Budžeta grozījumos prioritāte ir infrastruktūras uzlabošanai (3)

BIRKAS:
domes sēde , budžets , labiekārtošana

Ceturtdien domē apstiprināti grozījumi Liepājas pilsētas pašvaldības 2018.gada budžetā. Lielākā līdzekļu daļa atvēlēta dažādiem pilsētas infrastruktūras uzlabošanas darbiem.

"Ēnu dienā" Liepājas skolēni iepazīstas ar domes darbu (2)

BIRKAS:
Ēnu diena , Dome

Lai iepazītos ar sev interesējošo profesiju un ikdienā veicamajiem pienākumiem, trešdien, 14. februārī, "Ēnu dienas" ietvaros, 30 skolēni no Liepājas skolām pavadīja dienu Liepājas domē.

Liepājas domes sēdes darba kārtība 15.februārī

BIRKAS:
domes sēde

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domē 15.februārī paredzētās sēdes darba kārtības 27 jautājumiem. Sēde notiks Liepājas domē Rožu ielā 6 pulksten 13.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 16.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 12. līdz 16.februārim.

Par ko spriedīs un lems domes pastāvīgajās komitejās

BIRKAS:
pastāvīgās komitejas

Precizēts. Piedāvājam iepazīties ar jaunā sastāva Liepājas domes pastāvīgo komiteju pirmo sēžu darba kārtību ceturtdien, 8.februārī. Pirmā no sēdēm sāksies jau pulksten 10.30.

Liepājas pilsētai izstrādāta jauna mājaslapa (2)

BIRKAS:
internets , IT

Liepājai izstrādāta jauna mājaslapa, kuras galvenais uzdevums ir nodrošināt iespēju iedzīvotājiem ātri un ērti atrast nepieciešamo informāciju par pašvaldības pakalpojumiem. 

Liepājas domes mājaslapa jaunā veidolā

BIRKAS:
Dome

Otrdien, 6.februārī Liepājas domes mājaslapa nav pieejama apmeklētājiem. Taču, kā portāls uzzināja domē, lapa būs lietojama tuvāko stundu laikā.

Liepājas domes 18.janvāra sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 18.janvāra sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Domes notikumu kalendārs no 5. līdz 9.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 5. līdz 9. februārim.

Liepāju apmeklē Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece (2)

BIRKAS:
vizīte , Dome , Interspiro Latvia , Blue Shock Bike , osta

Lai iepazītu pilsētu un tiktos ar domes vadību, piektdien, 2. februārī, Liepājā divu dienu vizītē ieradās Apvienoto Arābu Emirātu (AAE) vēstniece Latvijā Hanana Al Alīli ar delegāciju.

Liepājas domes 14.decembra sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 14.decembra sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Liepājas domes 9.novembra sēdes protokols

BIRKAS:
domes sēde , protokols

Piedāvājam iepazīties ar 9.novembra sēdes oficiālo protokolu – debatēm un pieņemtajiem lēmumiem, kas skar visu pilsētnieku intereses.

Domes notikumu kalendārs no 29.janvāra līdz 2.februārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 29.janvāra līdz 2.februārim.

Iepirkumu un būvniecības aktualitātes pašvaldībā

BIRKAS:
iepirkumi , Būvvalde

Piedāvājam iepazīties ar jaunākajiem iepirkumiem Liepājas pašvaldībā, kā arī aktualitātēm būvniecībā. Izmantoti domes portāla dati.

Izveido jaunu civilās aizsardzības komisiju

BIRKAS:
Dome , civilā aizsardzība , Uldis Sesks , Romāns Andrijausks
Par Civilās aizsardzības komisijas priekšsēdētāja vietnieku apstiprināts Romāns Andrijausks.

Ar Liepājas domes 18.janvāra sēdes lēmumu izveidota "Liepājas sadarbības teritorijas civilās aizsardzības komisija" un apstiprināts tās sastāvs.

Izmaiņas projektu vērtēšanas komisijā un nolikumā

BIRKAS:
Dome , projekti , investīcijas

Ar domes 18.janvāra sēdes lēmumu mainīts Integrētu teritoriālo investīciju projektu iesniegumu vērtēšanas komisijas sastāvs un komisijas nolikums.

Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 27.janvārim

BIRKAS:
kalendārs

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 22. līdz 27.janvārim.

Domes sēde – deputātu labas audzināšanas paraugstunda (8)

BIRKAS:
domes sēde , Attīstības plāns , Valērijs Agešins , Jānis Vilnītis , Gunārs Ansiņš , Vilnis Vitkovskis , Uldis Sesks , Liepājas partija , Saskaņa
Domes sēdi, kā parasti, vadīja mērs Uldis Sesks.

18.janvāra domes sēdes 48 darba kārtības jautājumu izskatīšana ritēja gludi un mierīgi, un pat savstarpējās diskusijas drīzāk skanēja kā atvainošanās.

Apstiprina viena izglītojamā izmaksas Liepājas pašvaldībā

BIRKAS:
domes sēde , Izglītības pārvalde , saistošie noteikumi

Papildināts. Ceturtdien. 18.janvārī, Liepājas domes sēdē apstiprināts lēmuma projekts "Par pašvaldību savstarpējiem norēķiniem par izglītības iestāžu sniegtajiem pakalpojumiem 2018.gadā".

Palielina pašvaldības atbalstu privātajiem bērnudārziem

BIRKAS:
domes sēde , bērnudārzs , saistošie noteikumi

Domes sēdē apstiprināti grozījumi noteikumos "Kārtība, kādā Liepājas pilsētas pašvaldība sedz pirmsskolas izglītības programmas izmaksas privātajai izglītības iestādei".