Domes notikumu kalendārs no 16. līdz 21. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Papildināts. Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 16. līdz 21. jūlijam.

Liepājas domes sēdes darba kārtība 12.jūlijā

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domē 12.jūjijā paredzētās sēdes darba kārtības 29 jautājumiem. Sēde notiks Liepājas domē Rožu ielā 6, 226. telpā, pulksten 13.

Domes notikumu kalendārs no 10. līdz 14. jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 10. līdz 14. jūlijam.

Par ko spriedīs un lems domes pastāvīgajās komitejās

BIRKAS:
pastāvīgās komitejas

Piedāvājam iepazīties ar jaunā sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmo sēžu darba kārtību ceturtdien, 5.jūlijā. Pirmā no sēdēm sāksies jau pulksten 10.30.

Domes notikumu kalendārs no 2. līdz 8.jūlijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 2. līdz 8.jūlijam.

Domes notikumu kalendārs no 25. līdz 29.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 25. līdz 29.jūnijam.

Liepājas domes 17.maija sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 17.maija sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Liepājas domes 19.aprīļa sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 19.aprīļa sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Domes notikumu kalendārs no 18. līdz 23.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 18. līdz 23.jūnijam.

Liepājas domes 15.marta sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 15.marta sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Domes sēde – ar rūpēm par vicemēra Ansiņa veselību (5)

BIRKAS:
domes sēde , MVK , Izglītības pārvalde , 8.vidusskola , projekti
Norūpējies par Gunāra Ansiņa veselību daudzo amatu dēļ bija deputāts Valērijs Agešins.

67 darba kārtības jautājumi – tik ievērojams izskatāmo lēmumprojektu skaits bija 14.jūnija domes sēdē. Taču deputātiem pietika ar stundu un 15 minūtēm, lai tos izskatītu.

Liepājas domes sēdes darba kārtība 14.jūnijā

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domē 14.jūnijā paredzētās sēdes darba kārtības 67 (!) jautājumiem. Sēde notiks Liepājas domē Rožu ielā 6, 226. telpā, pulksten 13.

Liepājas domes 15.februāra sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 15.februāra sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Var pieteikties NVO un veselības veicināšanas konkursos

BIRKAS:
projekti , NVO , Veselības veicināšanas projekti

Vēl līdz piektdienai, 15. jūnijam, var pieteikties divos Liepājas pašvaldības administrācijas izsludinātajos projektu līdzfinansēšanas papildu konkursos.

Domes notikumu kalendārs no 11. līdz 15.jūnijam (1)

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 11. līdz 15.jūnijam.

Par ko spriedīs un lems domes pastāvīgajās komitejās

BIRKAS:
pastāvīgās komitejas

Piedāvājam iepazīties ar jaunā sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmo sēžu darba kārtību ceturtdien, 7.jūnijā. Pirmā no sēdēm sāksies jau pulksten 10.30.

Kronbergs investīciju "cāļus" sola skaitīt rudenī (10)

BIRKAS:
Ģirts Kronbergs , Dome , investīcijas

Kā pašvaldībai veicas ar investīciju piesaisti, par ko atbildīgs ir viens no trim vicemēriem, skaidrojām, jautājot pašam Ģirtam Kronbergam.

Domes notikumu kalendārs no 4. līdz 8.jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 4. līdz 8.jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 28.maija līdz 2. jūnijam

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 28.maija līdz 2. jūnijam.

Domes notikumu kalendārs no 21. līdz 26. maijam (2)

BIRKAS:
kalendārs

Papildināts. Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 21. līdz 26. maijam.