Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 18.martam


atlikušas 250 zīmes


Domes notikumu kalendārs no 12. līdz 18.martam

Pirmdienā, 12. martā, 2018 | BIRKAS: kalendārs
Izdrukāt Ziņot

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 12. līdz 18.martam.

Pirmdiena, 12.marts
17.00 Administratīvā komisija, Jelgavas ielā 48.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks Rīgā tiksies ar Saeimu un valdību veidojošo partiju pārstāvjiem, lai pārrunātu Liepājai aktuālus projektus.

No 12. līdz 15.martam no plkst. 12.00 – 16.00 Radošās darbnīcas "Pretī pavasarim" skolēnu brīvdienās BJC struktūrvienībās "Laumiņa" un "Vadugunis".

Otrdiena, 13.marts
10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja Ulda Seska, vietniekiem Gunāra Ansiņa, Ata Dekšņa un Ģirta Kronberga.

11.30 Sociālo lietu komisija, E.Veidenbauma iela 3, 311. telpā.

Trešdiena, 14.marts
11.00 Liepājas pilsētas domē, PIKC "Liepājas Valsts tehnikums" Erasmus+ stratēģiskās partnerības ietvaros, viesosies pedagogi un pašvaldību pārstāvji no Darmštates (Vācija), Plockas (Polija) un Brešas (Itālija). Liepājas pilsētas domes vadība viesus iepazīstinās ar Liepājas pilsētas attīstības projektiem.

11.00 Publisko izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija, Liepājas pilsētas domes 226.telpā.

14.00 Iepirkumu komisija, Liepājas domes 207. telpā.

16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, Liepājas domes 112. Telpā.

Ceturtdiena, 15.marts
8.10 Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks informēs "Rietumu radio" klausītājus par aktualitātēm pašvaldībā.

13.00 Domes sēde, Liepājas domes 226. telpā.

15.30 Dzīvokļu komisija, Peldu ielā 5.
 
Piektdiena, 16.marts
11.00 Skolu direktoru seminārs Jūrniecības koledžā.

16. un 17.martā Liepājas Olimpiskā centra arēnā norisināsies lielkoncerts "Liepāja izAicina" – vērienīgākais valsts simtgades populārās mūzikas jauniešu koncerts, kurā uzstāsies 500 jauniešu no visas Latvijas, populāri solisti, mūziķi, dejotāji, ielu vingrotāji un citi. Par simbolisku samaksu koncertus iespējams apmeklēt ikvienam liepājniekam un pilsētas viesim. Biļetes cena ir 5 eiro.

Koncerta idejas pamatā ir jauno talantu sadarbība ar profesionāliem mūziķiem un kopīga mijiedarbība radot krāšņu koncertprogrammu. Kamēr mūziķi, dejotāji un pārējie iesaistītie vēl gatavojas savam uznācienam uz lielās skatuves, grupa radošu Liepājas jauniešu tika iesaistīti arī pasākuma organizēšanā. Vairāku mēnešu garumā, kopā ar nozares profesionāļiem, jauniešiem bijusi lieliska iespēja piedalīties koncerta režijas, scenogrāfijas un publicitātes plānošanā un tapšanā.

No 16.marta līdz 20. aprīlim Vides objektu konkurss – izstāde "Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās", Liepājas Sv.Jāzepa katedrāles dārzā un galerijā "Sv.Jāzepa tornis".

Sestdiena, 17.marts
10.30 Biedrības "Nūjo ar vēju" komandas instruktori aicina ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi uz "Nūjo ar vēju" Liepājas dzimšanas dienas pārgājienu Lauma – Karosta, ap 12 km. Papildus informācija pa telefonu 27077950 vai e-pastu: nujoarveju@inbox.lv

Svētdiena, 18.marts
11.00 LOC Manēžas svinīgais atklāšanas pasākums, Brīvības ielā 55. Uz svinīgo pasākumu aicināts ikviens liepājnieks un pilsētas viesis. Pasākumā piedalīsies Liepājas domes vadība, sporta federāciju un Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvji, būvnieki, sportisti un citi aicinātie viesi. Klātesošajiem būs iespēja iepazīt manēžu, kā arī iesaistīties piedāvātajās aktivitātēs. Pasākumu vadīs šarmantā raidījumu vadītāja Jana Duļevska.

14.00 Ceremonija "Goda un Gada liepājnieks", kurā tiks sumināti 15 Gada liepājnieki un viens Goda liepājnieks. Pasākums norisināsies koncertzālē "Lielais dzintars".

Titulu "Goda liepājnieks" piešķir kā apbalvojumu par sevišķiem nopelniem Liepājas labā, kas var izpausties valsts, pašvaldības, sabiedriskajā, kultūras, izglītības, zinātnes vai saimnieciskajā darbā. Par nopelniem uzskatāms gan atsevišķs izcils darbs, gan ilgstoša, priekšzīmīga un panākumiem bagāta darbība.

Liepājas pilsētas dzimšanas dienā, 18.martā, iedzīvotāji un pilsētas viesi sabiedrisko transportu - pilsētas maršruta autobusus un tramvajus - varēs izmantot bez maksas.

Komunālās pārvaldes plānotie darbi

1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Jūrmalas un Peldu ielā, ja laika apstākļi atļaus, notiks koku vainagu kopšana un zaru apzāģēšana.
5. Turpināsies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Satiksmes dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes ierobežojumi, par ko brīdina satiksmes shēmas, ceļa zīmes, luksofori un vadstatņi.
6. Turpināsies Tramvaja tilta un Lielās ielas posma rekonstrukcijas projekta būvdarbi, kuru pasūtītājs ir SIA "Liepājas tramvajs" un pilsētas pašvaldība. Satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam netiek slēgta, taču jārēķinās ar būtiskiem kustības ierobežojumiem un sabiedriskā transporta izmaiņām pilsētas centra daļā.
7. Turpināsies Daugavas stadiona ģērbtuvju rekonstrukcija.
8. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
9. Strādā Komunālās pārvaldes Ziemas dienests.

Plašāku pasākumu plānu skatīt Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki