Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas domei balva par veselības veicināšanu


atlikušas 250 zīmes


Liepājas domei balva par veselības veicināšanu (1)

Autors: Dace Freidenfelde, Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Piektdienā, 12. oktobrī, 2018 | BIRKAS: veselības aprūpe , Dome , balva , ārstu biedrība , Sarkanais krusts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Par nopelniem sabiedrības veselības veicināšanā Liepāja saņēmusi Veselības gada balvu nominācijā "Pašvaldībai par nopelniem sabiedrības veselības veicināšanā".

Balvu Liepājas pašvaldība saņēma par pēdējo gadu laikā veiktajām mērķtiecīgajām investīcijām, kas ieguldītas fizisko aktivitāšu veicināšanā un sportam paredzēto būvju un objektu attīstībā.


Šogad "Veselības gada balvu 2018" pasniedza Latvijas Ārstu biedrība kopā ar Latvijas Sarkano krustu.

Ārstu biedrība Veselības gada balvu iedibināja pirms pieciem gadiem. Šo balvu piešķir desmit nominācijās par nozīmīgu ieguldījumu tautas sporta attīstībā, par ieguldījumu Latvijas ekoloģijā un vides veselībā, par veselīga uztura ražošanu, par profilakses darbu sabiedrības veselības veicināšanā un citiem ieguldījumiem Latvijas sabiedrības veselībā.


Sludinājums

kauns lasīt
16:31 | 12/10/18
ZIŅOT
(-1)
(5)
+

Būves, vide, kolhoznieciska panūjošana un rīta rosme pie jūras, veselīgs uzturs, profilakse - cik cēli skan. Bet patiesībā tukši salmi. Līdzko saskaries ar reālo, praktisko ``sabiedrības veselības veicināšanu`` - ērci bez 10 eirikiem (nu jau iespējams - pat vairāk) tev no pašam nepieejamas vietas neizvilks, ne lūgti. Un zāles rakstīs - visdārgākās, kaut arī ``arsenālā`` netrūkst daudz lētāku. Un jauniem neinformētiem vecākiem stāstīs un stāstīs pasakas par visādām potēm, labi zinot, ko potes var arī nodarīt. Un turpinās rīkot bezmaksas diagnostikas ``sarīkojumus``, lai vienā angļu mierā pēs diagnosticēšanas atstātu uz driķera visus, kas nodiagnosticējušies uz visdažādākajām sēgām. Līdzekļu ārstēties ta` tiem ļautiņiem nav. Aiz lielas vaļas izdomā tikai goda nosaukumus un goda balvas, lai izskatās, ka ``tik labi nekad vēsturē neesam dzīvojuši``. Matīsai joprojām taisnība - dubultā morālē dzīvojām un dzīvojam.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki