Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Notiks publiskā apspriešana Liepājas attīstības dokumentiem


atlikušas 250 zīmes


Notiks publiskā apspriešana Liepājas attīstības dokumentiem (1)

Pirmdienā, 06. janvārī, 2014 | BIRKAS: Dome , pilsētvide , Attīstības pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 10.janvārī, Liepājas dome uzsāks publisko apspriešanu par Liepājas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030.gadam, informē pašvaldība. Papildināts.

Lai vienotos par Liepājas pilsētas ilgtermiņa un vidēja termiņa mērķiem, to sasniegšanai būtiskākajām rīcībpolitikām, kā arī prioritārajiem investīciju projektiem, 10.janvārī Liepājas pilsētas Dome uzsāks publisko apspriešanu par Liepājas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģiju līdz 2030.gadam 1.redakciju un Liepājas pilsētas attīstības programmas 2014.–2020.gadam 1.redakciju un minēto dokumentu stratēģiskās ietekmes uz vidi novērtējumu Vides pārskata 1.redakciju.
Liepājas pilsētas ilgtspējīgas attīstības stratēģijas līdz 2030.gadam 1.redakcijas izstrādātāji ir Liepājas pilsētas Attīstības pārvalde un Būvvalde.

Liepājas pilsētas attīstības programmas 2014.–2020.gadam 1.redakcijas izstrādātāji ir Liepājas pilsētas Attīstības pārvalde un Būvvalde.

Dokumenti izstrādāti Liepājas pilsētas pašvaldība administratīvajai teritorijai, tomēr Liepājai kā starptautiska un nacionāla līmeņa centram ir plašāka ietekme. Piemēram, reģionālā mērogā dokumenti ietekmēs Kurzemes plānošanas reģiona teritoriju, prioritāri skarot Liepājas apkārtni un nodrošinot visplašākā pakalpojumu pieejamību un dažādu jomu attīstību.

Nacionālā mērogā dokumenti ietekmēs Liepājas  sasniedzamību un ar loģistikas nodrošināšanu saistītas jomas (sauszemes un jūras transporta sasaisti un attīstību, cilvēkresursu mobilitātes nodrošināšanu. Dokumentus plānots apstiprināt 2014.gada vidū.

Plašāka informācija par dokumentu publiskās apspriešanas vietām un precīziem laikiem sekos nākamajā nedēļā, informē domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zane Ģirne.

Papildināts. "Mēs visi veidojam mūsu pilsētu, mūsu Liepāju.  Uzskatu, ka pilsētvides atjaunošanu ir jāsasaista ar pasākumiem, kas veicina izglītību, kultūru, saimniecisko attīstību, sociālo iekļaušanu un vides aizsardzību. Pašlaik šāda pieeja ir īpaši svarīga, ņemot vērā nopietnās problēmas, ar ko Liepāja šobrīd saskaras. Pilsētas izaicinājumi ir gan izmaiņas sabiedrības demogrāfiskajā situācijā, gan arī ekonomikas izraisītās sekas saistībā ar darba vietu radīšanu un sociālo attīstību. Ir svarīgi novērst šīs problēmas, lai izveidotu ilgtspējīgu pilsētu, kurā labi justos gan liepājnieki, gan pilsētas viesi.  Liepājas attīstība ir atkarīga no ikviena no mums, tādēļ aicinu liepājniekus būt aktīviem un iesaistīties attīstības dokumentu izstrādē, kas kalpos kā vadlīnijas pilsētas izaugsmei," iesaistīties  pilsētas veidošanā aicina domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš.


Sludinājums

пр
15:55 | 06/01/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

позор гор Думе

В 2013-2014гг. дебютировала МХЛ за х.к Планета – Кишенев, Молдавия
Основной состав Хоккейный клуб «Металлург» Лиепая

Валерий Кулибаба - Главный тренер, игроки воспитанники Хоккейный клуб «Металлург» Лиепая Мищук Вадим, Петкус Рейнис, Абрашин Максим, Калиновскис Регнарс, Цуканов Александр, Дилевка Марис, Неклюдов Роман, Девичс Айварс, Мартиньш Фрейманис Сандис Шостак, Ричардс Матузевичс, Римьянс Леонардс, Фрейс Валтерс, Ходзко Паулс.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki