Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ceturtdien domes ārkārtas sēdē Sesku plāno nomainīt Vilnītis


atlikušas 250 zīmes


Ceturtdien domes ārkārtas sēdē Sesku plāno nomainīt Vilnītis (4)

Ceturtdienā, 22. novembrī, 2018 | BIRKAS: Uldis Sesks , Jānis Vilnītis , Dome
Izdrukāt Ziņot

Šodien paredzēts sasaukt Liepājas domes ārkārtas sēdi jauna mēra ievēlēšanai, aģentūrai LETA apliecināja mēra Ulda Seska padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos Andrejs Rjabcevs.

Domes ārkārtas sēde sāksies ar kandidātu izvirzīšanu un balsojumu par jaunu domes priekšsēdētāju. Plānots, ka šajā amatā tiks apstiprināts Jānis Vilnītis (LRA).

Savukārt vēlāk plānota arī vicemēru rotācija, un paredzēts, ka Sesks, kurš domei paziņos par atkāpšanos no amata, kļūs par domes priekšsēdētāja vietnieku.

Plašākus komentārus no Seska un Vilnīša par gaidāmo rotāciju aģentūrai LETA iegūt neizdevās. Lai arī mēra nomaiņa tika apsolīta uzreiz pēc pašvaldību vēlēšanām, šoruden puses, īpaši Seska "nometne", par izmaiņām runāja nelabprāt, brīžiem raisot runas, ka solītās izmaiņas varētu arī nenotikt.

Jau ziņots, ka 2017.gada jūnijā, izveidojot Liepājas domē koalīciju, kurā strādā seši no Liepājas partijas un pieci no Latvijas Reģionu apvienības (LRA) ievēlētie deputāti, tika panākta vienošanās, ka LRA sākotnēji Liepājas mēra amatā atbalstīs pašreizējo domes priekšsēdētāju Sesku. Savukārt šā gada rudenī būs jauns balsojums un par mēru tiks ievēlēts LRA kandidāts.

Vilnītis iepriekš skaidroja, ka Liepājas domes koalīcijas veidojošo partiju vienošanās paredz, ka līdz 31.oktobrim tiek atrunāta pilsētas mēra maiņa. Līdz tam vai mēru maiņas procesā bija plānota līdzšinējā domes darba izvērtēšana, lai saprastu, kuras jomas kuram vadāmas.

Viņš apliecināja, ka ir gatavs ieņemt Liepājas mēra amatu. "Spēks man ir. Tas, kas ir solīts, tas ir jādara. Esmu tam gatavojies, noliekot malā visus citus pienākumus. Esmu atstājis amatus gan Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, gan "Liepājas Papīrā". Pēdējais, ko septembra vidū atstāju, bija "Liepājas Papīra" valdes priekšsēdētāja un meitas uzņēmuma "LP fabrika" valdes priekšsēdētāja amats," iepriekš sacīja Vilnītis.


Sludinājums

divkosis
10:34 | 22/11/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

LŪDZU NĒ, Dieviņ, NĒĒĒ!!! Apžēlojies par Liepāju!

Dieviņš
10:40 | 22/11/18
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Atvainošanu, man svarīgākas lietas, nav vaļas krāmēties. Pats tiec galā, divkosi.

Nu bet
11:03 | 22/11/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kāpēc Vilnīti? Cita kandidāta nav?

Tāre
11:12 | 22/11/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Pirms gada, krēslu tik dabūja pēc norunas. Un tagad, redz, noliekot pilnvaras, cik svinīgi.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki