Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Atlīdzību par darbu nesaņem visu domes komisiju locekļi


atlikušas 250 zīmes


Atlīdzību par darbu nesaņem visu domes komisiju locekļi (6)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 19. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Dome , komisijas , atalgojums
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Aizvadītajā 13.jūlija domes sēdē raisījās diskusija par atalgojuma palielināšanu divu komisiju locekļiem. Taču ne visu komisiju locekļu darbs ir apmaksāts.

Ar domes lēmumu atlīdzība no 4,5 eiro stundā līdz 7,5 eiro stundā tika paaugstināta Bērnu tiesību aizsardzības komisijas un Integrēto teritoriju investīciju projektu vērtēšanas komisijas locekļiem.

Portāls noskaidroja, kuru Liepājas domes komisiju darbs tiek vērtēts augstāk, kuru zemāk, un kuru vispār netiek apmaksāts.

Kā informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Enģele, saskaņā ar 2013.gada 25.jūlija lēmumu Nr.236 atlīdzību par darbu saņem pastāvīgajām domes komitejām pakļauto komisiju locekļi, un tās ir: Iepirkumu komisija; Liepājas pilsētas Dzīvojamo māju privatizācijas komisija; Privatizācijas komisija; Budžeta komisija; Integrētu teritoriālo investīciju projektu iesniegumu vērtēšanas komisija; Transporta infrastruktūras komisija; Vides komisija; Licencēšanas komisija; Liepājas pilsētas Apstādījumu uzraudzības komisija; Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija; Tūrisma komisija; Sabiedriskās kārtības un drošības komisija; Nevalstisko organizāciju projektu līdzfinansēšanas konkursa komisija; Liepājas pilsētas pašvaldības līdzfinansējuma apjoma un tā piešķiršanas kārtības daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai iesniegto projektu izvērtēšanas komisija; Administratīvā komisija; Sociālo lietu komisija; Bērnu tiesību aizsardzības komisija; Dzīvokļu komisija; Reliģisko lietu komisija; Veselības aprūpes komisija (visi Veselības aprūpes komisijas locekļi no samaksas ir atteikušies); Sabiedriskās saskaņas komisija; Izglītības komisija; Kultūras lietu komisija; Jaunatnes lietu komisija; Sporta komisija.

Atlīdzības apjomu nosaka nolikums "Par atlīdzību Liepājas pilsētas pašvaldībā". Saskaņā ar nolikuma 4.1. punktu domes izveidoto komisiju, kuras tiek apmaksātas, locekļi un sekretāri par darbu komisijas sēdēs un papildu veikumu komisijas darba nodrošināšanai ārpus komisijas sēdēm saņem atlīdzību 4,5 eiro par katru nostrādāto stundu saskaņā ar iesniegtajiem darba laika uzskaites sarakstiem, nepārsniedzot desmit stundas nedēļā.

Administratīvās komisijas, Iepirkumu komisijas, Dzīvokļu komisijas, Bērnu tiesību aizsardzības komisijas, Integrēto teritoriju investīciju projektu vērtēšanas komisijas un Sociālo lietu komisijas locekļi un sekretāri saņem 7,5 eiro par katru nostrādāto stundu saskaņā ar iesniegtajiem darba laika uzskaites sarakstiem, nepārsniedzot 10 stundas nedēļā, komisijas sekretārs – 15 stundas nedēļā.

Darbs komisijās, padomēs un darba grupās, kas nav izveidotas ar domes lēmumu un nepakļaujas pastāvīgajām komitejām, netiek apmaksāts. Tās ir komisijas, kuras tiek izveidotas uz rīkojumu vai arī lēmumu pamata: Apbalvošanas padome; Attīstības konsultatīvā padome; Nevalstisko organizāciju konsultatīvā padome; Nekustamo īpašumu jautājumu konsultatīvā padome; Tūrisma un mārketinga konsultatīvā padome; Trīspusējā konsultatīvā padome. Tāpat arī dažādu projektu konkursu izvērtēšanas komisijas, inventarizācijas komisija, stipendiju piešķiršanas komisija u.c.

Ar pilnu nolikuma tekstu par atlīdzību Liepājas pašvaldībā var iepazīties šeit.

Sludinājums

vārdi un uzvārdi
07:27 | 19/07/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Vai tiešām nevarēja uzrakstīt, kuri tad ir visi šie locekļi? Tautai taču jāzina savi varoņi.

:)
11:09 | 19/07/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

VAROŅI IZRĀDĪSIES LŪZERI NO TAUTAS, KAS PALIKS BEŠĀ

Hm
10:01 | 19/07/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

vel jau nav apstiprinati

lūdzu
09:30 | 19/07/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

http://www.liepaja.lv/page/1094

zaks
10:15 | 19/07/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

kas tas par mopsi

statistika
08:31 | 21/07/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

https://www.daugavpils.lv/lv/63/read/15916
daugavpilī 94 t.iedzīvotāju, Liepājā - 69 t.iedzīvotāju - dati par 2016 gadu

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki