Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

LiepU un Liepājas pilsēta stiprina sadarbību IT jomā


atlikušas 250 zīmes


LiepU un Liepājas pilsēta stiprina sadarbību IT jomā (3)

Pirmdienā, 13. maijā, 2019 | BIRKAS: LiepU , Dabas un inženierzinātņu fakultāte , Anita Jansone , IT
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Pirmdien, 13.maijā, Liepājas Universitātē vizītē bija ieradušies Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis un priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks.

Viņi tikās ar Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekāni Anitu Jansoni, lai pārrunātu informāciju tehnoloģiju jomas, kā vienas no valsts un pilsētas prioritārās nozares, attīstību, informē Liepājas Universitātes galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste Simona Laiveniece.

Pilsētas amatpersonas iepazinās ar Liepājas Universitātes Dabas un inženierzinātņu fakultātes laboratorijām un to iespējām, studentu un absolventu sasniegumiem.

Liepājas Universitātes pusi interesēja sadarbības iespējas ar Liepājas pilsētu, popularizējot IT studiju programmas, ieinteresējot skolēnus par eksaktajām zinātnēm, kā arī piesaistot vieslektorus. Savukārt Liepājas pašvaldības vadītāji atzina, ka laikā, kad strauji attīstās tehnoloģijas, svarīgi ir uzturēt kontaktu ar nozares uzņēmējiem.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Uldis Sesks uzsvēra, ka digitālā sabiedrība ir mūsu nākotne un nauda nav pats svarīgākais šajā ceļā. No universitātes tiek gaidītas idejas un pilsēta tās atbalstīs.

Abas puses vienojās par sadarbību, lai Liepājas pilsēta veiksmīgi iekļautos nākotnes digitālajos risinājumos, bet Liepājas Universitāte varētu pilsētai dot nepieciešamos speciālistus.


Sludinājums

Humors
15:56 | 13/05/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Kārtējās tukšās runas. Liepu ar savu līmeni var tikai sapņot par IT jomas stiprināšanu. Bezdarbnieku rindas varbūt varētu stiprināt, ne jau ko citu.

Satīra
18:30 | 13/05/19
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Zeme atveries! Mēmais teica kurlajam, ka aklais esot redzējis, ka klibais esot dancojis....

Akmenskalis
21:56 | 13/05/19
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Nav ko teikt! Vai tiešām pilsētā nav citas svarīgākas lietas par ko domāt un risināt? Pie ārstiem normāli nevar tikt, tam gan naudu nevar atrast. Murgo kaut ko par IT attīstību. Kādā pasaulē viņi dzīvo? Katrā ziņā ne Liepājā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki