Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina piedalīties Liepājas attīstības apspriešanā


atlikušas 250 zīmes


Aicina piedalīties Liepājas attīstības apspriešanā

Otrdienā, 14. janvārī, 2014 | BIRKAS: Dome , Attīstības plāns , pilsētvide , Attīstības pārvalde
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Šonedēļ Liepājā sākas publiskās apspriešanas pilsētas attīstības dokumentiem, kas turpināsies līdz 2014. gada 21. februārim, informē pašvaldība.

Dome aicina ikvienu iedzīvotāju līdzdarboties "Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2030" un "Attīstības programmas 2020" un Vides pārskata publiskajās apspriešanās ar savu vērtējumu, priekšlikumiem un viedokli.

Šonedēļ pirmās publiskās apspriešanas notiks:
– otrdien, 14.janvārī, pulksten 16.00 Liepājas Universitātes aktu zālē, 4. stāvā;
– trešdien, 15.janvārī, pulksten 18.00 Jauniešu mājā, Kungu ielā 24;
– piektdien, 17.janvārī, pulksten 10.00 publiskā apspriešana notiks Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē, 1. stāvā.

Jebkuras jomas pārstāvji un interesenti var apmeklēt ikvienu sabiedrisko apspriešanu bez iepriekšējas pieteikšanās, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Dome vērš uzmanību, ka atsevišķi publiskās apspriešanas laiki un vietas vēl tiks precizētas. Aktuālāko kalendāru skatīt pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā "Sabiedrība" – "Sabiedrības līdzdalība".

Arī Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas (IAS) 2030 un Attīstības programmas (AP) 2020 un Vides pārskata dokumentiem var apskatīt turpat – pašvaldības mājas lapā www.liepaja.lv sadaļā "Sabiedrība" – "Sabiedrības līdzdalība"

Ar Liepājas pilsētas attīstības dokumentiem varēs iepazīties publisko apspriešanu norises vietās, kā arī pilsētas bibliotēkās – Centrālajā zinātniskajā bibliotēkā, Zivju ielā 7, Zaļās birzs bibliotēkā, Talsu ielā 39, Valtera bibliotēkā, Krūmu ielā 29, bibliotēkā "Libris", M.Ķempes ielā 11, bibliotēkā "Varavīksne", Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39.

Dokumenti būs pieejami arī Sociālajā dienestā, E.Veidenbauma ielā 3, Liepājas namu apsaimniekotājā, Tukuma ielā 1a, Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, kā arī APC filiālē Mazā domē Karostā, Ģenerāļa Baloža ielā 1.

Novērtējuma un priekšlikumu anketu vai brīvā formā rakstītu iesniegumu par pilsētas attīstības dokumentiem līdz 2014. gada 21. februārim var iesniegt Liepājas pilsētas Domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā (APC) Rožu ielā 6, kā arī APC filiālē Mazā domē Karostā, Ģenerāļa Baloža ielā 1.

Sūtot pa pastu, vēstuli adresējiet Liepājas pilsētas Domes Attīstības pārvaldei, Rožu ielā 6, Liepājā, LV–3401.

Anketu var aizpildīt arī elektroniski Liepājas pilsētas pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv sadaļā "Sabiedrība" – "Sabiedrības līdzdalība".

Lai, saskaņā ar normatīvo regulējumu, iekļautu Jūsu priekšlikumus publiskās apspriešanas kopsavilkuma dokumentā, jānorāda:
– fiziskām personām – vārds, uzvārds, e-pasta adrese vai tālrunis;
– juridiskām personām – nosaukums, darbības joma, e-pasta adrese vai tālrunis.
Publiskās apspriešanas kopsavilkuma dokuments tiks sagatavots un publiskots 30 dienu laikā pēc publiskās apspriešanas beigām pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv.

Papildu informācija:
Lai vienotos par Liepājas pilsētas ilgtermiņa un vidēja termiņa mērķiem, to sasniegšanai būtiskākajām rīcībpolitikām, kā arī prioritārajiem investīciju projektiem, š.g. 10. janvārī Liepājas pilsētas Dome uzsāka publisko apspriešanu par Liepājas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030. gadam 1. redakciju, Liepājas pilsētas attīstības programmas 2014.–2020. gadam 1. redakciju un minēto dokumentu stratēģiskās ietekmes uz vidi novērtējumu – Vides pārskata 1. redakciju.

Dokumenti izstrādāti Liepājas pilsētas pašvaldības administratīvajai teritorijai, tomēr Liepājai kā starptautiska un nacionāla līmeņa centram ir plašāka ietekme. Piemēram, reģionālā mērogā dokumenti ietekmēs Kurzemes plānošanas reģiona teritoriju, prioritāri skarot Liepājas apkārtni un nodrošinot visplašākā pakalpojumu pieejamību un dažādu jomu attīstību. Nacionālā mērogā dokumenti ietekmēs Liepājas  sasniedzamību un ar loģistikas nodrošināšanu saistītas jomas (sauszemes un jūras transporta sasaisti un attīstību, cilvēkresursu mobilitātes) nodrošināšanu. Dokumentus plānots apstiprināt 2014. gada vidū.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki