Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zināms, kas atjaunos telpas un fasādi domes ēkai


atlikušas 250 zīmes


Zināms, kas atjaunos telpas un fasādi domes ēkai (1)

Pirmdienā, 03. oktobrī, 2016 | BIRKAS: Dome , iepirkums , UPTK , Liepājas celtnieks , Rožu 6
Izdrukāt Ziņot

Noslēdzoties iepirkuma konkursam par domes ēkas telpu remontu un fasādes apakšējās daļas atjaunošanu, ir noskaidrots, ka līguma slēgšanas tiesības iegūst "UPTK" un "Liepājas celtnieks".

Iepirkumu konkursam tika izdalītas divas daļas atbilstoši veicamajiem darbiem – domes ēkas telpu remonts un fasādes apakšējās daļas atjaunošana.

Pirmajai iepirkuma daļai bija pieteikušies četri pretendenti – "Liepājas celtnieks", "UPTK", “Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks" un "Mūrnieks". 27.septembrī iepirkumu komisija saņēmusi vēstuli, ka SIA "Liepājas celtnieks" atsauc savu pieteikumu šai iepirkuma daļai. Augstāko līgumcenu piedāvāja SIA "Mūrnieks" – 45 266,96 eiro. Savukārt, zemāko cenu,  29 755,36 eiro, piedāvāja un līguma slēgšanas tiesības ieguva SIA firma "UPTK".

Otrajai iepirkuma daļai bija pieteikušās visas augstāk minētās firmas, izņemot "UPTK". "Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks" savu piedāvājumu tomēr atsauca 17.septembrī, kā rezultātā uz šo iepirkuma daļu savus piedāvājumus bija iesniegušas tikai divas firmas. Līgums slēgšanas tiesības ieguva "Liepājas celtnieks", piedāvājot līgumcenu 17 012,03 eiro apmērā. Firma "Mūrnieks" piedāvāja 20 019,78 eiro lielu summu.

Jau iepriekš rakstījām, ka vadoties pēc tehniskajā specifikācijā sniegtajām ziņām zināms, ka iepirkuma rezultātā tiks atjaunotas 1. stāva tualešu telpas, noliktavu telpu grupa un telpu grupa, kas paredzēta apkopējām. Galvenie darbi, kuri tiks veikti – griestu, sienu, grīdu remonts, durvju demontāža un montāža, ūdensvada un kanalizācijas tīklu pārlikšana, santehnikas nomaiņa, elektroinstalācijas nomaiņa, ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes  signalizācijas ierīkošana.

Atjaunojot fasādes apakšējo daļu, 1. stāva līmenī, tiks veikta apmetuma noņemšana un atjaunošana gan sienai, gan dzegai.

Darbu izpildes termiņšparedzēts ne ilgāks par sešdesmit kalendārajām dienām pēc līguma noslēgšanas.
 


Sludinājums

vai
07:39 | 03/10/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

bez saskaņošanas drīkstēs fotografēt?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki