Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja: Strādāšu līdz gada beigām


atlikušas 250 zīmes


Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja: Strādāšu līdz gada beigām (13)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 01. oktobrī, 2014 | BIRKAS: Dzimtsarakstu nodaļa , Kapsētu pārvalde , Dzintra Mirdza Reisa , Dome , konkurss
Izdrukāt Ziņot
"Ja kāds vēlas, lai viņu salaulāju tieši es, tad jāpasteidzas!" – smejas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Dzintra Mirdza Reisa.
"Ja kāds vēlas, lai viņu salaulāju tieši es, tad jāpasteidzas!" – smejas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Dzintra Mirdza Reisa.
FOTO: irliepaja.lv

Liepājas dome aicina darbā pašvaldības iestādes "Liepājas pilsētas dzimtsarakstu nodaļa” vadītāju un pašvaldības iestādes "Liepājas kapsētu pārvalde” direktoru, vēsta domes mājaslapa.

Kā portālam sacīja Dzimtsarakstu nodaļas pašreizējā vadītāja Dzintra Mirdza Reisa, esot pienācis laiks baudīt pelnītu atpūtu – nākamgad jau svinēšot apaļus 70.

Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja savā amatā būs vēl līdz gada beigām, un, ja kāds pāris ļoti vēlas, lai viņus salaulā tieši Dzintra Mirdza Reisa, tad ir jāpasteidzas ar pieteikšanos!

Pašvaldība pretendentiem uz Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatu izvirzījusi vairākas prasības un noteikusi pienākumus.

Atbilstoši Civilstāvokļa aktu reģistrācijas likumam uz izsludināto vakanci var pretendēt LR pilsoņi, kuri sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu un ieguvuši vismaz pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību tiesību zinātnē.

Galvenie darba pienākumi ir organizēt Liepājas dzimtsarakstu nodaļas darbu, reģistrēt laulības un atjaunot civilstāvokļa aktu reģistra ierakstus.

Pretendentiem jābūt ar iepriekšēju pozitīvu darba pieredzi vadošā amatā, labām datorprasmēm, lieliskām organizatora spējām un radošu pieeju darbam, labām prezentācijas un komunikācijas prasmēm; plašu redzesloku un orientēšanos sabiedrībā notiekošajos procesos.

Pašvaldība no savas puses atbilstošākajam kandidātam sola iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un pieredzi, iespēju realizēt savas organizatoriskās spējas, stabilu atalgojumu (augustā vadītājas alga bijusi 954,24 eiro pēc nodokļu atskaitījuma) un sociālās garantijas.

Pretendentu CV un pieteikuma vēstuli domes Personāla daļa gaidīs līdz 10.oktobrim (pasta zīmogs).

Konkurss izsludināts arī uz pašvaldības iestādes "Liepājas kapsētu pārvalde” direktora vakanci.

Galvenie darba pienākumi direktora amatā ir: vadīt, plānot un organizēt Liepājas kapsētu pārvaldes saimniecisko un administratīvo darbību; nodrošināt Liepājas pilsētas kapsētu uzturēšanu un apsaimniekošanu.

Prasības pretendentiem: augstākā izglītība; iepriekšēja pozitīva darba pieredze vadošā amatā; iepriekšēja darba pieredze ar apsaimniekošanu saistītā nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un argumentēt tos; prasme rast risinājumus sarežģītās un nestandarta situācijās; labas komunikācijas prasmes.

Pašvaldība labākajam pretendentam sola: atbildīgu darbu vienā no lielākajām republikas pašvaldībām; iespēju pastāvīgi organizēt savu un komandas darbu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Arī šā amata pretendentu pieteikumi tiek gaidīti līdz 10.oktobrim.


Sludinājums

M.
09:18 | 01/10/14
ZIŅOT
(-12)
(13)
+

Ko tur gaidīt pieteikumus, tā pat skaidrs, ka meitiņa būs vadītāja:)

:)
09:52 | 01/10/14
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

Jā, prasība pēc tiesību zinātņu grāda nevis, piemēram, labām runas prasmēm

sen jau
09:50 | 01/10/14
ZIŅOT
(-2)
(24)
+

tomēr šajā amatā vienreiz vajag vīrieti, protams, solīdu,izskatīgu,talantīgu runātāju,vienu vārdu sakot-personību !

Leo
13:45 | 01/10/14
ZIŅOT
(-14)
(10)
+

gejs derētu - tīrīgs, zolīds, glīts, jauks, maigs

A.
09:58 | 01/10/14
ZIŅOT
(-5)
(11)
+

Tur jau laikam nav ko darīt, visu dienu sēž draugos un spēlē spēlītes.

gredzena pavēlnieks
10:15 | 01/10/14
ZIŅOT
(-2)
(16)
+

Reisa nosaka, cik ilgi strādās vai tomēr domes deputāti?

Eco
12:10 | 01/10/14
ZIŅOT
(-4)
(11)
+

Tirgū baumo, ka par Kapsētu galveno priešnieku esot pieteicies Ivars Kesenfelds...

šurumburums
18:43 | 01/10/14
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kāpēc ne Godmanis?

2014
19:40 | 01/10/14
ZIŅOT
(-5)
(1)
+

Маэстро Раймонд Паулс ПРИЗЫВАЕТ граждан Латвии ПРОТИВ и НЕ ГОЛОСОВАТЬ на выборах дискредитировавшие партия "ЕДИНСТВО " жителей Лиепае. Когда-то было 130 000 человек, сейчас — только 70 000", — заявил Паулс.
Raimonds Pauls: Vienotībai jāaiziet Intervija ar komponistu Raimondu Paulu: par ko balsot un par ko nebalsot Saeimas vēlēšanās, par koķetēšanu ar Jauno vilni, par jūru, kas mums vairs nav vajadzīga, un par politisko aģitāciju kluba tantiņu līmenī. http://nra.lv/latvija/125818-raimonds-pauls-vienotibai-jaaiziet.htm

slota
21:15 | 01/10/14
ZIŅOT
(-6)
(9)
+

Maestro Pauls ir zem krievu sievas tupeles, lai labāk komponē.

jaunietis
22:54 | 01/10/14
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Abas iestādes varētu apvieno, jo abas nozarēs ir labi un skaiti jārunā, tikai vieni ieved dzīvē, bet otri izvada no dzīves.

nu tad beidzot
22:19 | 02/10/14
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Ar tādu nekompetenci vēl nebiju saskārusies daudzus gadus atpakaļ kārtojot mūsu ģimenei svarīgu jautājumu dzimtsarakstu nodaļā, kad sapratu šim cilvēkam nav īstas sajēgas šai jautājumā, labi vēl ka uzticoties nepazaudēju svarīgu dokumentu!!!

pārmaiņu gaidās
12:23 | 05/10/14
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Šajā iestādē jau sen vajadzēja pārmaiņas.Veci kadri,fotogrāfs ārpus katras kritikas,apkalpošana-"nulle".Jācer ,ka nāks jauni,neatkarīgi cilvēki un tur visu izvēdinās.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki