Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ar nepacietību gaida, kad varēs pildīt vēstneses pienākumus


atlikušas 250 zīmes


Ar nepacietību gaida, kad varēs pildīt vēstneses pienākumus (7)

Autors: Sarmīte Pujēna
Otrdienā, 16. aprīlī, 2019 | BIRKAS: tūrisms , Inguna Eņģele , Dome , Liepājas vēstneši
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Inguna Eņģele apmēram pirms gada atgriezās dzimtajā Liepājā, un nu kļuvusi par vienu no septiņiem vēstnešiem, kas pārstāv un iepazīstinās viesus ar Liepāju.

"Anketa bija viegla, tekoši rakstījās, un es iedegos," atklāj Inguna Eņģele.

Kad apmēram pirms gada atgriezusies dzimtajā pilsētā, "lai zinātu, kas te, Liepājā, notiek", pasūtījusi "Kurzemes Vārdu", un pastkastītē iekritis arī pašvaldības izdevums "Katram Liepājniekam".

"Tur arī izlasīju, ka pašvaldība aicina kļūt par Liepājas vēstnešiem, un ieraudzīju anketu. Tā bija pēdējā diena, kad vēl varēja pieteikties," atceras Inguna. Vispirms izturējusi atlases pirmo kārtu, un no 84 pretendentiem iekļuva 15 finālistos, no kuriem savukārt izraudzīti septiņi vēstneši.

Kāpēc pieteikusies?

"Mājās nav, ko darīt! Man vajag kustību, komunikāciju, nevaru mierā nosēdēt!"

Inguna vienmēr esot gribējusi būt ekskursiju vadītāja un "man Liepāja vienmēr patikusi". Taču lielākoties dzīve aizritējusi ārpus Liepājas un arī darbs bijis pavisam cits.

"No Liepājas aizbraucu tūlīt pēc vidusskolas beigšanas, kad iestājos Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātē. Pabeidzu, un pēc tam vēl gadu mācījos grāmatvežos."

Divdesmit gadus Inguna dzīvojusi un strādājusi Siguldā, bet 2001.gadā pārcēlusies uz Rīgu, kur turpinājusi strādāt par grāmatvedi. Tomēr vēlme būt tuvāk mākslai un kultūrai viņu aizvedusi uz Nacionālo Mākslas muzeju, kur kā brīvprātīgā Inguna darījusi dažādus darbus, kā pati saka, – biju "visiem podiņiem par vāciņu".

Pērn Inguna bijusi brīvprātīgā arī Vispārīgajos Dziesmu un deju svētkos – strādājusi gan pirms koncertiem, gan koncertos.

Tagad ar nepacietību gaidu, kad un kādi pienākumi man kā Liepājas vēstnesei būs jāveic, saka Inguna.

Jau vēstīts, ka Liepāja sākusi jaunu pilsētas reklāmas kampaņu, ikvienam Latvijas iedzīvotājam piedāvājot iespēju atbraukt ciemos pie īstiem liepājniekiem un pavadīt neaizmirstamu nedēļas nogali Liepājā.

Liepājas pilsēta vasaras un rudens sezonā kādam no interesentiem dāvinās nedēļas nogales izvējošanos piecās kategorijās: kultūras baudītāji, aktīvās atpūtas un sporta piekritēji, nedēļas nogale draudzenēm, atpūta ģimenei ar bērniem un jauniešu atpūta.

Liepājnieki – vēstneši trīs dienu garumā pilsētas viesus iepazīstinās ar plašo atpūtas piedāvājumu un parādīs labāko, ko iespējams darīt nedēļas nogalē Liepājā. Liepājas pilsēta kopā ar tūrisma uzņēmējiem viesiem nodrošinās naktsmājas, ēdināšanas iespējas un segs ieejas maksu apskates objektos vai pasākumos.

Pieteikumus var iesniegt līdz 3.maija, anketa pieejama šeit.

Sludinājums

Liepājniece
07:46 | 16/04/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Kāda jauka kundze!

Prizma
09:39 | 16/04/19
ZIŅOT
(-10)
(4)
+

Šo darbu gan vajadzēja dot pilsētai uzticīgiem liepājniekiem, neis tādiem, kuri astes sacēluši lepni dodas labāka darba meklējumos uz citu pilsētu, un tad, saprotot, ka tur nav tādi vajadzīgi, atgriežas tur no kurienes nākuši. Tāda rīcība par nopietnību un nosērtību neliecina. Kundzīte saka, ka vēl pat nezinot, kas viņai būs jādara. Kā var pieteikties darbā, kur nezini kas būs jādara? Varbūt būs pa grūtu un aizlaidīsies atkal kur citur.

Kode
18:47 | 16/04/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Arī Jums taču bija iespēja pieteikties.

Klizma
12:16 | 16/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Kas tur slikts, ja izglītota liepājnieci strādā citviet Latvijā? Nedomāju, ka viņai būtu bijušas lielas perspektīvas mūsu kontrastu pilsētā pie jūras.Un ko tādu īpaši labu paveikuši tie UZTICĪGIE liepājnieki? Un vēl-kāpēc Jūs uzbrūciet liepājniekiem, kuri atgriežas, bet nez kāpēc neprotestējiet tad, kad visus šos gadus amatos Liepājā ieceltie dažādi nekompetenti ieklīdeņi no citurienes?

Prizmai
10:54 | 16/04/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Nevajadzēja braukt studēt? Būt kopā ar vīru un bērniem? Dīvaini uzskati Jums.

Liepājniece
10:07 | 16/04/19
ZIŅOT
(-3)
(6)
+

Kā jau tipisks liepājnieks, spēj tikai anonīmi nolikt citus. Ko nepieteicies?

ha
10:35 | 17/04/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Nu paskatīsimies, cik ilgi kundzīte šo darbiņu veiks.:)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki