Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dārza ielas inkubatorā grib iekļaut uzņēmējdarbību


atlikušas 250 zīmes


Dārza ielas inkubatorā grib iekļaut uzņēmējdarbību (21)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 27. jūlijā, 2017 | BIRKAS: Dārza 10 , Dārza 4/8 , Dārza 7A , Dārza 11 , Dome , Attīstības pārvalde , Biznesa inkubators , Atis Egliņš-Eglītis , Mārtiņš Ābols , projekts
Izdrukāt Ziņot
Dārza 10.
Dārza 10.
FOTO: irliepaja.lv

Papildināts ar jaunu informāciju. Liepājas domes 13.jūlija sēdē deputāti pieņēma lēmumu lūgt Ministru Kabinetu atļaut paplašināt Dārza ielas biznesa inkubatora funkcijas.

Kā skaidroja domes Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols, lēmums nepieciešams, lai teritorijā Dārza ielā 4/8, Dārza ielā 7A, Dārza ielā 10 un Dārza ielā 11, ko Ministru Kabinets (MK) ar mērķi attīstīt izglītības un sociālos pakalpojumus gandrīz pirms desmit gadiem nodeva pašvaldībai, būtu iespēja īstenot pārvaldes investīciju plānā iekļauto projektu "Radošo industriju attīstība, veicinot kultūrā un radošumā balstītu uzņēmējdarbību Dārza ielā, Liepājā".

Pašvaldība paredzējusi bijušo kazarmu ēku pārbūvēt par biroju ēku un garāžu – par ražošanas ēku. Šāds lēmums nesaskan ar MK rīkojumā norādīto ēkas izmantošanas mērķi.

Kā uzskata Attīstības pārvalde, funkciju paplašināšana veicinās Dārza ielas radošo industriju inkubatora attīstību, veicinot kultūrā un radošumā balstītu uzņēmējdarbību.

Pagaidām gan neviena konkrēta "kultūrā un radošumā balstītas uzņēmējdarbības" investīciju projekta nav padomā ne pašvaldības Attīstības pārvaldei, ne Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) konsultantam un inkubatora vadītājam Atim Egliņam-Eglītim.

Papildināts. Kā pēc ziņas publicēšanas portālam skaidroja Egliņš-Eglītis, viņam tomēr ir informācija par šādiem uzņēmējdarbības veicināšanas projektiem un aktivitātēm Dārza ielas kvartālā, ko paredzēts īstenot un kas tiek īstenoti:

Iesniegts projekts Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā sadarbībā ar Kuldīgas, Klaipēdas pašvaldībām, Viļņas Mākslas akadēmijas Nidas mākslinieku rezidenci. Partneris Liepājas Radošo industriju klasteris. Projekts paredz veicināt radošo uzņēmējdarbību un radīt laboratorijas.

Sagatavošanā ir projekts sadarbībā ar Klaipēdas pašvaldību radošo personu (freelanceru) nodarbināšanai un kompetenču pilnveidei, aprīkojuma iegādei, ko paredzēts iesniegt EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentā. Partneris – Liepājas Radošo industriju klasteris.

Liepājas Kultūras pārvalde īsteno programmas "Radošā Eiropa" projektu "Future Diverscities", kas paredz attīstīt radošu personu un uzņēmēju ekosistēmu un sadarbību Eiropas kontekstā – tajā skaitā Liepājā

Pašlaik jau LIAA Liepājas biznesa inkubatorā ir uzņemti 35 uzņēmumi un biznesa ideju autori, kuri pārstāv dažādas nozares.

Detalizēti ar LIAA Liepājas biznesa inkubatora pirmā pusgada darba rezultātiem plānots iepazīstināt žurnālistus 29. augustā.


Sludinājums

Desmaize
07:40 | 27/07/17
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Kur Atis Eglīte, tur nekad nekas nav skaidrs un arī nebūs skaidrs. Mākoņu stūmējs.

To njā 10:54
11:12 | 27/07/17
ZIŅOT
(-1)
(7)
+

Ķengas?Visi tāpat zina, ka Eglīte ir tukša muca,kas tālu skan un nav saprotams,kāpēc viņu bīda amatos,kuros viņam nav ne mazākā saprašanā.Neviens skaļi par to nerunā.Kāds gan viņš biznesa inkubatora vadītājs,tiešām smieklīgi.Par pārējo nemaz nerunāsim.

njā
10:54 | 27/07/17
ZIŅOT
(-7)
(5)
+

anonīmi komentāri viens pēc otra- aprunāt un noniecināt otru. Drausmīgi. es ceru, ka neviens cilvēks, par kuru ir kāds raksts, nelasa šīs anonīmo gļēvuļu ķengas. Agri vai vēlu tas viss nāks atpakaļ- ar uzviju.

Bēdu ieleja tā Liepājas pārvalde
08:46 | 27/07/17
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Pēdējais teikums izsaka visu. Darbības imitācija, par ko Egliņš un pārējie parazīti, saņem štukas.

Bezpriģels
09:35 | 27/07/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Pus gada laikā, ko Egliņš ir izdarījis. Konkrēti, cik biznesa projekti Liepāja ir realizēti? Ieskatam, kā Klaipēda tērē resursus, un ar kādu atdevi stradā: www.kulturosfabrikas.lt/en/rezidentai/

Salaspils viesis
10:26 | 27/07/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Kur Egliņš, tur nekad nekas nenotiek. Un nekad nav noticis. Un nenotiks.

Mēs esam PAR
09:57 | 27/07/17
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Es gribētu apgalvot, ka Atis Egliņš Eglītis bija Liepājas Kultūras pārvaldes pats zinošākais un erudītākais darbinieks, viņam tika uzlikti par pienākumu darīt visus iespējamos un neiespējamos darbus. Tagad ,pēc viņa aiziešanas citā amatā, Kultūras pārvaldē liels intelektuāls tukšums. Daudz Jirgena sekretāres ar īsiem mini svārciņiem, tas arī viss.

Mēs PRET!
10:29 | 27/07/17
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

Nesaprotam,kapec vispar tas ar intelektu neapveltitais paraugusais tinis, kuram nav nekada saprasana ne no kulturas, ne uznemejdarbibas, tiek iekartots sados amatos. zel, ka tikai tapec, ka ir tuvu stavoss liepajas partijai, sadi keemi tiek iekartoti labos amatos.

Ati, Ati!!!!
10:25 | 27/07/17
ZIŅOT
(-3)
(8)
+

Nokaunies pats par sevi rakstīt komentārus. Līdz šim nekas no tevis prātīgs nav bijis, izņemot tukšu vāvuļošanu un citu nolikšanu. Kur tad ir tavi lielie un nozīmīgie darbi? Izskatās, ka proti tikai nolikt citus un vērpt intrigas.

intelekts
10:07 | 27/07/17
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Apgalvot mēs visi varam dajebko. Bet, kur ir pierādāmi konkreti fakti, ka tiešām tas Egliņš ir zinošs un erudīts. Ja ta būtu, darbi paši runātu par sevi.

Ha!
10:32 | 27/07/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Nav nekāds pārsteigums, ka neviens neko nezina. Atis Egliņs Eglītis māk tikai izlikties par spējīgu ko izdarīt. Realitātē čuššš vien sanāk. Kāds viņš biznesa inkubatora vadītājs. Klauns un komēdija. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

Piekrītu
11:17 | 27/07/17
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Tas patiesi ir traģiski. Bezdarbnieku un mazo algu pilsēta šādam inkubatoram būtu jāstrādā ar dubult jaudu un dubult atdevi. Šeit diemžēl inkubators radīts ķeksītim.

Aizpute
10:59 | 27/07/17
ZIŅOT
(-9)
(4)
+

Smieklīgs ir šis portāls. Jums t.s. "žurnalistiem" šeit ir pienākums savus garadarbus arī anonīmi komentēt? Sarmīt, Jūs ar savu reputāciju nekad vairs nevienā sakarīgā medijā nestrādāsiet.

Aizpute
11:26 | 27/07/17
ZIŅOT
(-5)
(0)
+

Labs ieteikums! Tikai rakstā minētā persona nav "mans draudziņš". Es par to pašu komentēšanu. Kaut kā dīvaini sanāk - jūs viņu pašu kauninat par sevi rakstīt komentārus, bet par sevi rakstat un tas ir normāli. Protams, ja tas ietilpst darba pienākumos, tad es atvainojos par pārmetumiem :)

Ata draudziņam
11:05 | 27/07/17
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Mazāk domā par citiem, bet vairāk satraucies par sevi un sava draudziņa varēšanu jeb pareizāk būtu teikt nevarēšanu.

HHH
17:03 | 27/07/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Izskatās ,ka no inkubatora tāds čušs vien sanācis .Tad nu mēģina pievienot visādus papildus projektus,lai attaisnotu inkubatora esamību un nebūtu jāslēdz ciet .

Papildinājums
19:07 | 27/07/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

Ati, Ati, būtu labāk palicis pie pirmās versijas. Papildinājums tikai apstiprina, ka imitē darbību. Tomēr piedosim tev tavu nemākulību, jo izskatās, ka tu pats pat nesaproti, ka no uzņēmējdarbības neko nesaproti. Cieņā, Liepājas uzņēmēji.

Ivars
21:42 | 27/07/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Es nesaprotu kāpēc Atis būtu tā jāšempē un jānoraksta pa visam. Katram cilvēkam noteikti ir savs talants. Manuprāt, Atis varētu būt spējīgs aktieris, jo viņš , piemēram, ir spējīgs tēlot gudra un erudīta uzņēmēja lomu. Varbūt lietderīgāk būtu aprunāties ar Laukšteinu par aktiera karjetu. Es pavisam neironizēju, cilvēks vienkārši nav atradis sev atbilstošu nodarbošanos. Bet par mulkiem drīzāk vajadzētu uzskatīt tos, kuri Ati ir ielikuši tanī inkubātorā par vadītāju.

Jeblofons
02:01 | 28/07/17
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tas viss ir teātris lai nozagtu eiropas fondu naudu!
Tie visi Jeglēni ir prasti zaglēni!
Taisīs rūpnīcu kurā nezin ko ražos. Kad reiz Eiropa sāks uzraudzīt šito Latvāniju? Kad izbeigs barot šitos zaglēnus?
Tie parazīti taču vel 3 paaudzes neizmirs, ja viņus šitā piebaros!

Hihī
08:53 | 28/07/17
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Eiropa nekontrolē jo saņem iemaksas. Nauda cirkulē pa apli, katrs kaut ko saņem. Latvija saņem salīdzinoši nedaudz. Parazīti un liekēži diemžēl netrūkst, dēļ viņiem arī Latvija stagnē.

Debora
03:17 | 03/08/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Risinājumi visiem jūsu finanšu problēmas 48 stundu laikā!
E-pasts: jozefilavsky@yahoo.com
WhatsApp: +33 631 815 833
Sveiki mani brāļi un māsas,
   Attiecībā uz visiem jūsu naudu vai ieguldījumu aizdevuma pieteikumu, ir viens nopietns cilvēks, lai sazinātos. Aizdevums piešķirts starp indivīdiem ar likmi 3% gadā, bez tikai protokolu, lai palīdzētu cilvēkiem. Es nāku no aizdevuma es nepieciešama, lai saglabātu dzīvību. Tāpēc, lūdzu, lūdzu, sazinieties ar viņu, lai iegūtu vairāk informācijas. E-pasts: jozefilavsky@yahoo.com
  WhatsApp: +33 631 815 833

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki