Domes notikumu kalendārs no 23. līdz 28.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 23. līdz 28.aprīlim.

Liepājas domes sēdes darba kārtība 19.aprīlī

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domē 19.aprīlī paredzētās sēdes darba kārtības 49 jautājumiem. Sēde notiks Liepājas domē Rožu ielā 6, 226. telpā, pulksten 13.

Liepāju darba vizītē apmeklē Igaunijas vēstnieks

BIRKAS:
vizīte , Dome

Trešdien, 18.aprīlī, Liepājā darba vizītē ieradās Igaunijas vēstnieks Teniss Nirks, lai tiktos ar Liepājas domes vadību, informē sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Plāno atcelt deputātu tiesības ierobežojošas normas

BIRKAS:
Dome , saistošie noteikumi , VARAM

Liepājas pašvaldība plāno atcelt deputātu tiesības ierobežojošas normas pašvaldības nolikumā, informēja domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 21. aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 16. līdz 21. aprīlim.

Par ko spriedīs un lems domes pastāvīgajās komitejās

BIRKAS:
pastāvīgās komitejas

Piedāvājam iepazīties ar jaunā sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmo sēžu darba kārtību ceturtdien, 12.aprīlī. Pirmā no sēdēm sāksies jau pulksten 10.30.

Viesojas ASV vēstniecības preses un kultūras atašejs

BIRKAS:
vizīte , Dome , ASV vēstniecība

Liepājas domē iepazīšanās vizītē otrdien, 10. aprīlī, viesojās Amerikas Savienoto Valstu (ASV) vēstniecības preses un kultūras atašejs Čads Tvitijs.

Domes notikumu kalendārs no 9. līdz 14.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 9. līdz 14. aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 3. līdz 7.aprīlim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 3. līdz 7.aprīlim.

Domes notikumu kalendārs no 26. līdz 29.martam (2)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 26. līdz 29. martam.

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 25.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 19. līdz 25.martam.

Futbola halle, pārejas posms NĪN, jauni maksas pakalpojumi (8)

BIRKAS:
domes sēde , futbola halle , Zirgu sala , nekustamais īpašums , nodokļi , muzejs , bibliotēka , sabiedriskais transports , Valērijs Agešins
Liepājas muzejā turpmāk bez maksas apskatāma būs tikai pastāvīgā ekspozīcija, bet ne izstādes.

15 deputāti Liepājas domes sēdē 15.martā izskatīja, diskutēja un lēmumus pieņēma 64 darba kārtības jautājumos.

Paaugstinātajam nodoklim dome nosaka pārejas periodu

BIRKAS:
nekustamais īpašums , domes sēde , nodokļi

Liepājas domes sēdē deputāti ceturtdien lēma 2018.gadu noteikt par pārejas posmu paaugstinātā nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanai.

Atbalsta slēgtās futbola halles būvniecības ieceri (6)

BIRKAS:
domes sēde , futbola halle , Zvejnieku aleja 2/4

Turpinot pilnveidot sporta infrastruktūru Liepājā, ceturtdien, 15.martā, Liepājas domes sēdē deputāti atbalstīja slēgtās futbola halles būvniecības ieceri.

Liepājas domes sēdes darba kārtība 15.martā

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domē 15.martā paredzētās sēdes darba kārtības 64 jautājumiem. Sēde notiks Liepājas domē Rožu ielā 6 pulksten 13.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 18.martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 12. līdz 18.martam.

Par ko spriedīs un lems domes pastāvīgajās komitejās

BIRKAS:
pastāvīgās komitejas

Papildināts. Piedāvājam iepazīties ar jaunā sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmo sēžu darba kārtību ceturtdien, 8.martā. Pirmā no sēdēm sāksies jau pulksten 10.30.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9. martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9. martam.

Domes notikumu kalendārs no 26. februāra līdz 2. martam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 26. februāra līdz 2. martam.

Domes notikumu kalendārs no 19. līdz 23.februārim (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 19. līdz 23.februārim.