Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Agešins pārliecināts, ka Sesks aizvien vēlas sadarboties


atlikušas 250 zīmes


Agešins pārliecināts, ka Sesks aizvien vēlas sadarboties (6)

Ceturtdienā, 08. jūnijā, 2017 | BIRKAS: Saskaņa , Valērijs Agešins , Uldis Sesks , Liepājas partija
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no ltv.lsm.lv

Liepājas partijas paziņojums par nesadarbošanos ar "Saskaņu" ir taktika un pēcvēlēšanu aktivitāte, intervijā LTV raidījumā "Rīta panorāma" pauda "Saskaņas" līderis Liepājā Valērijs Agešins.

Agešins apgalvoja, ka no Liepājas partijas puses ir ļoti liela vēlme tikties ar "Saskaņu". "Būtībā šis paziņojums ir tikai pēcvēlēšanu aktivitāte," viņš teica, piebilstot, ka saprot šo politisko spēku, jo situācija tam esot sarežģīta, iedzīvotāju atbalsts mazinās, ziņo LETA.

Politiķis teica, ka "Saskaņa" ir izvēlējusies no sākuma tikties ar Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pārstāvjiem un tās saraksta līderi Jāni Vilnīti, un tikai pēc tam ar Liepājas partiju. "Pēc būtības šodien ir sarunu trešais posms. Vakarā divatā izrunāsim mūsu sadarbības iespējamo modeli," teica Agešins.

Viņš piebilda, ka gaidāmās sarunas būs sarežģītas un diskusijas turpināsies gan šonedēļ, gan nākamnedēļ.

Agešins uzskata, ka pašlaik visiem trim politiskajiem spēkiem ir līdzvērtīgas iespējas vadīt Liepāju, tomēr liepājnieku vairākums vēloties jaunu un spēcīgu līderi. Vaicāts, vai redz sevi kā šādu līderi, politiķis sacīja, ka katrā gadījumā "es kandidēju savā dzimtajā pilsētā ne jau ar mērķi strādāt opozīcijā".

Kā ziņots, Liepājas mēra Ulda Seska vadītā Liepājas partija uzskata par neiespējamu Liepājas domes koalīcijā sadarboties ar partiju "Saskaņa" un aicina uz sadarbību Latvijas Reģionu apvienību (LRA), vienlaikus respektējot arī LRA tiesības veidot koalīciju ar "Saskaņu", aģentūru LETA trešdien informēja Liepājas partijas biroja vadītāja Dace Gruntmane.

Liepājas partija valdes sēdē, pārrunājot pašvaldību vēlēšanu rezultātus un uzklausot sabiedrībā izskanējušos aicinājumus, secināts, ka nākamajā Liepājas pilsētas domes koalīcijā Liepājas partija kā vienīgo iespējamo modeli saskata sadarbību ar LRA.

Liepājas partija šodien aicinājusi uz sarunām LRA saraksta pārstāvjus.


Sludinājums

c
09:49 | 08/06/17
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Nu tā.
Sākas velēšanu otrais - visnetīrākais cikls.
Tagad Agesins jau paziņo ka ir gatavs ar Sesku runāt pret Vilnīti.
Seska būs tikai viltīgi jāizspēlē aizkulišu spēlīte - un atkal būs baltā zirga..

protams
09:52 | 08/06/17
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Sesks taču neatmetīs savas ambīcijas un gatavs sava amata dēļ atkal salaulāties ar saskaņu. Un tad redziet, tā būs tā pareizā, tā normālā saskaņa, ne tā, ar kuru runāja Vilnītis. Sesks ir divkosis. Un viņam nevar uzticēt vadīt pilsētu ar šādiem gājieniem. Ansiņu par mēru!

Nezinu
10:48 | 08/06/17
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Nezinu, vai Ansiņu par mēru,vai kādu citu, bet Seskam nu nevar ticēt, tas ir fakts. Melis un liekulis. Jāmeklē piemērota kandidatūra mēra amatam !

Jan4ux
09:58 | 08/06/17
ZIŅOT
(-5)
(4)
+

Agešina publiskie paziņojumi vispār nav vērā ņemami - jau piefiksēju, ka uzdod vēlamo par esošo. Vienkārši duļķo ūdeņus, lai iekļūtu koalīcijā.

nu nu
10:12 | 08/06/17
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

es atkal sapratu, ka Seska publiskie paziņojumi ir meli. Pirmdien no rīta teicās, ka amats nav pašmērķis, pēcpusdienā skrien uz randiņu ar SC Rīgā

opiņā!
22:00 | 08/06/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Tā vien izskatās, ka maigā okupācija jau ir notikusi. Vēl tikai jāpazīmējas, jāpapspēlē uz nacionālām jūtām - varbūt tauta noticēs, ka tas bija netīšām.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki