Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Liepāju darba vizītē apmeklē Igaunijas vēstnieks


atlikušas 250 zīmes


Liepāju darba vizītē apmeklē Igaunijas vēstnieks

Trešdienā, 18. aprīlī, 2018 | BIRKAS: vizīte , Dome
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Liepājas dome

Trešdien, 18.aprīlī, Liepājā darba vizītē ieradās Igaunijas vēstnieks Teniss Nirks, lai tiktos ar Liepājas domes vadību, informē sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Vizītes laikā vēstnieks T. Nirks tikās ar Liepājas domes priekšsēdētāju Uldi Sesku, priekšsēdētāja vietnieku izglītības, kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni, priekšsēdētāja vietnieku tūrisma un investīciju jautājumos Ģirtu Kronbergu, kā arī Attīstības pārvaldes vadītāju Mārtiņu Ābolu. Domē viesojās arī Vēstniecības vadītāja vietniece Merje Stanciene un Igaunijas Konsuls Tarmo Punniks.

Jau darba vizītes sākumā vēstnieks Teniss Nirks norādīja, ka redz Liepāju kā strauji augošu un attīstītu pilsētu, īpaši izceļot ostas un industriālās ražošanas izaugsmi. Vēstnieks atzina, ka pilsētai ir milzīgs attīstības potenciāls, tāpēc vēlējās par pilsētu uzzināt pēc iespējas vairāk.

Tikšanās laikā Igaunijas vēstniecības pārstāvji tika iepazīstināti ar aktualitātēm Liepājas pilsētas kultūras dzīvē un dažādām sabiedriskās dzīves sfērām, sociālekonomisko situāciju, tūrisma jomu, pilsētas attīstību, speciālās ekonomiskās zonas, lidostas attīstības un uzņēmējdarbības aktualitātēm, kā arī investīciju iespējām Liepājas pilsētā.

Pastiprinātu interesi vēstnieks T. Nirks izrādīja par ekonomiskās un industriālās attīstības, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jautājumiem, kā arī par medicīniskā tūrisma un SPA jomu. Domes priekšsēdētājs Uldis Sesks vēstniecības pārstāvjiem pastāstīja par pilsētas loģistikas, ostas un speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām priekšrocībām uzņēmējdarbības veicināšanā un ārzemju uzņēmēju piesaistīšanā, un par SPA jomas attīstīšanas mērķiem. Savukārt Attīstības pārvaldes vadītājs Mārtiņš Ābols stāstīja par mērķtiecīgo darbu dažādu pilsētas attīstību veicinošu projektu realizācijā. Tāpat vēstniecības pārstāvji pozitīvi novērtēja līdzšinējo Karostas teritorijas attīstību, kā arī nākotnes ieceres būvēt tenisa halli un slēgto futbola halli.

Darba vizītes ietvaros vēstniecības delegācija aplūkoja Liepājas ostu, viesojās industriālā parkā "Vecās Ostmalas Biznesa Parks" un tikās ar tā uzņēmuma SIA "VIA-S" pārstāvi Jāni Akerfeldu, ciemojās uzņēmumā SIA "Wooly World", kā arī apmeklēja koncertzāli "Lielais dzintars".


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki