Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 27.janvārim


atlikušas 250 zīmes


Domes notikumu kalendārs no 22. līdz 27.janvārim

Pirmdienā, 22. janvārī, 2018 | BIRKAS: kalendārs
Izdrukāt Ziņot

Piedāvājam iepazīties ar Liepājas domes un iestāžu notikumu kalendāru šajai darba nedēļai – laika posmam no 22. līdz 27.janvārim.

Pirmdiena, 22.janvāris

16.00 Licencēšanas komisija, Liepājas pilsētas domes 226. telpā
17.00 Administratīvā komisija, Jelgavas iela 48
Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks Rīgā tiksies ar Saeimu un valdību veidojošo partiju pārstāvjiem, lai pārrunātu Liepājai aktuālus projektus.

Otrdiena, 23.janvāris
10.00 Iedzīvotāju pieņemšana pie Liepājas pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka Ata Dekšņa  un Ģirta Kronberga.
11.30 Sociālo lietu komisija, E.Veidenbauma iela 3, 311. telpā
16.00 Reliģisko lietu komisija, Liepājas pilsētas domes 226. telpā
Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš piedalīsies Eiropas Savienības Reģionu komitejas Ekonomikas politikas komisijas sanāksmē, Briselē.

Trešdiena, 24.janvāris
10.00 Transporta infrastruktūras komisija, Liepājas domes 207. telpā.
14.00 Iepirkumu komisija, Liepājas domes 207. telpā.
16.00 Dzīvojamo māju privatizācijas komisija, Liepājas domes 112. telpā

Ceturtdiena, 25.janvāris
8.10 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš informēs "Rietumu radio" klausītājus par aktualitātēm pašvaldībā.
12.00 Vides komisija, Liepājas domes 226. telpā.
14.30 Dzīvokļu komisija, Peldu ielā 5.

Piektdiena, 26.janvāris
10.00 Apstādījumu uzraudzības komisija, izbraukuma sēde.
10.30 Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš piedalīsies Kurzemes Biznesa forumā "Mūsdienīga uzņēmumu vadība 21.gadsimtā", koncertzālē "Lielais dzintars".

Sestdiena, 27.janvāris
27.janvārī Liepājā norisināsies divi vērienīgi pasākumi – Stinšu svētki 2018 un XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts.

Stinšu svētki šoreiz notiks Juliannas pagalmā, Friča Brīvzemnieka ielā 7. Šogad par „Stinšu svētku 2018" galvenajām vadlīnijām izvirzīta mijiedarbība starp zemledus makšķerēšanas tradīcijām Liepājā un jaunatklāto industriālo šiku kā tendenci mūsdienu sabiedrības publiskajā telpā un svētkos.
 
Pasākuma ietvaros apmeklētājiem būs pieejamas aktivitātes bērniem, 3D akvārijs, ēdienu degustācija un meistarklases, bezmaksas stinšu zupa, elektroniskās dzejas istaba ar lāzeru gaismām, vides dejas performance, grupu "Radio Orchestra" un "Sudden Lights" priekšnesumi, grupas "Astro’n’out" koncerts.

Savukārt atpūtas vietā "Beberliņi" sesto reizi norisināsies ziemas peldēšanas sacensības, taču pirmo reizi Liepājā tiks rīkots  XIV Latvijas atklātais ziemas peldēšanas čempionāts. Latvijas čempionāti līdz šim norisinājušies tikai Rīgā un Jūrmalā.

Ziemas peldēšanas sacensības vienmēr norisinās draudzīgā noskaņā, pirmo reizi Liepājā varēs vērot ziemas peldētājus arī no Mongolijas un Vācijas. Sacensību norise tiek organizēta tā, lai ir interesanti ne tikai peldētājiem, bet arī skatītājiem un ģimenēm ar bērniem.

Pasākuma ietvaros apmeklētājiem būs pieejamas  aktivitātes bērniem, izjādes ar ponijiem, kā arī izbraukuma tirdzniecība (karsta tēja, zupa, u.c.). Ja laika apstākļi būs piemēroti dažādiem ziemas sporta veidiem, tad gleznainajā mežu ielokā būs iespējams gan slidot, gan slēpot.

Abu pasākumu apmeklētāju ērtībai kursēs bezmaksas mikroautobuss. Vienlaicīgi no Beberliņiem un Stinšu svētkiem (iekāpšana pie koncertzāles "Lielais dzintars"): 13.00, 14.00 un 15.00.

Komunālās pārvaldes plānotie darbi:
1. Notiks ielu brauktuvju un sadalošo zaļo joslu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
2. Notiks veloceļu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
3. Notiks sabiedriskā transporta pieturvietu uzturēšana atbilstoši ziemas sezonas kopšanas prasībām un apstākļiem.
4. Pilsētai piederošajās zaļajās teritorijās notiks koku vainagu kopšana un zaru apzāģēšana.
5. Turpināsies biotopu kopšana Jūrmalas parka kāpu zonā.
6. Turpināsies Grīzupes ielas rekonstrukcija. Satiksmes dalībniekiem jāievēro ceļu satiksmes ierobežojumi, par ko brīdina satiksmes shēmas, ceļa zīmes, luksofori un vadstatņi.
7. Turpināsies Tramvaja tilta un Lielās ielas posma rekonstrukcijas projekta būvdarbi, kuru pasūtītājs ir SIA "Liepājas tramvajs" un pilsētas pašvaldība. Satiksme uz Tramvaja tilta un Lielās ielas pavisam netiek slēgta, taču jārēķinās ar būtiskiem kustības ierobežojumiem un sabiedriskā transporta izmaiņām pilsētas centra daļā.
8. Turpināsies Daugavas stadiona ģērbtuvju rekonstrukcija.
9. Notiks ielu apgaismojuma ikdienas uzturēšanas darbi, kas ietver izdegušo spuldžu nomaiņu, regulāru iekārtu pārbaudi, balstu taisnošanu un citus darbus.
10. Strādā Komunālās pārvaldes Ziemas dienests.

Plašāku pasākumu plānu skatīt Liepājas pasākumu kalendārā kalendars.liepaja.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki