Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāju apmeklē Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona


atlikušas 250 zīmes


Liepāju apmeklē Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona

Trešdienā, 13. decembrī, 2017 | BIRKAS: vizīte , Lauma Fabrics , Biznesa inkubators , LiepU , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Trešdien, 13.decembrī, Liepājā darba vizītē ieradās Francijas vēstniece Latvijā Odile Supizona, informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Vizītes iesākumā vēstniece tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, domes priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Ģirtu Kronbergu un domes priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni. Tikšanās laikā O. Supizona tika iepazīstināta ar norisēm Liepājas pilsētas kultūras dzīvē un dažādām sabiedriskās dzīves sfērām, sociālekonomisko situāciju, pilsētas attīstības, speciālās ekonomiskās zonas un uzņēmējdarbības aktualitātēm, kā arī investīciju iespējām Liepājas pilsētā.

Vizītes ietvaros delegācija apmeklēs arī Liepājas ostu, uzņēmumu SIA "Lauma Fabrics", Liepājas biznesa inkubatoru, Liepājas Universitāti, kā arī viesosies koncertzālē "Lielais dzintars".

Francijas vēstniecei Latvijā šī bija pirmā vizīte Liepājā. Kopā ar vēstnieci iepazīšanās vizītē ieradās arī ekonomikas padomnieks Žans Vorī, kā arī padomnieks sadarbības un kultūras jautājumos un Francijas institūta direktors Žils Bonviāls.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki