Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Kultūras projektu konkursam iesniegti 67 pieteikumi


atlikušas 250 zīmes


Kultūras projektu konkursam iesniegti 67 pieteikumi

Trešdienā, 13. februārī, 2019 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , projekti , Nauris Lazdāns
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Otrdien, 12.februārī, noslēdzās pieteikšanās Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes izsludinātajam kultūras projektu konkursam un kopumā ir saņemti 67 pieteikumi. 

Lai Liepājā sekmētu augstvērtīgus kultūras un jaunrades procesus, kā arī veicinātu pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs, janvāra vidū Kultūras pārvalde izsludināja kultūras projektu konkursu, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

"Liepājnieki apstiprina, ka ir radoši un kultūru mīloši, jo šī gada projektu konkursā iesniegti ļoti daudzveidīgi, dažādu žanru kultūras un mākslas projekti. Šis gads īpaši izceļas ar to, ka iesniedzēji rūpīgi piedomājuši pie projektu idejām un kopumā iesniegtie pieteikumi ir kvalitatīvāki. Visvairāk projekti iesniegti mūzikas nozarē, bet tāpat ir projekti arī literatūrā, kino nozarē," atzina Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns.

2019.gada projektu konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu, nodrošina vietēja un starptautiska mēroga izglītojošu pasākumu norisi, ir vērsti uz Liepājas kultūras vērtību (mantojums, mūzika, māksla, kino, teātris, dizains un arhitektūra) apzināšanu, dokumentēšanu vai  popularizēšanu, nodrošina pētījumus par mūsu pilsētas kultūras un mākslas telpu, kā arī sekmē radošo industriju attīstību un nodrošina starptautiskas kultūras un mākslas rezidences Liepājā.

Konkursā varēja piedalīties juridiskās personas, kas nav pašvaldību un valsts iestādes, pašvaldību un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību. Viens pieteicējs projektu konkursā varēja piedalīties ar neierobežotu projektu skaitu. Konkursā varēja iesniegt tādus projektus, kuru realizācija notiek Liepājā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai.

Konkursam iesniegtos projektus līdz 12.martam vērtēs kultūras projektu konkursa komisija, kuras sastāvā ir nozares profesionāļi. Viens projekts varēs saņemt no 1000 līdz 5000 eiro un kopumā projektu konkursā paredzēts 40 000 eiro liels līdzfinansējums. 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki