Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vēl nedēļu uzņēmēji var iesniegt projektus konkursam


atlikušas 250 zīmes


Vēl nedēļu uzņēmēji var iesniegt projektus konkursam

Trešdienā, 16. maijā, 2018 | BIRKAS: uzņēmējdarbība , MVK , projekti
Izdrukāt Ziņot

Vēl tikai nedēļu, līdz 23. maijam, uzņēmēji var iesniegt projektus mazo un vidējo komercsabiedrību (MVK) projektu līdzfinansēšanas konkursā. Konkursam atvēlētais budžets šogad ir 100 000 eiro.

Liepājas pilsētas pašvaldības administrācija konkursu izsludinājusi, lai veicinātu jaunu darba vietu, pakalpojumu vai produktu radīšanu, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele.

Konkursa nolikums, projektu pieteikuma veidlapa un informāciju par konkursa norisi pieejama pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv. Informāciju par konkursu var saņemt arī Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Attīstības pārvaldē, Apmeklētāju pieņemšanas centrā un Liepājas pārstāvniecībā Rīgā.

Priekšroka, piešķirot finansējumu, tiks dota tādiem projektiem, kas veicina nodarbinātību, radot pilna laika darba vietas, nodrošina projekta ilgtspēju, attīsta jaunus produktus vai pakalpojumus, kā arī veicina infrastruktūras attīstību teritorijās, kurās pašvaldība iegulda Eiropas Savienības fondu vai budžeta līdzekļus.

Tiesības saņemt līdzfinansējumu ir MVK, kuras juridiskā adrese ir reģistrēta Liepājas pilsētas administratīvajā teritorijā un plānotais projekts tiks īstenots Liepājas pilsētā.

Vienas MVK vienam projektam pieļaujamais minimālais līdzfinansējuma apmērs ir 2500 eiro, bet maksimāli pieļaujamais līdzfinansējums – 15 000 eiro. Līdzfinansējums tiek izmaksāts pēc projekta realizēšanas.

2017. gadā mazo un vidējo komercsabiedrību projektu konkursa budžets bija 65 000 eiro. Tika iesniegti 32 projekti, no kuriem 15 tika apstiprināti (divi komersanti atteicās). Konkursa ietvaros uzņēmumi iegādājušies gan programmatūru, gan dažāda veida iekārtas, sākot no 3D skaņas mikrofoniem līdz auduma griešanas galdiem. Viens no veiksmīgākiem piemēriem ir SIA "Wooly World", kas radījis desmit jaunas darba vietas. Uzņēmums ražo bērnu apģērbu un mīkstās rotaļlietas.

Kopumā pagājušā gada konkursa ietvaros radītas aptuveni 40 jaunas darba vietas, no kurām aptuveni 22 bija sezonas darba vietas.

Mazo un vidējo komercsabiedrību projektu atbalsta programma ir mērķtiecīgs pašvaldības atbalsta instruments uzņēmējdarbības attīstībā. Konkursa mērķis ir veicināt komercdarbību Liepājas pilsētā, sniedzot pašvaldības atbalstu MVK projektiem, kas tiks īstenoti Liepājas pilsētā līdz 2019. gada 31. maijam.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki