Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aprīlī uz domes tālruni ziņojumiem zvanīts astoņas reizes


atlikušas 250 zīmes


Aprīlī uz domes tālruni ziņojumiem zvanīts astoņas reizes

Otrdienā, 10. maijā, 2016 | BIRKAS: karstais tālrunis , labiekārtošana , talka
Izdrukāt Ziņot

Aprīlī uz Liepājas domes tālruni ziņojumiem – 634 251 97 – zvanījuši astoņi iedzīvotāji. Visvairāk iedzīvotāju zvani bijuši par ielu un teritoriju sakopšanu un uzturēšanu kārtībā.

Ņemot vērā, ka aprīlis ir arī Lielās talkas mēnesis, vairāki iedzīvotāji zvanījuši, lai informētu par nesakoptām teritorijām, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Ķēde.

Kāda Tosmares iedzīvotāja lūdz sakopt teritoriju, kur atrodas mazdārziņi. Pamesto mazdārziņu teritorijā tiekot bērti gruži un stikli. Informācija nodota Liepājas pašvaldības aģentūrai "Nodarbinātības projekti", kas iespēju robežās veiks teritorijas uzkopšanu.

Savukārt kāds kungs ziņo, ka Stendera un Baznīcas ielu krustojumā atrodas zaru kaudze, kam pilsētas centrā nevajadzētu atrasties. Informācija nodota Pašvaldības policijai un ir uzsākta administratīvā pārkāpuma lietvedība.

Tāpat kāds iedzīvotājs informē par nekoptu teritoriju Zaļās birzs mikrorajonā, pretī piecstāvu daudzdzīvokļu mājai Grīzupes ielā 91. Informācija nodota Komunālajai pārvaldei, lai tiktu veikta teritorijas uzkopšana.

Uz tālruni ziņojumiem saņemts zvans no iedzīvotāja, kas dzīvo Celmu ielā. Kungs stāsta, ka  viņa mājai veikta renovācija un izveidota autostāvvieta. Tagad pretējā mājā Piltenes ielā arī tiek plānots izveidot autostāvvietu un jau atvestas un izbērtas šķembas. Iedzīvotājs interesējas, vai projekts ir saskaņots pilsētas Būvvaldē. Liepājas pilsētas Būvvalde informē, ka Piltenes ielas 4 labiekārtojumam ir izstrādāts un saskaņots būvprojekts.

Iedzīvotāja no Klaipēdas ielas 90 ziņo, ka jau divus gadus šajā adresē stipra lietus laikā vai atkušņa rezultātā veidojas plūdi. Iedzīvotāja lūdz rast risinājumu šai situācija. Liepājas domes izpilddirekcija informē, ka par plūdiem šajā adresē nav informācija, bet 2016. gadā gar ēku Klaipēdas ielā 90 tiks veikts ielas seguma remonts.

Tāpat uz domes tālruni ziņojumiem saņemts zvans no iedzīvotāja, kurš vēlas vērst uzmanību par Liepājas domes Sociālā dienesta ēkas, Veidenbauma ielā 3, izskatu. Iedzīvotājs interesējas, vai ir plānoti līdzekļi ēkas fasādes remontam. Sociālais dienests informē, ka ir pasūtīts projekts fasādes vienkāršotajai renovācijai.

Atgādinām, ka tālrunis ziņojumiem ir automātiskais atbildētājs, uz ko iedzīvotājiem ir iespējams piezvanīt visu diennakti, zvanot pa tālruni 634 25197. Saņemtie zvani ar iedzīvotāju sūdzībām un priekšlikumiem iespēju robežās tiek pārbaudīti un nodoti tālāk atbildīgajām instancēm, lai minētie trūkumi tiktu novērsti.

Zvanot uz domes tālruni ziņojumiem, lūgums pēc iespējas precīzāk izklāstīt situāciju un minēt konkrētas adreses, lai atvieglotu un paātrinātu atbildīgo instanču operatīvu darbu. Nepieciešamības gadījumā lūgums ierunāt arī savu kontaktinformāciju.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki