Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ansiņš: Liepājā pašlaik ir divas stabilas partijas


atlikušas 250 zīmes


Ansiņš: Liepājā pašlaik ir divas stabilas partijas (18)

Otrdienā, 27. novembrī, 2012 | BIRKAS: Gunārs Ansiņš , Jānis Lagzdiņš , vēlēšanas , Liepājas partija , Saskaņa
Izdrukāt Ziņot

Pašlaik Liepājā ir tikai divas stabilas partijas – "Liepājas partija" un "Saskaņas centrs" (SC) – un panikai neesot pamata,sacīja Liepājas mēra vietnieks Gunārs Ansiņš.

Viņš nesaskatot pamatu runām par varas maiņu pilsētā, jo, viņaprāt, liepājnieki atbalsta pārmaiņas, ko piedāvā "Liepājas partija", norādot, ka liela daļa no iepriekš partijas programmā minētajiem projektiem pilsētā jau ir realizēti, raksta LETA.

"Pašvaldību vēlēšanas visām partijām būs eksāmens, kas arī parādīs, vai liepājnieki atbalsta vai neatbalsta līdzšinējās pilsētas vadības paveikto. Manuprāt, liepājnieki atbalsta pārmaiņas, ko piedāvā "Liepājas partija"", komentējot politiķa Jāņa Lagzdiņa izteikumus par to, ka nākamajās pašvaldību vēlēšanās cīņa par varu Liepājā būs daudz nopietnāka, pieļaujot arī varas maiņu, sacīja Ansiņš.

"Atskatoties uz padarītajiem darbiem, ir tāda patīkama sajūta – daudzas lietas, kas pirms trijiem gadiem bija tikai cerību līmenī, ir jau paveiktas," sacīja Ansiņš, kā piemēru minot īstenotos ielu rekonstrukciju projektus, Liepājas siltumapgādes sistēmas modernizāciju. "Līdzšinējā pilsētas vadība pierādījusi, ka var strādāt ar lieliem un maziem investīciju projektiem," uzskata Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks.

Kā ziņots, nākamajās pašvaldību vēlēšanās politiskā cīņa par varu Liepājā būs daudz nopietnāka nekā iepriekšējās, kad cīņa vairāk bija formāla, "Rietumu Radio" atzina politiķis Jānis Lagzdiņš. Viņš pieļauj, ka pēc pašvaldību vēlēšanām līdzšinējais Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks (''Liepājas partija'') savu amatu varētu zaudēt.

Kā uzskata Lagzdiņš, ļoti ieinteresēta pilsētas vadības maiņā ir partija "Saskaņas centrs" (SC), kura deklarējusi, ka partijas mērķis ir strādāt pašvaldību koalīcijās Liepājā, Jelgavā un citviet Latvijā. "SC ir savs noteikts, disciplinēts vēlētājs, un četras vietas partijai Liepājas domē ir garantētas," spriež Lagzdiņš, rēķinot, ka domes vadītāja nomaiņai būtu nepieciešamas astoņas deputātu balsis.

Kā uzskata Lagzdiņš, Seska kandidatūru ievēlēšanas gadījumā noteikti neatbalstītu līdzšinējais Liepājas domes deputāts, tēvzemietis Ivers Kesenfelds. "Daudz kas būs atkarīgs no tā, cik Reformu partijas (RP) Liepāja mēra kandidātam Jānim Vilnītim izdosies izveidot cīņasspējīgu un vēlētājiem pievilcīgu deputātu kandidātu komandu un cik gudra būs Vilnīša un viņa komandas vēlēšanu kampaņa," spriež Lagzdiņš.

Viņš ir pārliecināts, ja SC, RP un tēvzemieši Liepājas domē iegūs kopskaitā astoņas vai vairākas vietas, tad Sesks savu amatu, visticamāk, zaudēs. "SC ir izdevīga tāda koalīcija, kurā viņiem ir liela ietekme. Koalīcijā, kur Vilnītis būtu mērs, viņiem šāda ietekme būtu," spriež Lagzdiņš. Viņš norāda, ka RP jau iepriekš deklarējusi, ka partijai nav nekādu iebildumu "pašvaldībās iet kopā ar SC".

Runājot par "Vienotības" izredzēm, Lagzdiņš atzina, ka viena no lielākajām partijas problēmām ir tā, ka tā "nestrādā ar pašvaldībām, nepiesaista pazīstamus un populārus cilvēkus". "Liepājā "Vienotībai" ir vāja komanda un ne tikai Liepājā. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc arī nākamajās Saeimas vēlēšanās partijai būs lielas problēmas. Ļoti spēcīga galva ar ļoti vājām kājām."


Sludinājums

laila
14:32 | 27/11/12
ZIŅOT
(-5)
(16)
+

Liepājas Galma Partija ķeras pie pēdējā salmiņa - sāk baidīt tautu ar `krievi nāks` ....
Nu ko, taktika ir pārbaudīta - Vienotība jau 12 gadus ar šādu taktiku pensionārus baida un 12 gadus sēž Saeimā.
Tikai valsts ir pilnīgā bedrē.
Un Liepāja arī , paldies Liepājas Galma Partijai !

eh, divkoši
15:25 | 27/11/12
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Bet jocīgi, ka jūs, K. atbalstītāji, uz to norādiet. Jo K. taču pārstāv partiju, kura vienmēr pirmā steidzās pabaidīt ar krieviem... Bet reāli, K. pirmais mestos draugos ar SC, ka tik pie koalīcijas tikt.

Tieši tā
14:50 | 27/11/12
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

Piekrītu lailai!

Uvis
16:18 | 27/11/12
ZIŅOT
(-6)
(3)
+

Slima suņa murgi!!!!!!!

Ansiņš
15:10 | 27/11/12
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

panikai nav pamata un nav arī svarīgi kā balso, galvenais ir kas skaita balsis

jūs
09:08 | 30/11/12
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

nu gan esat līdz riebumam atklāts

Seska sekretārei Ansiņam
19:41 | 27/11/12
ZIŅOT
(-1)
(12)
+

Nu runā kā tur īsti ir, bet nerunā aplamības. Tas, ka Jūs daudzas lietas pilsētā esat salaiduži neatgriezniski bojā, tas daudziem domājošiem cilvēkiem ir skaidrāks par skaidru..

waze
14:40 | 28/11/12
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Tieši tā! apvienotie veloceliņi ir BULLSHIT jeb KRUTKA jau pēc definīcijas. Tas ir- lietot jau var, BET ...
p.s. viss saistībā ar modernu/drošu veloinfrastruktūru jau ir pasen izdomāts netālajā Dānijā, Holandē, bet lepnie kurzemnieki jau neies pazemoties/ konsultēties . ;)

bullshit - waze
11:06 | 28/11/12
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

ak, tagad jau arī veloceliņi ir slikti?! ko vēl izdomāsim?

waze
22:53 | 27/11/12
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

piemēram:
daudzviet nevajadzīgi ieviesta morāli novecojusi veloinfrastruktūra.
(apvienotie veloceliņi)

interesanti
19:52 | 27/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

piemērām?

nesaprotu
21:29 | 27/11/12
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

ka visi saimnieciskie pasākumi,kas notiek Liepājā ir "Liepājas partijas" nopelns.Partija taču ir politiska nevis saimnieciska organizācija.

Andron Mc
13:06 | 28/11/12
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Atskatoties uz iekasētajiem sodiem par stāvēšanu neatļautajās vietās - Liepājas partiju pārņem patiess lepnums.

polittehnoloģija
14:14 | 28/11/12
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ieteikumi Seskam uz vēlēšanām :

1. nelien vairs vēlēšanās , tauta no tevis ir nogurusi
2. bīdi kaut vai Ansiņu ( ja ir kontrolējams)
3. sēdi ēnā , paziņo ka jaunajiem jānāk utt ...

direct
17:55 | 28/11/12
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Nemels, Ansiņ, stabila nav ne viena, ne otra!

to direct
04:05 | 30/11/12
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

nevis nemelsi, bet ned....

vadjuks
17:09 | 11/04/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Gunārs Ansiņš int. vietnē skaidro: „Pašlaik Liepājā ir tikai divas stabilas partijas – "Liepājas partija" un "Saskaņas centrs" – un panikai neesot pamata. Un Es nesaskatu pamatu runām par varas maiņu pilsētā, jo, manuprāt, liepājnieki atbalsta pārmaiņas, ko piedāvā "Liepājas partija". Un liela daļa no iepriekš mūsu partijas programmā minētajiem projektiem pilsētā jau esam realizējuši (  ).
Tālāk G. Ansiņš skaidro: „Manuprāt, liepājnieki atbalsta pārmaiņas, ko piedāvā "Liepājas partija" .Atskatoties uz padarītajiem darbiem, ir tāda patīkama sajūta – daudzas lietas, kas pirms trijiem gadiem bija tikai cerību līmenī, ir jau paveikti piemēram ielu rekonstrukciju projekti (  ) , Liepājas siltumapgādes sistēmas modernizācija.
http://www.irliepaja.lv/lv/raksti/dome/ansins-liepaja-paslaik-ir-divas-stabilas-partijas/
Kā vienmēr 50 uz 50. G.

vadjuks2
17:10 | 11/04/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

G. Ansiņš liepājniekiem aizmirst skaidrot, ka īstenotie ielu rekonstrukciju projekti ir ar ES atbalstu un tie būtu realizēti arī gadījumā ja mēra vietā sēdētu Āzis (tas ir dzīvnieks).
Līdzšinējā pilsētas vadība pierādījusi, ka Liepājā pazuduši lieli un mazi uzņēmumi. Ikvienam liepājniekam līdzšinējā pilsētas vadība un Uldis Sesks asociējas ar „pazudušiem” uzņēmumiem:
-Liepājas maizes kombināts.
-Liepājas piena kombināts.
-Arī Liepājas cukura fabrikas liktenis.
-Liepājas eļļas fabrika un tt un tml. un Liepājai U. Seska dēļ gājuši garā liels skaits dažādu projektu tikai dēļ tā, ka konkrēti uzņēmēji nemaksāja U. Seska noteikto taksi..

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki