Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Domes priekšsēdētājs: Nav par ko kaunēties


atlikušas 250 zīmes


Domes priekšsēdētājs: Nav par ko kaunēties (28) Domes priekšsēdētāja Ulda Seska Ziemassvētku pieņemšana

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 15. decembrī, 2016 | BIRKAS: Dome , Uldis Sesks , Lielais Dzintars , mūzikas vidusskola , bigbends , pūtēju orķestris , Renārs Kaupers , Ziemassvētki , Uldis Marhilēvičs
Izdrukāt Ziņot
Koncertā Renārs Kaupers sadziedājās ar melngaiļskolas audzēkņu koriem, bigbendu un solistu Jāni Narkevicu.
Koncertā Renārs Kaupers sadziedājās ar melngaiļskolas audzēkņu koriem, bigbendu un solistu Jāni Narkevicu.
FOTO: Modris Helds

Iepriekš dzirdētais par Ziemassvētku pieņemšanā gaidāmo pārsteigumu izrādījās Uldis Marhilēvičs, talantīgie melngaiļskolas audzēkņi, pedagogi un... Renārs Kaupers.

Liepājas mērs katram pieņemšanas viesim bija sagādājis arī dāvanu – Liepājas kalendāru.

Pieņemšana, kurai jau otro gadu pēc kārtas bija izvēlēta lielākā pilsētas zāle – "Lielais dzintars" – iesākās ar "Robyworks" veidotu videoskatu uz Liepāju un melngaiļskolas pūtēju orķestra (diriģents un vadītājs Valērijs Šestilovskis) priekšnesumu.
Pēc tam "iesildīto" publiku uzrunāja pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. Izvērstais atskats uz aizvadāmo gadu un ielūkošanās nākotnē aizņēma krietnu pusstundu, atstājot oratoru gluži vai bez elpas.

Uzrunas sākumā Uldis Sesks vēlreiz atbildēja uz irliepaja.lv uzdoto jautājumu – kuri tad ir tie liepājnieki, ko priekšsēdētājs aicina uz gadskārtējo pieņemšanu. Tie, kā apliecināja mērs, ir aktīvie un čaklie, "kas devuši savu pienesumu Liepājai". Un laikam arī tādi, kurus bija jāaicina "izlīgt" un "nolīdzināt parādus".

Atskatoties uz aizvadāmo gadu, kuram Seska kungs jau bija gatavs likt "treknu punktu", pilsētas galva atcerējās patīkamākos faktus – Liepāja kļuva par Eiropas sporta pilsētu un Jauniešu galvaspilsētu, "Latvijas dzelzceļš" modernizēja Liepājas staciju, Liepājas Biznesa centrā izveidojās trīs jaunas ražotnes, tika "iestādīts" Mīlestības koks, svinēti Stinšu svētki, saņemts "Kilograms kultūras", notika basketbola zvaigžņu spēle, pabeigta tehnikuma rekonstrukcija, atvērts zinātkāres centrs Jaunliepājā, Liepājas hokejkomanda kļuva par Latvijas čempioni, izstrādāta jauna pilsētas apzaļumošanas koncepcija, Liepāja sāka gatavoties valsts galvenās militārās parādes uzņemšanai 2017.gada 4.maijā, pirmoreiz saņēma četrus Zilos karogus, tika izveidots Tarzānparks, elektrokartingu trase un Porziņģa basketbola laukums, turpinājās iekšpagalmu labiekārtošana, notika varens "Prāta vētras" koncerts un festivāls "Summer Sound", pirmo mācību gadu aizsāka apvienotā mūzikas un mākslas vidusskola, teātris nosvinēja 110.dzimšanas dienu utt.

Pilsētas mēra secinājums par paveikto bija kodolīgs: "Nav par ko kaunēties"...

Savā runā Uldis Sesks pārsteidza ar atzīšanos, ka pirms kāda laika pats nav ticējis, ka Liepāja var izdzīvot bez "Metalurga", taču – izrādījies, ka var. Līdz tam nedzirdēts bija arī mēra nosauktais skaitlis – "gandrīz 90 miljoni" (88,8) eiro Eiropas fondu naudas (tas ir lielāks nekā pilsētas 2017.gada budžets), ko pašvaldībai ar mēru priekšgalā izdevies piesaistīt ("resursu gādāšanu uzskatu par savu galveno uzdevumu"), lai liktu lietā 2017.gadā dažādu projektu īstenošanai – no ielu infrastruktūras līdz vieglatlētikas manēžai. Kaut kur prezentācijas slaidos pavīdēja arī jaunais Liepājas cietums – ar lielo "C". Laikam jau savu iespaidīgo izmaksu dēļ (vairāk nekā 74 miljoni eiro).

Mēra Ziemassvētku pieņemšanas izmaksas pagaidām vēl nav zināmas.Attēli:

Sludinājums

Varis Daugavietis
23:39 | 15/12/16
ZIŅOT
(-9)
(26)
+

Tīri psiholoģiski nav normāli, ka mēram nav par kaut ko kaunēties, jo kaunēties ir karam no mums mirstīgiem. Un kā mūsu mēram nav kauns Ziemassvētku priekšdienāas apgalvot, ka Porziņģa uzbūvētais basketbolla laukums ir viņa nopelns.

njā
11:50 | 16/12/16
ZIŅOT
(-4)
(20)
+

un US priekšvēlēšanu kampaņa par liepājnieku naudiņu ir sākusies!

Dace
08:34 | 16/12/16
ZIŅOT
(-5)
(16)
+

Palielījās jau arī ar LDz uzbūvēto, dāņu un sazinkādu biznesmeņu padarīto, Dabas pārvaldes putnu torņiem utt. Un vis pārējais taču arī par valstī un Eiropā sanabagoto naudiņu!

Dagoberts
06:50 | 16/12/16
ZIŅOT
(-5)
(7)
+

Nemuldi!
Tika uzsvērts, ka tas ir KP dāvināts

Dagoberts
06:55 | 16/12/16
ZIŅOT
(-6)
(24)
+

Pasākums bija gaumīgs.
Koncerts labs, ar patīkamiem akcentiem. Paldies organizatoriem!

US eksponēšanās bija drusku par lielu. Vēlēšanu tuvums acīmredzami dara savu. To var just arī akcentos Pujēnas garadarbā. Protams, ar pretēja virziena vektoru.

SaVi
07:33 | 16/12/16
ZIŅOT
(-6)
(13)
+

No raksta tā arī nesapratu vai Liepājā viss ir zaje..s vai, tomēr, nē un šis bij tikai tāds triks, lai novērstu skatu no patiesām pilsētas problēmām?! :)

Ēdelveiss
07:42 | 16/12/16
ZIŅOT
(-14)
(35)
+

Pilsētā valda bezdarbs, nabadzība un bezcerība. Liepāja ir nolaista, tā mirst, bet viens kundziņš rīko dzīres........ Tas ir tik nožēlojami. Ceru, ka saņems pēc nopelniem. Ja ne šajā dzīvē, tad nākamajā.
Bet visvairāk mani uzjautrināja pirmā bildes ar tiem sievišķiem. Nezinu, kas tās ir par kundzītēm labākajos gados, bet nāk uz pasākumu, kas taisīts par mūsu naudu, kā tādas varones, paveikušas apvērsumu pasaulē!:D

to Brigī
10:29 | 16/12/16
ZIŅOT
(-3)
(7)
+

Reliģisko lietu komisija :
Jānis BITĀNS- komisijas priekšsēdētājs;
Līvija BALTRUŠAITE - KARZONE;
Gatis Mārtiņš BEZDELĪGA;
Vadims DEMČENKO;
Pauls OLEKSA;
Ainars JAUNSKALŽE;
Egils ĶEIRIS;
Edijs SILEVIČS;
Edgars ŠNEIDERS.

Direktors ir tas vīrietis. Bet tad būtu par sievieti pārģērbies, vai? Bet no reliģiskajiem jau var ne tikai to sagaidīt! Un kura tad no tām tantītēm ir tā svētā, nevainīgā, reliģiskā sieviete? Ko tādu paveikusi, ka ielūgta uz pasākumu par mūsu naudu?
Tikai interesanti priekš kam tādai komisijai vajag tik daudz darbinieku? Ar ko viņi vispār nodarbojas, izņemot nožēlojamas egles balagāna krievu valodā organizēšanu? Un vai vispār vajadzīga tāda komisija?

Pfū
08:39 | 16/12/16
ZIŅOT
(-5)
(16)
+

Par tantukiem bildē piekrītu. Izskatās aprijušās :D

Brigī
08:33 | 16/12/16
ZIŅOT
(-2)
(12)
+

Viena no tām ir reliģisko lietu komisijas vadītāja, kuras paspārnē tiek rīkoti krievu pasākumi karostā.

Koļa
08:04 | 16/12/16
ZIŅOT
(-3)
(23)
+

Piekrītu ,Ēdelveiss , viņu ģīmjos tāda augsprātība un uzpūtība ierodas kā prezidenta svīta !, Mani arī šī pirmā bilde uzjautrināja !

Hmm
08:31 | 16/12/16
ZIŅOT
(-7)
(19)
+

Kaunēties vajadzēja par to, ka īsti nav par ko lielīties!

Viesis
08:49 | 16/12/16
ZIŅOT
(-20)
(14)
+

Pasākums bija ļoti labs, gaumīgs un mēra sacītais apliecināja, ka viņam tiešām nav par ko kaunēties. Šis pasākums krasi atšķīrās no kāda cita - bijušajā kinoteātrī rīkotā. Tur personiskās dzīves nomāktie ar rūgtu smaidu sejā kultivēja naidu, spēlēja spēles ar "izgāztuvēm", lai gan to partiju, kuru paši pārstāv, tauta jau sen kā izmetusi izgāztuvē...No Pujēnas citu neko arī nevar sagaidīt - tāds darbs..:)))

to viesis
11:54 | 16/12/16
ZIŅOT
(-6)
(15)
+

par liepājnieku nodokļu maksātāju naudiņu ne tādu vien pasākumu var uztaisīt! Galvenais- neatklāt tāmi, citādi var sanākt, ka Valsts kontrole nākamreiz jāaicina....

Kauls
08:53 | 16/12/16
ZIŅOT
(-15)
(10)
+

Šakāļiem un hiēnām no vakardienas svētku galda pamests kauls - nu grauzīs un siekalas šķaidīs visu dienu..:))) Priecīgus Ziemasssvētkus, nūģi! :)))

Paldies!
09:10 | 16/12/16
ZIŅOT
(-22)
(16)
+

Lielisks pasākums, paldies Mēra kungam! Noklausoties U.Seska uzrunu rodas prieks, ka Liepājā tik daudz ir izdarīts un tik daudz vēl tiek plānots izdarīt! Prieks, ka Liepājā ir arī pozitīvi un darboties spējīgi cilvēki, kas par spīti visam nenokar degunus un ir savas pilsētas patrioti. Tiem, kas mājās savos dīvānos spēj tik žēloties un nolikt citus, iedvesmojieties, jo Liepāja iedvesmo!!!!!!!

Zumzums
09:44 | 16/12/16
ZIŅOT
(-8)
(16)
+

Paldies par pasākumu.Prieks, ka Liepājā tik daudz talantīgu jauniešu - koncerts bija izdevies, ar visu pārsteiguma odziņu. Es arī piekrītu, ka nav par ko kaunēties - vienmēr jau var vēlēties vairāk un labāk. Tikai ir jāmāk nošķirt, kur patiešām ir pilsētas vadības vaina un kļūdas, kur valsts politikas brāķis. Un visiem tiem gaudotājiem - nu pamēģiniet kaut vienu nedēļu nodzīvot bez žults, ticiet man, pašiem paliks vieglāk, Gaišus svētkus visiem!

Grīnčs
10:13 | 16/12/16
ZIŅOT
(-3)
(22)
+

Ulda Seska Ziemassvētki.. :D

Vilnis
11:33 | 16/12/16
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

Bet kur tad Ansiņa kungs?!? "Rūķis" Hmeļevskis až divās bildēs trāpījies, bet Mēra kunga mazais izpalīgs nevienā!!!

No malas
20:24 | 16/12/16
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Nē visi grib zīmēties fotogrāfu priekšā un censties iekļūt kādā bildē par katru cenu.

ūdens nesējs
11:37 | 16/12/16
ZIŅOT
(-3)
(11)
+

Mans paziņa Sesks runāja par pamperu ražotnes atvēršanu Laumā ,kurā ir nodarbināti 40 darbinieki. Kāpēc nerunāja par jauno Casino, kurā esot arī četrdesmi nodarbināto-nodokļu maksātāji. Kāpēc tāda diskriminācija?

Ziemassvētki
12:38 | 16/12/16
ZIŅOT
(-16)
(14)
+

Variet gānīties, cik gribiet - pasākums BIJA izdevies! :)) Ievērtējiet - zāle bija pilna ar reāli strādājošiem un darbīgiem cilvēkiem, kurus jūs te sparīgi noliekat. Tuvojas vēlēšanas - sāciet bimbāt jau tagad...:)))))

,, Variet gānīties, cik gribiet
14:35 | 16/12/16
ZIŅOT
(-8)
(8)
+

zāle bija pilna ar reāli strādājošiem un ,, labi situētiem cilvēkiem...
Ielūgumi tika gan draugam ,gan radam ,gan blatiņam...

Verpakovskis
15:16 | 16/12/16
ZIŅOT
(-3)
(10)
+

Kāpēc nelielījās par elitārās futbola sporta skolas un kluba galvu reibinošiem panākumiem tērējot pilsētas un sponsoru naudas? Nesaprotu

7
06:43 | 18/12/16
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

UN CIK STARP UZAICINĀTAJIEM BIJA MASKAVAS SPIEGI UN VDK REZIDENTI.

interesanti
10:25 | 18/12/16
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vai savu draugu Vešņakovu kungs uz pasākumu neuzaicināja?

taisnība
18:32 | 18/12/16
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Maksāju lielus nodokļus Liepājas kasē, bet nekad neesmu saņēmis ielūgumu uz manas naudas tērēšanas tusiņu, tas noteikti tāpēc, ka rakstu dusmīgas vēstules par pilsētas domes darbību un bezdarbību, kad beidzot tiks aicināti visi lielie nodokļu maksātāji un uzņēmēji, netikai tie kuri ir savējie vai tur muti par netaisnību!!!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki