Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Mainīsies "Katram Liepājniekam" izplatīšanas kārtība


atlikušas 250 zīmes


Mainīsies "Katram Liepājniekam" izplatīšanas kārtība (7)

Piektdienā, 31. oktobrī, 2014 | BIRKAS: Katram Liepājniekam , Dome , Kurzemes Vārds , VVC
Izdrukāt Ziņot

Pamatojoties uz Valsts valodas centra norādījumiem, turpmāk domes informatīvais izdevums "Katram Liepājniekam" publiskajā telpā būs pieejams tikai latviešu valodā.

Savukārt izdevumu krievu valodā varēs saņemt pēc individuāla pieprasījuma Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas praktikante Anete Jonase.

Kā iepriekš ziņojis Valsts valodas centrs, ir veiktas izmaiņas Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā. Šie grozījumi paredz, ka turpmāk informatīvie materiāli, kas nav saistīti ar informāciju tūristiem, medicīniskām aptaujām, informāciju ārkārtas situācijās u.c., publiskajā telpā drīkst būt tikai valsts valodā. Tādēļ turpmāk liepājnieki, kurus interesē informatīvā izdevuma "Katram Liepājniekam" saņemšana krievu valodā, varēs to iegūt pēc individuāla pieprasījuma Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

Pašvaldība atgādina, ka izdevums "Katram Liepājniekam" pieejams vairākās sabiedriskās vietās – Liepājas Reģionālajā slimnīcā, Liepājas Olimpiskajā centrā, Liepājas Latviešu biedrības namā, Liepājas Universitātē, Veco ļaužu dzīvojamā mājā, Pensionāru dienas centrā, sociālajās dzīvojamās mājās, Liepājas namu apsaimniekotājā un citviet pilsētā.

Tāpat, kā līdz šim, pašvaldības informatīvais izdevums "Katram Liepājniekam" tiks piegādāts arī uz iedzīvotāju pastkastītēm – to nodrošinās abonēšanas centrs "Kurzemes Vārds". Izdevums tiek piegādāts latviešu un krievu valodās.

Pašvaldība informē, ka jebkurš iedzīvotājs, kurš vēlas pašvaldības informatīvo izdevumu savā pasta kastītē saņemt citā valodā, nekā līdz šim, vai arī gadījumos, kad izdevums kļūdaini  piegādāts citā valodā, nekā vēlējies iedzīvotājs, vai arī izdevums netiek saņemts vispār, aicināts par to var informēt:

– klātienē abonēšanas centrā "Kurzemes Vārds", Zivju ielā 5, zvanot pa tālr. 63480578 vai rakstot uz e-pastu sigita.benhena@ackurzemesvards.lv,
– klātienē Liepājas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rožu ielā 6, zvanot pa tālr. 634 04720 vai rakstot uz e-pastu info@dome.liepaja.lv,
– zvanot uz domes "Karsto tālruni" 63425197,
– rakstot e-pastu un zvanot jebkuram domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas speciālistam.

Dome atgādina, ka, informējot par izdevuma "Katram Liepājniekam" vēlamo piegādes valodu, nepieciešams nosaukt precīzu adresi un vēlamo valodu – latviešu vai krievu.


Sludinājums

Filips
10:01 | 31/10/14
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Nākamais progresīvais solis - aizliegt arī latviešu izdevumu!

labi
10:25 | 31/10/14
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Viena no retajām pozīcijām, kur pašvaldība ietaupīs naudu!

neee
11:39 | 31/10/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Aizliegt tādu daiļliteratūru nu gan nevajag.

ome
10:38 | 31/10/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

kā var atteikties no šī izdevuma vispār???

čangalis
14:23 | 31/10/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Man kā čangalim gribētos izdevumu saņemt čangaļu valodā. Kur var pieteikties?

JV
14:31 | 31/10/14
ZIŅOT
(-0)
(2)
+

Vēl viens Saskaņas Centra "panākums". Domāju,ka SC iet pareizajā virzienā, proti, pa skuju taku.

Glūņa
09:23 | 02/11/14
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Avižu bakātāji vienalga staigās pa mājām un piesārņos pastkastes haotiski visas ar izdevumiem Latviešu valodā, kas veicinās kanalizacijas aizdabēšanos mājās kurās cittautiešu blīvums sastāda lielu procentu. Es ieteiktu atgriezties pie vecā, labā un aizmirstā, kā to risināja okupācijas periodā Vācieši attiecībā uz CITTAUTIEŠIEM. Tas būtu, Liepājas Dome pasūta uzlīmes J. Vilnīša drukātavā ar ( LV) un (RU) burtiem. Izdevuma gribētēji tās uzlīmē uz savām pastkastēm. Būs jūtama papīra ekonomija un diplomātiska attieksme pret minoritātēm. Ceru ka domes atbildīgie darbinieki lasa šos tautas palīgā saucienus komentāros!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki