Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kam tiks Dzimtsarakstu nodaļas un Kapsētu pārvaldes vadības groži


atlikušas 250 zīmes


Kam tiks Dzimtsarakstu nodaļas un Kapsētu pārvaldes vadības groži (60)

Autors: Sarmīte Pujēna
Trešdienā, 26. novembrī, 2014 | BIRKAS: Dzimtsarakstu nodaļa , Kapsētu pārvalde , Dome , konkurss , Dzintra Mirdza Reisa , Indra Štāle
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no www.thecollegehotel.com

Jau 10.oktobrī beidzās pretendentu pieteikšanās konkursam uz divām pašvaldības amatpersonu vakancēm – Dzimtsarakstu nodaļas vadītājs un Kapsētu pārvaldes direktors.

Lai gan pagājis jau pusotrs mēnesis, par konkursa rezultātiem oficiālu ziņu nav.

Sazinoties ar Liepājas domes Personāla daļas vadītāju Aiju Nelsoni, portāls uzzināja, ka uz abiem amatiem pieteicies ievērojams skaits pretendentu – Dzimtsarakstu nodaļu vadīt gatavi bijuši 39, Kapsētu pārvaldi – 36 kandidāti. Pretendentu „sijāšana” arī esot jau notikusi, un tuvākajā laikā oficiāli tikšot paziņoti vētīšanu izturējušie, tie, kuru kandidatūras tiks celtas priekšā deputātiem apstiprināšanai.

Nelsone atzina, ka pagaidām negribētu nosaukt, kuri tad ir tie, kas atzīti par vispiemērotākajiem abu struktūrvienību vadītāju kandidātiem, jo vēl tiekot gaidīts Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatam izraudzītā kandidāta saskaņojums no Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamenta. Kad saskaņojums būšot saņemts, publiskošot gan nodaļas vadītāja, gan pārvaldes direktora kandidātu vārdus.

Tomēr portāla rīcībā ir neoficiāla informācija, ka dome Liepājas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatam lūgusi akceptēt domes Revīzijas daļas vadītāju Indru Štāli.

Portāls vēlējās zināt, kas sakāms Dzimtsarakstu nodaļas pašreizējai vadītājai Dzintrai Mirdzai Reisai, kura nelikās pārsteigta, uzzinot, ka nodaļu pēc Jaunā gada, iespējams, vadīs citas, ar grāmatvedību un finansēm saistītas domes struktūrvienības vadītāja.

„Protams, arī mums bija savas kandidatūras – konkursam pieteicās gan pašreizējā Dzimtsarakstu nodaļas vadītājas vietniece, gan viena no inspektorēm. Abas ir ar augstākā līmeņa juridisko izglītību, abām ir Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamenta sertifikāts, ir pieredze un vērā ņemams darba stāžs šajā iestādē – viena no viņām strādā kopš 1986.gada, otra – no 1993.gada.

Domāju, ka piemērotākas kandidātes būtu grūti atrast – abas prot strādāt gan ar Dzimtsarakstu nodaļas arhīvu, gan ar cilvēkiem, prot vadīt laulību ceremoniju. Manuprāt, abas ir pelnījušas izaugsmes iespēju! Ansiņa kungs (domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš – S.P.) un Nelsones kundze viņas uzklausīja, taču pašvaldībai acīmredzot šajā brīdī ir labāks kandidāts.”

Indru Štāli portālam otrdien neizdevās sazvanīt ne darba laikā uz domes mājaslapā norādīto numuru: 634 28782, ne arī uz Štāles mobilā tālruņa numuru, lai pajautātu, kādu motīvu vadīta, viņa pieteikusies konkursā uz zemāk atalgotu amatu, nekā ieņem patlaban.

Jau vēstīts, ka pašvaldība pretendentiem uz Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja amatu izvirzījusi vairākas prasības un noteikusi pienākumus.

Atbilstoši Civilstāvokļa aktu reģistrācijas likumam uz izsludināto vakanci var pretendēt LR pilsoņi, kuri sasnieguši vismaz 25 gadu vecumu un ieguvuši vismaz pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību tiesību zinātnē.

Galvenie darba pienākumi ir organizēt Liepājas dzimtsarakstu nodaļas darbu, reģistrēt laulības un atjaunot civilstāvokļa aktu reģistra ierakstus.

Pretendentiem jābūt ar iepriekšēju pozitīvu darba pieredzi vadošā amatā, labām datorprasmēm, lieliskām organizatora spējām un radošu pieeju darbam, labām prezentācijas un komunikācijas prasmēm; plašu redzesloku un orientēšanos sabiedrībā notiekošajos procesos.

Pašvaldība no savas puses atbilstošākajam kandidātam sola iespēju pilnveidot profesionālās zināšanas un pieredzi, iespēju realizēt savas organizatoriskās spējas, stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.

Savukārt pašvaldības iestādes "Liepājas kapsētu pārvalde” direktora galvenie darba pienākumi ir: vadīt, plānot un organizēt Liepājas kapsētu pārvaldes saimniecisko un administratīvo darbību; nodrošināt Liepājas pilsētas kapsētu uzturēšanu un apsaimniekošanu.

Prasības pretendentiem: augstākā izglītība; iepriekšēja pozitīva darba pieredze vadošā amatā; iepriekšēja darba pieredze ar apsaimniekošanu saistītā nozarē tiks uzskatīta par priekšrocību; prasme patstāvīgi pieņemt lēmumus un argumentēt tos; prasme rast risinājumus sarežģītās un nestandarta situācijās; labas komunikācijas prasmes.

Pašvaldība labākajam pretendentam sola: atbildīgu darbu vienā no lielākajām republikas pašvaldībām; iespēju pastāvīgi organizēt savu un komandas darbu; stabilu atalgojumu un sociālās garantijas.


Sludinājums

Jau 3x
08:46 | 26/11/14
ZIŅOT
(-0)
(19)
+

Zagsa augstais līmenis jānotur!

Līgava
09:03 | 26/11/14
ZIŅOT
(-21)
(15)
+

Labi, ka nepalika kāda no ilggadējām darbiniecēm.
Cerams, ka šī iestādes mainīsies, citādi kodes lido ārā no visām spraugām.

Emīls
18:46 | 30/11/14
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Šīs saucamās "kodes" ir kultūrvēsturisks piemineklis. Mūsu postmodernisma laikā ir pietiekoši daudz iestāžu ar moderniem iekārtojumiem un postmodernu izskatu. Protams, ka ne katram ir dotas spējas baudīt īstu mākslas darbu un mūsu, liepājnieku vēsturi, lielākajai daļai no šo dzēlīgo komentāru autoriem ir dota spēja sēdēt pie datora un nodarbināt savu prātu tikai ar pirkstu palīdzību, nevis ejot, runājot un darot!
Cilvēki attopieties! Šis ir laiks, kad lietderīgāk būtu kritizēt pašiem sevi, nevis citus - nezinot visas specifiskās darba nianses.

Grobiņniece
09:39 | 26/11/14
ZIŅOT
(-8)
(21)
+

Katram jau, protams, savs viedoklis, bet manā skatījumā, darbinieces ir īsti vietā !Un kāpēc gan būtu jāņem cilvēks " no malas" ?un darbiniecēm nerod iespēju darboties jau ierastā jomā ?Kā saprotu, jaunā kandidatūra darbojas arī tūrisma jomā? vai šie amati vasaras sezonā ir apvienojami ?Bet Domei jau , protams, labāk redzams :)!

Solveiga
13:04 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(20)
+

Indra, skaties - ideja. visus viesus pēc ceremonijas busiņā samet un ved uz viesu namu. bez izvēles iespējām. un liek maksāt. :D

Kaimiņš
11:35 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(28)
+

Skaidrs ka Indrai vajag savu viesu mājas biznesu stutēt- salaulās un sūtīšu uz Nīcu!

Loms
10:34 | 26/11/14
ZIŅOT
(-19)
(8)
+

Atraidītās jau nu varētu nekomentēt......
Vismaz ne tik uzkrītoši!

skaidrs
10:32 | 26/11/14
ZIŅOT
(-3)
(29)
+

Sesks grib visu kontrolēt un pavilkt zem sevis

labrīt.
11:01 | 26/11/14
ZIŅOT
(-11)
(13)
+

interesanti, ko tieši var kontrolēt Zagsā? :)

Vērgalniece
10:32 | 26/11/14
ZIŅOT
(-9)
(4)
+

Vai tad pārējās tiek atlaistas? Kur var pieteikties?

opozīcija
10:55 | 26/11/14
ZIŅOT
(-11)
(26)
+

tur jau sen viss jāmaina ar visām parpalām un aprīkojumu.Tur kā bija 1983.gadā tā ir šobrīd.Tā nav svinīga ceremonija . bet stagnātu ārprāc. Un te kāds piedāvā turpināt tradīcijas Reisas meitai un otrai radiniecei. Kāda pieredze un zināšanas , ja pat nav sajēga , kas ir etiķete, ģērbšanās stils .Reisas meita, mātes atvaļinājuma laikā , pat nevar uzvilkt normālu tērpu, bet stāv puķainā kleitā kā no pludmales. Un tas scenārijs, apsmieties. Pantiņus ko skaitīja manās kāzās, kas bija 1983.gadā, tā skaita joprojām..Super līmenis. Tur visus vajag nafig ārā un taisīt no jauna. Liepājnieki sen jau laulājas kur vien iespējams citur, tikai ne te.

au
21:07 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(18)
+

Stagnātu ārprāts ir tas, ka kārtejo reizi par vadītāju pašvaldība apstiprina "savējo", kam nav pieredze šai jomā, un kas visu mūžu parbaudījis tikai ciparus. Nodaļas vadītājas vietniece ir kompitenta, ar pieredzi, kas veiksmīgi aizstāv nodaļas godu tiesas instancēs. Laulību ceremoniju viņa vada ļoti sirsnīgi un korekti!!!! Skumji, ka tādā iestādē nav karjeras izaugsmes iespēja. Kaut tev būtu 5 augstakās izglītības - vienalga nekur netiksi un nespēsi ne sevi parādīt, ne kaut ko mainīt. Izskatās tā, ka pašvaldība nevēlās neko mainīt!!!

muļķības
19:14 | 26/11/14
ZIŅOT
(-11)
(13)
+

Kāzu ceremonijas vajadzētu uzticēt vadīt Liepājas teātrim. Tas dos papildus ienākumus šai iestādei un tādējādi varētu palielināt talantīgākiem aktieriem atalgojumu.

too opozīcija
14:24 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(19)
+

Manuprāt, vadības groži ir jādod gados jaunam cilvēkam un vizuāli " baudāmam" .

Inta
12:51 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(20)
+

Varbūt ir vērts palasīt " Liepājas vēstules" ? Dzimtsarakstu nodaļa ir arhitektūras piemineklis, t.sk. arī iekšteplu dizaina risinājums. Tā kā ne tikai 1983.gadā, bet arī 1975.gadā bija tas pats.

Poga
11:17 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(17)
+

Parakstos zem katra teikuma. Izņēmi man vārdus no mutes!!!!

Indra
11:24 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(23)
+

Tām 38 nebija pareizā partijas piederība!

?
11:27 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(27)
+

Un domes revidente tagad laulās liepājniekus?!

jurists
11:35 | 26/11/14
ZIŅOT
(-9)
(9)
+

nē, domes revidente to nedarīs, jo revidents nav vienlaicīgi tiesīgs arī laulāt. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem laulās persona, kura vadīs šo iestādi no jaunā gada un kuru akceptēs TM. Tā kā nevajag jaukt galvu.Bet ja ir iebildumi pret to, ka personai ir augstākā juridiskā un arī ekonomiskā izglītība, tad tas jau ir cits stāsts.

D
11:30 | 26/11/14
ZIŅOT
(-5)
(14)
+

Kā Seska labā roka vislabāk to varētu darīt Prūsis!

autorītei
12:01 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(1)
+

Kas tik Tevi nesatrauc... tā aizdomīgi skābs prasās...

es
12:14 | 26/11/14
ZIŅOT
(-8)
(20)
+

Vispār jau cilvēkiem mazs priekštats par darbu dzimtsarakstu nodaļā.Visi komentē tikai laulību ceremobijas,bet smago juridisko darbu neviens neredz!Laulātājs jau arī ir tikai amatpersona kā jebkurš cits-tiesnesis,deputāts utt.,nevar viņu vērtēt pēc izskata vai prasīt,lai runā kā Elza Radziņa/protams,korektam tērpam jābūt/,bet par ceremonijas māksliniecisko pusi rūpējas pieaicinātie mākslinieki.Tajā pat laikā tā ir juridiska procedūra un nevajag gaidīt koncertu vai interesantu izrādi,kuru pēc saviem ieskatiem komentēt.Protams,katram pastāv iespēja izvēlēties sev tīkamo variantu-arī bez dzejas un mūzikas.Toties juridiskais darbs bez pieredzes nav viegli veicams,te ar grāmatvedības zināšanām stipri par maz,pat juridiskajā fakultātē to tikpat kā nemāca.Bet kļūdas var radīt nepatīkamas sekas,arī valsts valodas lietošanā.Tāpēc nezinātājam būtu jāatturas komentēt šo darbu un cilvēkus,kas to dara ar atbildības sajūtu.Visvieglāk runāt par to,ko nezini-par cita darbu! Domāsim,kā labi darīt savu

tu
12:30 | 26/11/14
ZIŅOT
(-11)
(8)
+

tautu neinteresē neviena darba aizkulises, tie redz tikai svinīgo pasākumu,vai konkrēta procesa rezultātu, tāpēc tas nav attaisnojums tam, ka tur IR bardaks un stagnācija.Māksliniekus tak arī izvēlas vadītājs ne jau jaunais pāris.

M.
12:58 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(23)
+

Ne jau šī vecā omīte Indra spēs ko mainīt, lai mazbērniņus labāk audzina!

Solveiga
12:59 | 26/11/14
ZIŅOT
(-10)
(10)
+

raksta autorei tomēr ieteiktu padomāt par to faktu, ka Indra Štāle ir REVIDENTE, kas nozīmē, ka viņa dodas REVĪZIJĀS, un ne vienmēr ir uz vietas,lai viņu sazvanītu.

un, ja Liepājā ir krities pāru skaits, kuri vēlētos laulāties dzimtsarakstu nodaļā, tad varbūt tieši ir jāmaina kaut kas? cilvēks no malas ar svaigu skatu un jaunām idejām, kurš ies pretī jaunajam pārim un uzklausīs, ko viņi vēlas SAVĀ lielajā dienā darīt, nevis pateiks, ka NEKO citu ārpus savas komforta zonas nedarīs, turpinās skaitīt 40 gadus vecus ikdienas pantiņu, un diemžēl šķību himnas dziedāšanu.

spriedīsim par cilvēku pēc viņa darbiem!

Laura
13:01 | 30/11/14
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Soveiga, lūdzu komentējiet, ko Jūs izprotat ar frāzi "šķība dziedāšana". ES pati esmu tā, kas pati pavada muzikālo pavadījumu ar balsi. Esmu gan vokālās dziedāšanas skolotāja, gan korists, gan E. Melngaiļa mūzikas vidusskolas absolvente, gribētos zināt kurā laulības ceremonijām manis intonēta himnas dziedāšana Jums likusies "šķība"? Varu pieņemt jebkādu kritiku par tembrāciju, izskatu utt., bet lūdzu, nerunājiet aplami par lietām, kuras pati neizprotot. Ja jūs nav Apmierinājis muzikālais sniegums, iesniedziet dokumentus un lūdzu, nodziediet Latvijas Valsts himnu "taisni" !
Ir viegli rakstīt anonīmus komentārus un slēpties otrpus ekrānam un aprunāt citu cilvēku veikto darbu. Ikvienam komentāram ir nepieciešami reāli fakti, savādāk tie ir tikai "tukši" vārdi.

:p
17:49 | 26/11/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Tā saka cilvēki, kuriem diemžēl pašiem Dieviņš nav devis tādu talantu un muzikālo dzirdi nav piešķīris.

Inta
15:55 | 26/11/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Nu ja salīdzinam 1983 gadu un 2014 - ir krietni mazāk salaulāto... bet tie, kas seko līdzi statistikas informācijai presē, zina, ka pēdējo 5 gadu laikā laulāto skaits nav mainījies, t.i. ap 500 katru gadu. Vai tiešām kādam gribās muļķot tautu?

Sesku dāle
14:03 | 26/11/14
ZIŅOT
(-6)
(15)
+

krities pāru skaits ir tāpēc, ka krities iedzīvotāju skaits!

Inta
13:02 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Vai nevarētu precizēt ko tieši Jūs apzīmējat ar vārdiem "bardaks un stagnācija" svinīgo pasākumu vadīšanā?

slota
13:14 | 26/11/14
ZIŅOT
(-12)
(10)
+

Tai nodaļā sen ir vajadzīgas jaunas vēsmas.Tas smagais juridiskais darbs ir laikam darba laikā sēdēt ''draugos''.

Logs
13:38 | 26/11/14
ZIŅOT
(-13)
(11)
+

Gods un cieņa Reisas kundzei, bet vajadzēja jau agrāk prasties un dot vietu citam darbiniekam.
Un Liepājas dzimtsarakstu nodaļu tiešām varētu iekļaut apskatāmo objektu sarakstā blakus Karostas cietumam, sadaļā "padomju mantojums".
Paskatieties objektīvi - tur nekas nav mainījies kopš tas nams pieņemts ekspluatācijā. Piedodiet, sveces un paklājs....

e
14:01 | 26/11/14
ZIŅOT
(-9)
(11)
+

piekrítu- un arí laulíbu cermonija ir ar visiem desmitiem gadu nemainígajiem pantiņiem un obligāto, vienígo iespējamo it kā fotogrāfi komplektā ir jānoformē kā kultúrvēsturisks mantojums.Vai pat tautas folklora.

LKCP
15:33 | 26/11/14
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Narkomans prusis bus krematorija vaditajs jo vinam ir viedoklis kam tur jakurinas.

Edgars
18:21 | 26/11/14
ZIŅOT
(-3)
(0)
+

Esmu skaists,simpatisks,harizmatisks,gudrs virietis. Velos nopietnas attiecibas ar skaistu puisi.http://www.irliepaja.lv/lv/iepazisanas/gender:man-lookin-for-man/

sardīne
17:09 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(6)
+

Prūsim piestāvētu vadīt furgonu- gāzes kameru.....

:))))))))))))
17:00 | 26/11/14
ZIŅOT
(-0)
(23)
+

Zaksā, tāpat kā citos pašvaldības uzņēmumos. vajadzīgs savējais cilvēks par vadītāju, kas paraksta tāmes par izdarītiem remonta darbiem un neuzdod liekus jautājumus. Starp citu mūsu zaksā gaidāmi lieli renovācijas darbi.

haha
18:49 | 26/11/14
ZIŅOT
(-1)
(15)
+

tas pats arī kapu pārvadē saistībā ar krematorijas būvniecību.

:p
17:43 | 26/11/14
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Jūs tak esat debīli...
Pamēģiniet kaut reizi paši nostāties novadīt ceremoniju tā kā to dara Zaksā.. Šaubos ka izdotos labāk.. Un ja gribat kaut ko mainīt tad varbūt esat tik gudri un pasakat KO vajadzētu manīt ;)
Savādāk tik var izlasīt pārmetumus, kas neatbilst īstenībai!

..
17:59 | 26/11/14
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

netrako

Egita
18:00 | 26/11/14
ZIŅOT
(-5)
(10)
+

Seit daudzi tik gudri prato par Dzimtsaraksta nodalas telpam,bet milie LIEPAJNIEKI ludzu jums visu ir iespejams mainit,ejiet uz Domi ar saviem priekslikumiem par izmainam "zagsa" izskata,ko jus domajat,kad zagsa darbiniecem no savam kabatam butu jarenove telpas??? (Tiesam apspiesti prati) Vai ari mes varam izveidot labdaribas fondu LIEPAJAS DZIMTSARAKSTU NODALAI,jo Domei tak nepietiks lidzekli prieks tik nevajadzigas lietas,jo tas nav vinu intereses,jau nomainot ilgadejo vaditaju Dzintru Mirdzu Reisu (Visu godu vinas darbam),pret sievieti,kurs vispar nav vinas laucins,mes velreiz parliecinamies,kad pasvaldibai tas neinterese,un nemot vera,kad Indras kundzes alga krasi samazinasies,man liek domat,kad tas darbs tiks personisku interesu vadits.

muļķības
19:15 | 26/11/14
ZIŅOT
(-11)
(6)
+

Kāzu ceremonijas vajadzētu uzticēt vadīt Liepājas teātrim. Tas dos papildus ienākumus šai iestādei un tādējādi varētu palielināt talantīgākiem aktieriem atalgojumu.

Inta
22:05 | 01/12/14
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Liepājas teātra aktieriem tika aicināti piedalīties kāzu ceremonijās. Jaunie mākslinieki pat bija atnākuši apskatīties kā tas viss notiek un piedzīvoja patīkamus pārsteiguma brīžus, jo ceremonijas bija sirsnīgas un aizkustinošas. Diemžēl neviens no Liepājas teātra aktieriem nepiekrita slēgt līgumu, jo ir noslogoti teātrī un arī atalgojums, ko varam piedāvāt, nav tik liels. '
Mīļie liepājnieki ! Vērtēsim cilvēkus pēc viņu darbiem un nespierīsim par lietām, kur mums ir maz saprašanas !

:u
19:24 | 26/11/14
ZIŅOT
(-7)
(15)
+

Man ir kauns par liepājnieku komentāriem. Vai tiešām es dzīvoju pilsētā, kurā ir tik daudz jukušu cilvēku.

mmmm
05:08 | 27/11/14
ZIŅOT
(-1)
(11)
+

normālie jau brauc prom.

Otkats
19:31 | 26/11/14
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

Man patīk šīs pārmaiņas šinī dinozauru iestādē.

Ilze
21:29 | 26/11/14
ZIŅOT
(-2)
(17)
+

Nācies kontaktēties ar Indru Štāli, biju vīlusies, domas un idejas viņai mainās spontāni vairākas reizes dienā, tas kas bija no rīta labs, pēcpusdienā - pilnīgas muļķības, spēj tik dokumentus pārrakstīt. Un vienalga ne būs viņai pa prātam. A kas notiks ar kāzām? Es pie viņas nelaulātos, brauktu citur, kaut vai uz Grobiņu.

belllla
22:11 | 26/11/14
ZIŅOT
(-10)
(3)
+

Nu tad laikam Ansinja kungs un Seska kungs ir pilnigi idioti, ka vinju apstiprinaja amata.
Cik zinams, kandidatus verteja pec taa, kadas bija vinja iesniegtas idejas dzimtsarakstu nodaljas attistibai, labklajibai un popularizeshanai.
Ja shini bridii ir taa, ka netiek pat pieljauta doma, ka varetu laulat arpus zagsa sienam, netiek njemts veraa ko velas jaunlaulatie (saku pec pieredzes), protams, ka paru skaits samazinas, kuri veletos tur sarakstities.

Un, ja kads ir bijis shinii Indras viesu nama, tad vismaz pec apkartnes sakartotibas un skaistuma var tomer pateikt, ka cilveks nav tikai pa cipariem vien.

Indrai vnk novelu, lai izdodas!lai ir parmainjas!

To Bella
08:58 | 27/11/14
ZIŅOT
(-1)
(14)
+

Kādas muļķības, gan pati Reisa, gan viņas meita laulā ārpus Lielās ielas telpām ka švīkst vien jau padsmit gadus, kad vēl nekādos projektos nebija laulāšana ārpus oficiālām telpām. Protams, par attiecīgu samaksu.
Un šobrīd tas ir oficiāli atļauts, tā kā nevajag te stāstīt!!!

!!!
14:05 | 27/11/14
ZIŅOT
(-1)
(18)
+

Cik žēl,ka pavadot ilggadēju dzimtsarakstu nodaļas vadītāju pelnītā atpūtā nākas dzirdēt tik daudz negāciju.Varbūt šis ir tas brīdis, kad cienījamajai Dzintrai Mirdzai Reisai pateikt paldies par pašaizliedzīgo darbu daudzu gadu garumā vadot dzimtsarakstu nodaļu. Neviens jau nav aizdomājies par to, ka nodaļas vadītājaī nav, kā mums lielākajai daļai ,brīvu sestdienu, ka šis darbs prasa vienmēr būt "formā", neskatoties uz to, ka arī viņa ir vienkārši cilvēks ar savām likstām un problēmām.Neviens nekad nedrīkst redzēt viņu saīgušu, nelaipnu u.t.t. Man ,paldies Dievam,dzīvē ir nācies satikt Dzintras Mirdzas kundzi un es neko citu kā vienīgi milzu PALDIES par viņas attieksmi pret līdzcilvēkiem un godprātīgi veikto darbu nevaru pateikt.Lai veicas arī jaunajai vadītājai, jo "suņi rej, bet karavāna jau tik un tā iet tālāk"(sakāmvārds).Pārējiem- esiet POZITĪVĀKI.

SSS
20:41 | 27/11/14
ZIŅOT
(-2)
(7)
+

Es esmu pārliecināts, ka jāatkāpjas no amata Liepājas psihoneiroļoģiskās slimnicas galvenai ārstam, jo Liepājā ir daudz nepareizi ārstēti psihi.

vici
18:02 | 27/11/14
ZIŅOT
(-0)
(14)
+

Precējos 80. gados .Tagad biju kāzās biju patīkami pārsteigts ka dzimstsarakstā ir daudz kas atremontēts atjaunots interjers šampanieša zālē .Nevaru saprast kāpēc viens otrs šo iestādi salīdzina ar karostas cietumu.Darbinieces bija gaumīgi gērbtas .Paldies par pātīkamiem mirkļiem.

Zāle
15:59 | 28/11/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Ak kungs!!!

Lonija
19:13 | 27/11/14
ZIŅOT
(-4)
(8)
+

Kāzas nav nekāds balagāns, kur var pieaicināt caurkritušus aktierīšus. Tas ir nopietns dzīves brīdis un pret to nopietni jāizturas. Pēc šīs diskusijas tā vis nešķiet.

Līgava
14:14 | 29/11/14
ZIŅOT
(-0)
(11)
+

Manuprāt, muļķīgākais no visiem iepriekš izteiktajiem komentāriem ir tas, ka puse dzimtsarakstu nodaļā nav laulājušies.
Cilvēki mīļie, rakstot savus "negatīvos" komentārus padomājiem par dzimtsarakstu nodaļas darbiniekiem, kuri pat neskatoties uz to, ka viņiem ir savs grafiks un savi iekšējie normatīvi par ceremonijas gaitu, sagaida pārus arī neskatoties uz 20 minūšu kavēšanos vai pat to, ka apmaksāto 2 fotogrāfu vietā, zibsnī desmitiem fotogrāfu zibspuldzes.
Žēl, ka ieplānotā remonta dēļ dome vēlas stutēt savus darbiniekus, lai "atmazgātu" kārtējos naudas līdzekļus, jo cilvēkam šajā ieņemamajā amatā ir jabūt ne tikai korektam, kārtīgam , ar labām runas dotībām, bet arī emocionālam un radošam.
Jo esot viesos ceremoniju laikā vienmēr pārņem aizkustinošas jūtas par vadītājas un vadītājas vietnes patiesajiem un pieredzes bagātajiem vārdiem.
Tomēr mans viedoklis nepaliks vien komentāra formātā, jo "diemžēl" dzimtsarakstu nodaļa NAV tā vieta, kur "jāatmazgā" nauda.

Jahnis
18:55 | 29/11/14
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Visiem izeiktiesgribētājiem zināšanai! pavisam nesen jau Liepājas Dzimtsarakstu nodaļkā bija kompetenta komisija no Rīgas, ar visu ZAKS galveno vaāju Iklāvas kundzi priekšgalā.komisija noklausījās vairāku pāru salaulāšanu( pašu ceremoniju, mūziku, dzejoļus ) tika atzīts, ka viss notiek ļoti korekti, muzikāli un aizkustinoši. Domāju , šīs komisijas atzinumi ir kaut ko vērtāki nekā pārsteidzīga neprofesionāļu spriedelēšana. un tainība pamatā tiem kas saka, ka laulību ceremonija nav balagāns.Te nu latviešiem īpaši jāuzmanās.Negribētos , ka Liepājas Dzimtsaraksts pārvērstos par tādu pašu balagānu kā tas draud notikt ar Saeimu. Laulības ir tomēr svēta lieta un te nekādām modernām ampelībām nav vietas! Lai Dievs visiem dod to vienkāršo lietu saprašanu. Reisas kundze noturēja augstu ceremoniju līmeni. Teiksim paldies viņai par to !

rudgens
11:56 | 30/11/14
ZIŅOT
(-0)
(9)
+

jauki varēs kāds pasaimniekot arī tur nauda ķešā skanēs tiešām maigi ...

rudgens
11:57 | 30/11/14
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

jauki varēs kāds pasaimniekot arī tur nauda ķešā skanēs tiešām maigi ...

Gints
12:49 | 30/11/14
ZIŅOT
(-0)
(10)
+

Mīļie cilvēki, es pats personīgi esmu pazīstams gan I. Štāles kundzi, gan arī vairākkārtēji esmu bijis uz Dzimtsarakstu nodaļas ceremonijām - Liepājā. Liekot roku uz sirds, varu teikt, lai cik korekts un taisnīgs cilvēks būtu Indra viņa nav piemērota šim emocionālajam darbam, lūdzu izsakiet savus viedokļus, lai augstāk sēdošās personas par to padomātu. Dzimtsarakstu nodaļā ir gadiem lolotas skaistas tradīcijas, izcils muzikālais pavadījums un skaisti vārdi īstajā vietā un laikā. Padomājiet par to, jo ikviens kurš ir laulājies, ikkatrs pāris jums pateikts, ka tas ir bijis kaut kas skaists un neatkārtojams.
Ir vietas, kur tiešām nepieciešamas pārmaiņas, bet ne jau kompetentajā personāla sastāvā. Paldies dzimtsarakstu nodaļai par ikvienu silto un emocionālo vārdu un padomu, manā laulību ceremonijā!
Cerot uz asprātīgiem lēmumiem, Gints.

Dace
16:21 | 02/12/14
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Mīļie Liepājnieki, vasarā man ar vīru bija kāzas, esmu ļoti apmierināta ar zagsa personālu, viss ļoti sirsnīgi un mīļi, mūs laulāja Inta ( uzvārdu neatceros) kompetentāku un radošāku cilvēku par viņu šajā amatā es neredzu.
Žēl, ka netika dota iespēja izteikties pašiem liepājniekiem par to, kuru personu redz šajā amatā vislabāk. Es noteikti savu + atdotu šai dāmai. Paldies!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki