Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izvēlēta jaunā Liepājas domes Juridiskās daļas vadītāja


atlikušas 250 zīmes


Izvēlēta jaunā Liepājas domes Juridiskās daļas vadītāja (4)

Pirmdienā, 11. februārī, 2019 | BIRKAS: Dace Arāja , Evija Jaunsleine , Aija Mickus , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Noslēdzoties atlasei uz Liepājas pašvaldības administrācijas Juridiskās daļas vadītāja amatu, par atbilstošāko kandidatūru tika atzīta līdzšinējā Juridiskās daļas vadītājas vietniece Dace Arāja.

D. Arāja pašvaldības administrācijas Juridiskajā daļā strādā no 2006. gada un no 2017. gada ir Juridiskās daļas vadītājas vietnieces amatā, kā arī no 2007. līdz 2018. gadam ir bijusi Administratīvās komisijas priekšsēdētāja. D. Arāja Latvijas Universitātē ieguvusi profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnēs un jurista kvalifikāciju, informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Ar D. Arājas stāšanos jaunajā matā 18. februārī, ir plānotas izmaiņas Juridiskajā daļā – daļā vairs nebūs vadītāja vietnieka, bet darba attiecības uzsāks divi juristi, kuri tika izvēlēti atlases procesā.

No 21. februāra darbu pašvaldības administrācijā sāks juriste Aija Mickus. A. Mickus iepriekš strādājusi Priekules novada pašvaldībā par Juridiskās daļas vadītāju un juristi un valsts sociālās aprūpes centrā “Kurzeme” par juriskonsulti. Savukārt marta sākumā pašvaldības administrācijas Juridiskajai daļai pievienosies Evija Jaunsleine. E. Jaunsleine līdz šim strādājusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijā. Gan A. Mickus, gan E. Jaunsleine Latvijas Universitātē ieguvušas profesionālo maģistra grādu tiesību zinātnē un jurista kvalifikāciju.

Ņemot vērā līdzšinējās Juridiskās daļas vadītājas Initas Pelnēnas pieredzi, viņa turpinās darba attiecības ar Liepājas pilsētas pašvaldību uz nepilnu slodzi un sniegs juridiskas konsultācijas par pašvaldībai būtiskiem jautājumiem.  

Kopumā atlasē CV un pieteikuma vēstules uz Juridiskās daļas vadītāja amatu bija iesūtījuši 7 pretendenti, uz jurista amatu – 23.


Sludinājums

Eksperts
12:28 | 11/02/19
ZIŅOT
(-3)
(3)
+

Apsveicu, Dace! Bet vai tā ir Arāja? Tik blāvs skatiens un noskumuši vaigi, depresīva ķermeņa poza...nu nē, tur ir kāda kļūda, jo Daci pazīstu kā optimistisku, ar humoru un lietišķumu apveltītu, šī nu gan, man liekas, ir bezkvēles būtne,

arī zinātājs
14:58 | 11/02/19
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Šī kundze nav uz shēmošanu un aizkulis darbošanos. Izkatās,ka Juridiskajā daļā ir vēl tikai plaši jāatver logus un jāizvēdina iepriekšējā satrūdējusī aura un viss būs labi. Pelnēna prata laicīgi aiziet.

sory
15:21 | 11/02/19
ZIŅOT
(-1)
(19)
+

Kāda jēga bija taisīt ķipa konkursu ja viss jau bija iepriekš izlemts.Tāda cilvēku mānīšana.Nekas nemainās.

E
08:19 | 12/02/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Pareizā izvēle, lai veicas!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki