiesi sev un t.s. kreditoriem velreiz sadu summu un pat lielaku, bet gan papildus un tiraja casha. Lidz ar to jebkuram kas pirktu ka veselumu butu jamaksa kadi 100-120 miljoni. Par cik trako nebija, visi ari likumsakarigi atteikusies. Ari tas pats Samiss bija ko lidzigu teicis, lai pirmajos gados nebutu jamaksa, bet varetu vispirms ieguldit razosanas atjaunosanaa. Musu alkatigie vadoni velejas naudu daudz un uzreiz, tapec nekas nav izdevies. Velakaja posma, sie pasi darboni del bezizejas sakusu organizet izsoles un te ari izpeldeja patiesa summa: dargakie aktivi maksaja 2-5 citronus, bet nekustamie vispar zem 1 citrona. KO lai te piebilst, protams, par sadu cenu kas ja saskaita kopa visas izsoles, ir knapi 10 citroni vai pat zem, jau British steel gan gribetu nopirkt ka veselumu.

Realitate
13:13 | 21/04/18
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Bet del blefotaju blefa un alkatibas, tas vairs nav iespejams. Tapec ari ir sads scenarijs, kas pamatots ar vienkarso matematiku. Neviens neies maksat kosmisko naudu par nestradajoso uznemumu, bet kad cena ir zema un pienemama bizness gatavs risket, jo vel vajadzetu modernizet, meklet darbiniekus, sertificeties, noorgnizet produkcijas un izejvielu logistiku utml, kas viss ir darbs. Nu kurs te maksas 100 miljonus bez garantijas da jebkam???

Izklausās
12:06 | 22/04/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Loģiski

Justin Williams
17:27 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Justin Williams
17:27 | 12/05/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Alaska USA Finance and Capital Limited pašlaik piedāvā visu veidu aizdevumus sabiedrībai @ 3% procentu likmi. Mēs izsniedzam kredītus no €5,000 līdz €500,000,000.00. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem jānosūta atbildes uz mūsu e-pasta adresi: unique2aal@gmail.com

Email : unique2aal@gmail.com
Tālr. #: +12542420879

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki