Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepājas domes vadība tiekas ar Ziemeļvalstu vēstniekiem


atlikušas 250 zīmes


Liepājas domes vadība tiekas ar Ziemeļvalstu vēstniekiem

Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: vizīte , Ziemeļvalstu dienas
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Ziemeļvalstu dienu Liepājā ietvaros ceturtdien, 7.decembrī, Liepājas domes vadība tikās ar Ziemeļvalstu vēstniekiem un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktoru.

Dānijas vēstnieks Hanss Brasks, Norvēģijas vēstnieks Steinars Ēgils Hāgens, Somijas vēstnieks Olli Kantanens, Zviedrijas vēstniece Annika Jagandere un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktors Stēfans Ēriksons tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku un priekšsēdētāja vietniekiem Gunāru Ansiņu, Ati Deksni un Ģirtu Kronbergu, kā arī  Liepājas SEZ valdes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti. Tikšanās mērķis bija pārrunāt savstarpējo kontaktu pilnveidošanu un reģionālās sadarbības veicināšanu, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

"Jau vēsturiski Liepājas pilsētai ir veidojusies lieliska sadarbība ar Ziemeļvalstīm, it īpaši Dāniju un Zviedriju. Sadarbības produktivitāti apliecina Liepājā kuplā skaitā pārstāvētais skandināvu uzņēmumu skaits. Tagad ir sperts solis tālāk, un pirmo reizi Liepājā noris Ziemeļvalstu dienas ar plašu un daudzveidīgu programmu dažādām mērķauditorijām" apliecināja domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Visu Ziemeļvalstu vārdā pateicību par viesmīlīgo uzņemšanu un prieku par iespēju rīkot Liepājā Ziemeļvalstu dienas pauda arī Ziemeļvalstu Ministru padomes 2017.gada prezidējošās valsts Norvēģijas vēstnieks Steinars Ēgils Hāgens.

Tikšanās laikā domes vadība iepazīstināja Ziemeļvalstu vēstniekus, valstu delegāciju pārstāvjus un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā direktoru ar aktualitātēm Liepājas kultūras dzīvē, sociālekonomisko situāciju, pilsētas attīstības un uzņēmējdarbības jautājumiem.

No 7. – 10.decembrim pirmo reizi norisināsies Ziemeļvalstu dienas Liepājā. Vairāku dienu garumā liepājniekiem būs iespēja piedalīties semināros un diskusijās, klausīties priekšlasījumus, vērot izstādes, skatīties kino un klausīties muzikālus priekšnesumus. Ziemeļvalstu dienas Liepājā piedāvās plašu programmu dažādām mērķauditorijām un vecuma grupām.

Ziemeļvalstu dienas Liepājā organizē Ziemeļvalstu vēstniecības Latvijā un Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Latvijā, lai stiprinātu reģionālo sadarbību, veidotu regulāru un koordinētu dialogu un rastu iespēju dalīties ar Ziemeļvalstu labās prakses piemēriem.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki