Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Domes notikumu kalendārs no 13. līdz 19.novembrim


atlikušas 250 zīmes


Domes notikumu kalendārs no 13. līdz 19.novembrim

Pirmdienā, 13. novembrī, 2017 | BIRKAS: kalendārs
Izdrukāt Ziņot

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru nākamajai darba nedēļai – laika posmam no 13. līdz 19.novembrim.

Pirmdiena, 13.novembris
13.00 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis un Liepājas Kultūras pārvaldes vadītājs Juris Jirgens tiksies ar Japānas vēstniecības pārstāvjiem, lai pārrunātu sadarbību kultūras jomā, Liepājas domē.

13.00 Starptautiskās Neredzīgo dienas gājiens. Pulcēšanās gājienam notiks plkst. 12.45 pie koncertzāles "Lielais dzintars" un virzīsies pa Jūras ielu, Lielo ielu, pāri gājēju pārejai pie Svētās Trīsvienības katedrāles, tad gar viesnīcu "Līva," līdz laukumam pie Liepājas Latviešu biedrības nama. Pievienoties aicināts ikviens interesents. Gājiens norisināsies "Interreg Latvija–Lietuva programmas 2014.–2020. gadam projekta LLI-212 "Saredzi citādāk"" ietvaros sadarbībā ar Liepājas Neredzīgo biedrību.

17.00 Administratīvā komisija, Jelgavas ielā 48.

13.–14.novembrī Liepājā viesosies Baltkrievijas uzņēmēju delegācija. Ar viesiem tiksies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Ģirts Kronbergs.

Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks Rīgā tiksies ar valdību un Saeimu veidojošo partiju pārstāvjiem, lai pārrunātu Liepājai aktuālus jautājumus.

Līdz 16.novembrim Liepājas Latviešu biedrības namā (darba dienās no plkst. 12.00 līdz 18.00; brīvdienās no plkst. 11.00 līdz 14.00) īpašā svētku noskaņā ikviens liepājnieks kopā ar ģimeni, draugiem un kolēģiem aicināts piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu griešanas un locīšanas akcijā, kurā ir iespēja pagatavot lentītes gan sev, gan savai ģimenei.

Otrdiena, 14.novembris
10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas domes priekšsēdētāja Ulda Seska un vietniekiem Gunāra Ansiņa, Ata Dekšņa un Ģirta Kronberga.
11.00 Sociālo lietu komisija, E. Veidenbauma ielā 3, 311. telpā.
Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Ģirts Kronbergs "Kurzemes radio" ēterā informēs klausītājus par uzņēmējdarbības vidi un biznesa iespējām Liepājā.

Trešdiena, 15.novembris
11.00 Publisku izklaides un svētku pasākumu iesniegumu izskatīšanas komisija, Liepājas domes 226. telpā.

13.00 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks pilsētas attīstības un sadarbības jautājumos Gunārs Ansiņš piedalīsies Sociālo darbinieku dienas svinībās, Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē.

14.00 Iepirkumu komisija, Liepājas domes 226. telpā.

15.00 Zemes komisija, Liepājas domes 112. telpā.

16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, Liepājas domes 112. telpā.

15.00 Valsts svētku ietvaros Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks izglītības, kultūras un sporta jautājumos Atis Deksnis rīkos svinīgu pieņemšanu Liepājas pensionēto skolotāju apvienībai "Zelta rudens", Liepājas domes lielajā zālē.

18.00 Liepājas bērnu un jauniešu tautas deju kolektīvu koncerts "Punktiņš, punktiņš, komatiņš… Es!", Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē.

Ceturtdiena, 16.novembris
8.10 Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks informēs "Rietumu radio" klausītājus par aktualitātēm pašvaldībā.
15.30 Dzīvokļu komisija, Peldu ielā 5.   
16.–17.novembrī Liepāju apmeklēs Lielbritānijas uzņēmēju delegācija. Ar delegācijas pārstāvjiem tiksies Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks tūrisma un investīciju jautājumos Ģirts Kronbergs.

Piektdiena, 17.novembris
11.00 Liepājas domes vadība piedalīsies PIKC "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" skaņu ierakstu studijas atklāšanas pasākumā, Ausekļa ielā 11/15.

15.00 Valsts svētku koncerts Liepājas 2. mūzikas skolā, Karostā.

18.00 "Baltijas ceļa stāsti manai Latvijai", pie ugunskura Jauniešu mājā.

7. klašu konkursa "Draudzīgākā klase" 1. kārta, Izglītības pārvaldē.

Sestdiena, 18.novembris
17.00 Svētku koncerts ar Igo un muzikālo apvienību "Vējturi" Jāņa Strazda vadībā, aktrisi Everitu Pjatu, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jaukto kori "Laiks". Koncerts noslēgsies ar svētku uguņošanu. Pie koncertzāles "Lielais dzintars".

Pēc uguņošanas visi interesenti aicināti doties uz folkloras centru "Namīns" un Jauniešu māju, kur no plkst. 18.00 norisināsies vakarēšana ar kultūras programmu un radošajām darbnīcām.

Bezmaksas veselības aktivitātes projekta "Liepāja. Vesels. Aktīvs. Laimīgs."  (Nr.9.2.4.2/16/I/088) ietvaros.
Pirmdiena, 13.novembris
18.30 Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības "Vingrosim kopā!" Dienvidrietumu rajonā, Vaiņodes ielas galā. Dalība – bez maksas.
19.00 Bezmaksas volejbola nodarbības "Vingrosim kopā!" Notiek Liepājas 3. pamatskolā. Dalība – bez maksas.

Trešdiena, 15.novembris
18.00 Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības "Vingrosim kopā!" Ziemeļu priekšpilsētas (Laumas) rajonā. Tikšanās Ventspils ielas parkā. Dalība – bez maksas.
 
Ceturtdiena, 16.novembris
18.30 Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības "Vingrosim kopā!" Dienvidrietumu rajonā, Vaiņodes ielas galā. Dalība – bez maksas.

Piektdiena, 17.novembris
11.00 Bezmaksas pilates vingrošanas nodarbības cilvēkiem ar invaliditāti. Liepājas Neredzīgo biedrība.

Svētdiena, 19.novembris
17.00 Bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības "Vingrosim kopā!" Ziemeļu priekšpilsētas (Laumas) rajonā. Tikšanās pie 15. vidusskolas

Komunālās pārvaldes plānotie darbi:
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši rudens/ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši rudens/ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši rudens/ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Notiks stādījumu ieziemošanas un citi uzturēšanas darbi pilsētas puķu dobēs, ielu malās, parkos un skvēros.
5. Pilsētai piederošajās zaļajās teritorijās notiks koku vainagu kopšana un zaru apzāģēšana.
6. Turpināsies lietus ūdens kanalizācijas posma izbūve Graudu ielā no Kurmājas prospekta līdz Vītolu ielai.
7. Ja laika apstākļi atļaus, notiks grants ielu seguma planēšana.
8. Turpināsies Turaidas ielas ietves posma izbūve posmā no Lazaretes līdz Vidus ielai.
9. Turpināsies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Satiksmes dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes ierobežojumi, par ko brīdina satiksmes shēmas, ceļa zīmes, luksofori un vadstatņi.
10. Turpināsies Tramvaja tilta un Lielās ielas posma rekonstrukcijas projekta būvdarbi, kuru pasūtītājs ir SIA "Liepājas tramvajs" un pilsētas pašvaldība. Satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam netiek slēgta, taču jārēķinās ar būtiskiem kustības ierobežojumiem un sabiedriskā transporta izmaiņām pilsētas centra daļā.
11. Turpināsies Valsts karoga masta un tā pamatnes izbūve Čakstes laukumā.
12. Turpināsies Daugavas stadiona ģērbtuvju rekonstrukcija.
13. Turpināsies vidi degradējošo un bīstamo objektu demontāža Turaidas ielā 4/4a.
14. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
15. Strādā pārvaldes Ziemas dienests.

Plašāku pasākumu plānu skatīt Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv  


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki