Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ziemassvētku tramvaja dizainu veidos "Reklāmas apgāds"


atlikušas 250 zīmes


Ziemassvētku tramvaja dizainu veidos "Reklāmas apgāds" (1)

Pirmdienā, 26. septembrī, 2016 | BIRKAS: Ziemassvētki , ieprikums , Reklāmas Apgāds , Būvsalons , tramvajs
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no tehniskās specifikācijas

Noslēdzies iepirkuma konkurss par Ziemassvētku tramvaja noformējuma izstrādāšanu, uzstādīšanu un uzturēšanu, kurā uzvarēja SIA "Reklāmas apgāds".

Ņemot vērā, ka iepriekš izsludinātajā atklātajā konkursā par pilsētas noformēšanu Ziemassvētkiem – esošo noformējuma elementu remontu, uzstādīšanu, uzturēšanu un demontāžu, izveidojot atsevišķus jaunus noformējuma elementus uz iepirkuma daļu par Ziemassvētku tramvaja noformējuma izstrādāšanu, uzstādīšanu un uzturēšanu, netika saņemts neviens piedāvājums, līdz ar to par iepirkumu netika publicēts paziņojums par plānoto līgumu. Iepirkums šai daļai tika veikts atkārtoti, uzaicinot komisijas izvēlētus piegādātājus iesniegt piedāvājumu.

Uzaicinājumi tika nosūtīti divām firmām – "Reklāmas apgāds" un "Būvsalons". Līdz uzaicinājumā noteiktā termiņa beigām, 10. augustam pulksten 14, netika saņemts neviens piedāvājums. Tajā pašā dienā, 10. augustā, tika saņemta SIA "Reklāmas apgāds" elektroniska vēstule, kurā lūdza pagarināt piedāvājumu iesniegšanas termiņu līdz 16.augustam, ko iepirkumu komisija arī izdarīja.

Pēc piedāvājuma saņemšanas komisijas un pieaicinātā eksperta lēmums bija aicināt pretendentu piedāvājumu precizēt, kā rezultātā tika tika pamainītas piedāvājumā iekļautās tramvaja noformējuma krāsas un līgums tika noslēgts ar iepriekš minēto firmu "Reklāmas apgāds" par līgumcenu 5431 eiro, bez PVN.

Ziemassvētku tramvajs ar jauno dizainu kursēs no šā gada 26.novembra līdz nākošā, 2017.gada 13.februārim.


Sludinājums

ymn
16:19 | 26/09/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kur ta nodokļu optimizētājs Štobis, uzmests?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki