Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Attīstības budžetā iekļauj atbalstu sporta konferencei


atlikušas 250 zīmes


Attīstības budžetā iekļauj atbalstu sporta konferencei (24)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 12. jūnijā, 2019 | BIRKAS: Olafs Saulriets , konference , Dome , sports
Izdrukāt Ziņot
Olafs Saulriets (no labās).
Olafs Saulriets (no labās).
FOTO: no lff.lv

Deputāti pastāvīgajās komitejās un Budžeta komisijā atbalstījuši lēmumu piešķirt 10 000 eiro starptautiskas sporta konferences rīkošanai.

Lēmums vēl jāapstiprina domes sēdē, taču komitejās un komisijās jau apstiprināts, ka 10 000 Attīstības budžetā paredzēti starptautiskas nozīmes sporta konferences "The Baltic Sport Conference – Passport" rīkošanai.

Deputātus Pilsētas attīstības komitejas sēdē ar ideju iepazīstināja kādreizējais Liepājas futbola kluba valdes loceklis un mārketinga nodaļas vadītājs Olafs Saulriets. Viņš konferenci raksturoja kā "Eiropas līmeņa Baltijas sporta konferenci", kas veicinās konferenču tūrisma attīstību Liepājā. Konference paredzēta tūrisma "nesezonā", novembrī, divu dienu garumā. Pēc Saulrieta sacītā, tai vajadzētu kļūt par ikgadēju tradīciju. Pirmajai konferencei lektori jau esot uzrunāti, un savu atbalstu solījuši pasaulē pazīstami sporta zīmoli. Paredzamā auditorija – sporta nozares līderi.

Konferences organizatori ir trīs: Raimonds Zeps, kuram vienīgajam ir pieredze līdzīgu sarīkojumu organizēšanā, Liepājas futbola kluba pārstāvis Dāvids Jansons un pats Saulriets.

Atbildot uz deputātu jautājumiem, Saulriets informēja, ka ar viņu saistīts nodokļu parāds ir dzēsts. Domes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks izteica atbalstu konferences rīkošanai, "jo Liepāja grib Eiropas sporta pilsētas statusu". Deputāte Ludmila Rjazanova aizrādīja, ka pašvaldībai vajadzējis izstrādāt nolikumu un izsludināt konkursu uz šādas konferences rīkošanu, uz ko domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis atbildēja, ka "nākošgad nolikums būs", bet šoreiz bijis par maz laika, jo iesniegums saņemts tikai 21.maijā.


Sludinājums

Ieva Tikuma
06:32 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

Liepājai būs Eiropas līmeņa sporta pilsētas statuss, tad, kad Liepājas domes lēmumu pieņēmēji sāks rūpēties par Liepājas sportiskajiem bērniem un jauniešiem, dodot iespēju piekļūt sabūvētajai sporta infrastruktūrai par saprātīgu cenu, vai bez maksas. Par sporta pilsētas statusu var aizmirst, ja netiek audzināta nākama paaudze, kura sportos un aizstāvēs Liepājas vārdu.

Vilnis
09:15 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Bija domāti brāļi Ikaunieki.

Dace K.
08:27 | 12/06/19
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Vilnītis dzīvo eiforijā un neredz patiesību. Ne jau pilsēta ir vainīga pie šo bērnu izaugsmes, bet tikai un vienīgi vecāki! Nokaunējies būtu sev piesavināties svešu ģimeņu nopelnus.

Ieva Tikuma
07:28 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

Jāni Vilnīt, uz kā rēķina šie bērni un jaunieši ir šos panākumus guvuši? To pat Liepājas izcilais basketbolists Kristaps Porziņģis grāmatā "Brālis / No pagalma Liepājā līdz skatuvei Ņujorkā" min, ka vienīgais atbalsts bija vecāki un to maksātspēja.

Vilnis
07:17 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Un, kur tad ir tie izcilie sportisti? Lūdzu, vārdus studijā?! 40 gadus vecais Verpakovskis, Spānijā augušas Porziņģis un brāļi Īpašnieki no Kuldīgas neskaitās ... ai, vilnīti, nekļūt tev nekad par vilni ...

Jānis Vilnītis
07:04 | 12/06/19
ZIŅOT
(-11)
(3)
+

Tikumas kundze, bērni un jaunieši jau tiek audzināti par izciliem sportistiem, par ko liecina sasniegumi Pasaules, Eiropas un Latvijas līmeņa sacensībās. Mums Liepājā ir ļoti daudzi izcili sporta pedagogi un metodiķi ,bez kuru darba tas nebūtu bijis iespējams. Arī vecāku līdzmaksājums par sporta skolu atsevišķu sporta veidu treniņiem ir zemākais Latvijā un bērni saņem dažādas atlaides tam.

Pieteicējs
06:33 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Man šajā kontekstā rodas jautājums, kāpēc olimpiskais centrs un koncertzāle nav sarīkojusi nevienu konferenci? Pieteica sevi kā multikulturālu centru, locā vispār tikai suņu izstādes un sacensības organizē, Dzintarā dārgus koncertus par nodokļu maksātāju naudu. Būtu pelnījuši beidzot. Gineitis var, re kur vēl viens, kāpēc Dzintars un Olimpiskais nevar?

Gineitis
11:18 | 12/06/19
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Gineitis jau arī bez nodokļu maksātāju naudas neko nedara.

Olimpietis
08:31 | 12/06/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Tāpēc, ka nemāk un negrib strādāt. Lai uzrīkotu konferenci, pamatīgi jāstrādā. Lielajam dzintaram šis vārds ir svešvārds. Svarīgākais, lai atskaites pareizi sarakstītas un atvesti dažu ambīciju apmierināšanai mākslinieki. Jo tas taču ir vienkāršākais. Nopirkt mākslinieku, nevis uzrīkot konferenci, pie kuras tiešām jāstrādā. Par LOC miegainajiem “speciālistiem” vispār nav ko teikt. Vai mārketings un pārdošanas daļa šajās iestādēs ir, jeb viņi tikai dzīvo un uzdzīvo no pašvaldības dotācijas?

savādi gan
07:15 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(9)
+

21 maijā uzrakstīja iesniegumu, un nav pat mēnesis pagājis, lēmums jau ir pieņemts un nauda piešķirta. Apbrīnojams ātrums! Cik tur "sporta līderu" vai lūzeru atbrauks, nav svarīgi, galvenais, ka naudiņa saņemta un divas dienas var parunāt par sportu un tusēt lidz rītam. Viss taču ir apmaksāts! Nesaprotu, kāpēc tas prieks ir par mūsu nodoķliem?

Skatītājs
10:03 | 12/06/19
ZIŅOT
(-5)
(2)
+

Sazvērestības teorijas meklē citur. Domes sēde bija kad bija,un skatīja kad skatīja. Labi, ka šāda līmeņa konferencei gatavi dot naudu, daudz labāk nekā kārtējam patriotisma murgam. Beidzot jāizkāpj ārā plašāk pasaulē no miesta.

VAR
10:16 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Vai tad Liepājā viena jau nebija? Sports VAR!

aa
10:21 | 12/06/19
ZIŅOT
(-7)
(2)
+

Ieva laikam grib dzīvot sociālismā, kur viņas vietā bērna attīstībā naudu un darbu ieguldīs kāds cits, šajā gadījumā - visa pilsēta. Manuprāt tā tomēr ir vecāku izvēle, kur un par kādu naudu savu bērnu virzīt. Protams, ka pašvaldība var palīdzēt un atbalstīt īpašos talantus, un tas arī notiek. Bet tādas treniņu izmaksas tam pašam tenisam - nu nav citur nekur tik zemas.

aa
14:58 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Tik pat labi Rimi cenas vari atsūtīt. Ja nepatīk vai nevari atļauties - ej pērc Maximā vai tirgū, bet neprasi, lai kāds cits par tavu bērnu maksā.

Ieva Tikuma
14:26 | 12/06/19
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Kortu īres cenas. Šeit cenrādis: https://loc.lv/content/uploads/files/LOC%20TENISA%20HALLES%20CENRADIS%202019.pdf

aa
14:12 | 12/06/19
ZIŅOT
(-4)
(3)
+

Ieva, vai tiešām par sporta skolas ikdienas nodarbībām tiek prasītas Rīgas cenas?? Nerunāju par papildus nodarbībām, tā jau ir vecāku izvēle.

Ieva Tikuma
14:05 | 12/06/19
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Es gribu dzīvot tiesiskā un godprātīga valstī. Ar sociālismu tam visai maza sakara. Ja Liepajas pašvaldība sporta infrastruktūru ir uzbūvējusi par budžeta naudu (Liepājas nodokļu maksātāju naudu),tad šo infrastruktūru ir jāvar nodokļu maksātajiem izmantot. Tai skaitā berniem, jauniešiem, senioriem. Jābūt ir absolūti brīvai pieejai, kā tas ir citas Latvijas pilsētās ar pašvaldības būvēto infrastruktūru. Prasīt Rīgas tenisa klubu kortu īres cenas Liepājas tenisa skolas audzēkņiem, ir kā minimums bezjaunīgi, lai neteiktu vairāk.

Liekēdis
11:33 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Tieši tā, tā ir vecāku atbildība, tāpēc Vilnītis lai nepiesavinās svešus nopelnus.

Jeblonskis
12:12 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Varētu pieškirt vismas 8k€ manai Dubultās Piršanas Federācijai...

Liepājas iedzīvotājs
13:04 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(8)
+

Varam jau priecāties, ka valstī ar jaunās valdības maiņu atgriežas tiesiskums un kārtība varas gaiteņos. Rīgā pārmaiņas, taču Latvijas trešā lielākā pilsēta šobrīd dzīvo savā ierastā režīmā - nauda tiek dalīta bez konkursu organizēšanas, par izglītības kvalitātes nodrošināšanu tālāk par populistiskiem saukļiem netiekam! Ne tik senā pagātnē, kad Vilnītis bija vēl opozīcijā, tad bieži norādīja uz trūkumiem pilsētā, nu ir pienākusi iespēja ierasto situāciju mainīt “izvēdināt pilsētu”, tad saprotam, esam atdūrušies atkal pret tukšiem solījumiem. Absurdi ir Liepājas mēra un vietnieka komentāri un aizbildinājums par laika trūkumu "nākošgad nolikums būs" vai U. Seska komentārs "jo Liepāja grib Eiropas sporta pilsētas statusu". Šādi komentāri norāda uz sasteigtiem, nepārdomātiem lēmumiem un iegribas iederētos sētas puišeļu sarunās, taču nav pieļaujami augstākā līmeņa vadītāju aprindās.

Par siltu vietu pie siles
15:01 | 12/06/19
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Vilnītis nav nekāds augstākā līmeņa vadītājs. nejaušības pēc nokļuvis mēra krēslā, tikai tāpēc, ka nebija neviens cits opozīcijā. Par notiekošo bardaku un senīlumu "Liepājas papīrā", ko viņš gadiem vadījis, negribās nemaz publiski runāt. Bav viņš ne līderis, ne vadītājs. Vietas aizpildītājs.

⚽️
16:00 | 12/06/19
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Kāda jēga bija būvēt jauno koncertzāli, ja Liepājas pašvaldība tur apmaksā visus pasākumus, ko turklāt lielākoties apmeklē paši liepājnieki? Tā naudas tērēšana šajos semināros, konferencēs un festivālos Liepājā jau kļuvusi par māniju.

Sporta bumba
19:23 | 12/06/19
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Ja koncertzālei būtu labs un spējīgs vadītājs, kurš māk stipru un profesionālu komandu izveidot, kura varētu rīkot paši dažādas konferences un piesaistīt no malas citus rīkotājus, tad būtu cita bilde. Diemžēl koncertzāli “vada” pārpratums, kuram galvenais, lai visi akti un kaudze nevajadzīgu birokrātisku papīru būtu kārtībā.

abdullah
16:34 | 21/06/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

We Offer all types of Finance Business Personal Cash
Quick Cash Advance. Fast Credit Check. Cash Today.
Fast Cash Online
low interest rate as low as 2%
Financial Cash Available Here
Business Personal Cash
I'll advise All Cash seeker should contact us
Contact Us At : abdullahibrahimlender@gmail.com
whatspp Number +918929490461
Mr Abdullah Ibrahim

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki